Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Topiacy sie wtryskiwacz 5.0 TBI
Autor Wiadomość
juniort 

Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 4
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2014-04-19, 09:48   Topiacy sie wtryskiwacz 5.0 TBI

Witam,
Od niedawna jestem szesliwym -ale nie jezdzacym posiadaczem 3gen - auto chyba znane na forum z pewnych rak i po serwisie (Szymon) - natomiast po przejechaniu 400km zaczely sie schody.

Glowny problem przez ktory auto stoi.:
auto zgaslo - diagnoza - wypalony jeden z 2 wtryskow TBI - wypalilo rowniez bezpiecznik

nowy wtryskiwacz przylecial ze stanow - po zalozeniu - dzialal - po przejechaniu 10 -15 metrow auto zgaslo - wypalilo bezpiecznik a mimo tego wtrysk nadal chodzil "na sucho" i stopilo mi tez ten nowy wtryskiwacz - czyli gdzies idzie prad poza bezpiecznikami do tego wtrysku.

Czy ktos z was mial podobna historie ? Gdzie szukac ? Gdzie przebicie ?
 
 
mike 
Czerwone są szybsze


Wóz: 3gen firebird 4BlackBetty
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 214
Skąd: lublin
Wysłany: 2014-04-19, 21:47   Re: Topiacy sie wtryskiwacz 5.0 TBI

juniort napisał/a:
Witam,
Od niedawna jestem szesliwym -ale nie jezdzacym posiadaczem 3gen - auto chyba znane na forum z pewnych rak i po serwisie (Szymon) - natomiast po przejechaniu 400km zaczely sie schody.

Glowny problem przez ktory auto stoi.:
auto zgaslo - diagnoza - wypalony jeden z 2 wtryskow TBI - wypalilo rowniez bezpiecznik

nowy wtryskiwacz przylecial ze stanow - po zalozeniu - dzialal - po przejechaniu 10 -15 metrow auto zgaslo - wypalilo bezpiecznik a mimo tego wtrysk nadal chodzil "na sucho" i stopilo mi tez ten nowy wtryskiwacz - czyli gdzies idzie prad poza bezpiecznikami do tego wtrysku.

Czy ktos z was mial podobna historie ? Gdzie szukac ? Gdzie przebicie ?


Zlokalizuj dlaczego pali bezpiecznik, nie wiem jak jest w Tbi ale może da radę wypiąć wtyczkę od palącego się wtryskiwacza i zapiąć je na jednym sterowaniu , żeby się otwierały równocześnie .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group