Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
brak umiejętności przywitania ... albo ja nie ogarniam
Autor Wiadomość
Stenn 
Wspierający


Wóz: Chevy Tahoe 5.3, GMC Savana 5.7, Chevy G20 5.
Wiek: 51
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 314
Skąd: Hrubieszów
Wysłany: 2014-07-27, 10:26   brak umiejętności przywitania ... albo ja nie ogarniam

Muszę to opisać. Bo mnie irytuje. Od pewnego czasu tu nie zągladałem i postanowiłem zobaczyć kto dołączył do grona amcarowców i jakie zdziwienie ... przywitanie jak najbardziej - tylko dlaczego w formie mega okrojonej, brak umiejętności napisania 3 słów skąd, co mam i krótki opis oraz załączone zdjęcie. Bo nasuwa mi się refleksja że większość pojawia się tutaj z jednego powodu (nie wszyscy) bo coś pierdolne.... i pieprzne.... i trzeba porady (tylko czy stuka czy puka) - dla mnie zrozumiałe chętnie pomogę, podpowiem ale człowiekowi, który potrafi przyjąć zasady obowiązujące w świecie tej subkultury - mamy chwalimy się wymieniamy się spostrzeżeniami - a nie piszemy mam 2 amcary i jestem skądeś, a reszta towarzystwa go prosi, dopytuje i prosi o foty. Trudno może znowu ktoś nie będzie ta moją szczerością zadowolony, ale może nauczy to innych że należy się po ludzku przywitać a nie kur... Jestem bo kupiłem i dupa (ale co, jakie i jak wyglada to nie istotne - bo jest zasada trzeba się przywitać bo nie dowiem się czy puka czy stuka) I tyle ...
_________________
www.americancarclub.strefa.pl
www.zlotautamerykanskich.strefa.pl
 
 
mike 
Czerwone są szybsze


Wóz: 3gen firebird 4BlackBetty
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 214
Skąd: lublin
Wysłany: 2014-07-27, 11:16   Re: brak umiejętności przywitania ... albo ja nie ogarniam

Stenn napisał/a:
Muszę to opisać. Bo mnie irytuje. Od pewnego czasu tu nie zągladałem i postanowiłem zobaczyć kto dołączył do grona amcarowców i jakie zdziwienie ... przywitanie jak najbardziej - tylko dlaczego w formie mega okrojonej, brak umiejętności napisania 3 słów skąd, co mam i krótki opis oraz załączone zdjęcie. Bo nasuwa mi się refleksja że większość pojawia się tutaj z jednego powodu (nie wszyscy) bo coś pierdolne.... i pieprzne.... i trzeba porady (tylko czy stuka czy puka) - dla mnie zrozumiałe chętnie pomogę, podpowiem ale człowiekowi, który potrafi przyjąć zasady obowiązujące w świecie tej subkultury - mamy chwalimy się wymieniamy się spostrzeżeniami - a nie piszemy mam 2 amcary i jestem skądeś, a reszta towarzystwa go prosi, dopytuje i prosi o foty. Trudno może znowu ktoś nie będzie ta moją szczerością zadowolony, ale może nauczy to innych że należy się po ludzku przywitać a nie kur... Jestem bo kupiłem i dupa (ale co, jakie i jak wyglada to nie istotne - bo jest zasada trzeba się przywitać bo nie dowiem się czy puka czy stuka) I tyle ...


Księżycówki mu dać !! :mrgreen:
 
 
Shogun v8 
Wspierający
Proud Redneck


Wóz: T/A '88 + '82+ Z28 '87
Wiek: 39
Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 335
Skąd: Lublin/Galway
Wysłany: 2014-07-27, 11:32   

witaj, pokaż foty :mrgreen:
_________________

 
 
 
Stenn 
Wspierający


Wóz: Chevy Tahoe 5.3, GMC Savana 5.7, Chevy G20 5.
Wiek: 51
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 314
Skąd: Hrubieszów
Wysłany: 2014-07-27, 16:02   

lepiej nie ... ;) bo niektóre z Wami łamią stereotypy ... do miłego hahaha
_________________
www.americancarclub.strefa.pl
www.zlotautamerykanskich.strefa.pl
 
 
Techno200 
Wspierający


Wóz: Fbody
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 210
Skąd: Chełm
Wysłany: 2014-07-27, 21:52   

Wszedzie ten sam problem. Handlarze, pytajacy o mechanike i fantasci, o burakach nie wspominajac. Tylko roznie sobie radza z tym nA innych forach .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group