Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
witam jestem tu nowy
Autor Wiadomość
qqryq 

Wóz: camaro
Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 4
Skąd: opole
Wysłany: 2015-01-18, 11:53   witam jestem tu nowy

jak w temacie,

jestem z Opola, pod wpływem emocji kupiłem zdekompletowane auto na wiodącym serwisie aukcyjnym. Dokupiłem do niego dawcę pieca o dwadzieścia lat młodszego (którym sobie teraz jeżdżę) . plan jest taki co by w ciągu roku powstał samochód do codziennej eksploatacji (przedszkole, szkoła , miasto i takie tam) na bazie F body drugiej generacji i zespołu napędowego z połowy lat dziewięćdziesiątych.
i to tyle o mnie...

chciałbym wstawić fotki ale moje hakerskie umiejętności kończą się na podstawowym użytkowaniu forum ale może się uda z pejsbuka ... ;-)

pozdro.









[ Dodano: 2015-01-18, 12:22 ]
wsadziłem foty na jedną stronę
link
_________________
od dużego silnika lepszy jest jeszcze większy silnik
 
 
Stenn 
Wspierający


Wóz: Chevy Tahoe 5.3, GMC Savana 5.7, Chevy G20 5.
Wiek: 51
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 314
Skąd: Hrubieszów
Wysłany: 2015-01-18, 13:53   

Wiataj ... ciekawi mnie efekt końcowy ... wytrwałości przy projekcie
'
_________________
www.americancarclub.strefa.pl
www.zlotautamerykanskich.strefa.pl
 
 
Saper 
Administrator

Wiek: 108
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 783
Skąd: PL
Wysłany: 2015-01-18, 15:04   

Witaj, powodzenia w projekcie! Dodaj nowy temat w projektach. 2gen był w takim stanie jak kupiłeś, czy już coś z nim robiłeś?
_________________
WTFWJD?
 
 
qqryq 

Wóz: camaro
Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 4
Skąd: opole
Wysłany: 2015-01-18, 17:58   

takiego kupiłem, to fest fota z dnia zakupu. Teraz auto jest już u blacharza który ściągnął cały lakier i robi blachy.
No i tu mam małe pytanie :

potrzebuję na szybko zdrową pokrywę bagażnika i nie wiem gdzie zacząć szukać ... może ktoś z Was ma lub wie kto ma?

generalnie wszystkie części chcę sprowadzić z usa ( tam nowa klapa kosztuje 150$) ale blacharz potrzebuje ją na szybko a to jest gabaryt i wysyłka kosztuje majątek i tu mam mały problem właśnie.
_________________
od dużego silnika lepszy jest jeszcze większy silnik
 
 
qqryq 

Wóz: camaro
Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 4
Skąd: opole
Wysłany: 2015-01-18, 20:42   dwa gen

witam,
jestem tu zupełnie nowy i po zwyczajowym przywitaniu od razu proszę o pomoc.
Szukam kontaktu do osób / osoby , która handluje manelami do klasycznych amerykanów.

Potrzebuję na szybko pokrywę bagażnika do camaro 2 gen. oraz parę innych pierdół. Z miłą chęcią wymienię bilety NBP na manele, które mnie interesują.

Projekt to totalne odnowienie camaro 77 i wstawienie tam piecyka a w zasadzie całego układu napędowego z 4 generacji (350) - już zakupione i na razie jeżdżące. Auto nie ma służyć jako egzemplarz trzymany w salonie pod prześcieradłem w celach masturbacyjnych tylko ma być podstawowym pojazdem na co dzień - no dobra jednym z dwóch. Dla tego nie idę w oryginał i gaźnik tylko w o 20 lat nowocześniejsze rozwiązanie :) . - to tak na wypadek jak by mi ktoś chciał zarzucać niekoszerność... czy coś.
W tej chwili karoseria została totalnie pozbawiona makijażu (jak to określił Pan lakiernik) i jest robiona blacharka i będzie kładziony nowy lakier. I do tego potrzebuję pełny zestaw uszczelek drzwiowych i bagażnikowych oraz pokrywę bagażnika . (klapa jest w stanie tragiczno-agonalym).
Uszczelki planuję kupić przez neta bo wysyłka do polandu będzie nie najgorsza ale za to klapa to gabaryt i cena szipingu powala. cena klapy nie (150$).
A tak apropos
jakie są najlepsze e-sklepy wg Was - (ekonomia wysyłek i dostępność towaru).
ja używam classicindustries ric'scamaro i rockauto

pozdrawiam i liczę na pomoc szczególnie jeśli chodzi o kontakty w Polsce na części używane...
_________________
od dużego silnika lepszy jest jeszcze większy silnik
 
 
Shogun v8 
Wspierający
Proud Redneck


Wóz: T/A '88 + '82+ Z28 '87
Wiek: 39
Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 335
Skąd: Lublin/Galway
Wysłany: 2015-01-18, 21:48   

Witaj
Byłe auto Sopla.
Bardzo fajny pomysł z tym swapem
Powodzenia
_________________

 
 
 
nyos 
Wspierający

Wiek: 34
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 1209
Skąd: Wild Wild West
Wysłany: 2015-01-19, 09:41   

witaj,

rozumiem że na co dzień w sensie lata, zimą zje go sól nawet jak go zrobisz od podstaw, szkoda by było twoich pieniędzy, czasu i samochodu, fajny jest jako drugi taki ale nie jako jedyne auto
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-01-19, 12:22   

WItaj!

qqryq napisał/a:
chciałbym wstawić fotki ale moje hakerskie umiejętności kończą się na podstawowym użytkowaniu forum ale może się uda z pejsbuka ... ;-)

Wystarczy kliknąć w pole wybierz i potem dodaj zalącznik. To nic trudnego :)
Fotki z FB nie działają - ja żadnych nie widzę. Nie każdy ma tam konto.

qqryq napisał/a:
potrzebuję na szybko zdrową pokrywę bagażnika i nie wiem gdzie zacząć szukać ... może ktoś z Was ma lub wie kto ma?


Proszę również byś przeczytał regulamin forum jeśli nie zrobiłeś tego przy rejestracji.
Dla własnego dobra, bo o wiele łatwiej Ci będzie znaleźć części jeśli umieścisz ogłoszenie w dziale Kupię/Sprzedam niż w połowie tematu w powitaniach... nie wszyscy czytają forum "od deski do deski" 8)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-01-19, 12:29   

qqryq napisał/a:
witam,
jestem tu zupełnie nowy i po zwyczajowym przywitaniu od razu proszę o pomoc.
Szukam kontaktu do osób / osoby , która handluje manelami do klasycznych amerykanów.

Potrzebuję na szybko pokrywę bagażnika do camaro 2 gen. oraz parę innych pierdół. Z miłą chęcią wymienię bilety NBP na manele, które mnie interesują.

Projekt to totalne odnowienie camaro 77 i wstawienie tam piecyka a w zasadzie całego układu napędowego z 4 generacji (350) - już zakupione i na razie jeżdżące. Auto nie ma służyć jako egzemplarz trzymany w salonie pod prześcieradłem w celach masturbacyjnych tylko ma być podstawowym pojazdem na co dzień - no dobra jednym z dwóch. Dla tego nie idę w oryginał i gaźnik tylko w o 20 lat nowocześniejsze rozwiązanie :) . - to tak na wypadek jak by mi ktoś chciał zarzucać niekoszerność... czy coś.
W tej chwili karoseria została totalnie pozbawiona makijażu (jak to określił Pan lakiernik) i jest robiona blacharka i będzie kładziony nowy lakier. I do tego potrzebuję pełny zestaw uszczelek drzwiowych i bagażnikowych oraz pokrywę bagażnika . (klapa jest w stanie tragiczno-agonalym).
Uszczelki planuję kupić przez neta bo wysyłka do polandu będzie nie najgorsza ale za to klapa to gabaryt i cena szipingu powala. cena klapy nie (150$).
A tak apropos
jakie są najlepsze e-sklepy wg Was - (ekonomia wysyłek i dostępność towaru).
ja używam classicindustries ric'scamaro i rockauto

pozdrawiam i liczę na pomoc szczególnie jeśli chodzi o kontakty w Polsce na części używane...

Wątek połączony z głównym w powitaniach.

Prośba:
Chcesz się przywitać -> Napisz w dziale powitania
Chcesz opisać swój projekt -> Napisz w dziale Nasze wozy/projekty
Szukasz częśći? -> pisz w dziale kupię/sprzedam - dużo osób ma różne części.

To nie lista mailingowa, piszmy do siebie porządnie i przejrzyście, to naprawdę nie jest trudne, ułatwia ludziom czytanie i w dodatku opisane w regulaminie.
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Saper 
Administrator

Wiek: 108
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 783
Skąd: PL
Wysłany: 2015-01-19, 18:14   

A tak przy okazji dawcy coś dolega? Czy po prostu szkoda takiego silnika dla plastika :twisted:
_________________
WTFWJD?
 
 
Techno200 
Wspierający


Wóz: Fbody
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 210
Skąd: Chełm
Wysłany: 2015-01-20, 22:13   Re: dwa gen

qqryq napisał/a:
witam,
jestem tu zupełnie nowy i po zwyczajowym przywitaniu od razu proszę o pomoc.
Szukam kontaktu do osób / osoby , która handluje manelami do klasycznych amerykanów.

Potrzebuję na szybko pokrywę bagażnika do camaro 2 gen. oraz parę innych pierdół. Z miłą chęcią wymienię bilety NBP na manele, które mnie interesują.

Projekt to totalne odnowienie camaro 77 i wstawienie tam piecyka a w zasadzie całego układu napędowego z 4 generacji (350) - już zakupione i na razie jeżdżące. Auto nie ma służyć jako egzemplarz trzymany w salonie pod prześcieradłem w celach masturbacyjnych tylko ma być podstawowym pojazdem na co dzień - no dobra jednym z dwóch. Dla tego nie idę w oryginał i gaźnik tylko w o 20 lat nowocześniejsze rozwiązanie :) . - to tak na wypadek jak by mi ktoś chciał zarzucać niekoszerność... czy coś.
W tej chwili karoseria została totalnie pozbawiona makijażu (jak to określił Pan lakiernik) i jest robiona blacharka i będzie kładziony nowy lakier. I do tego potrzebuję pełny zestaw uszczelek drzwiowych i bagażnikowych oraz pokrywę bagażnika . (klapa jest w stanie tragiczno-agonalym).
Uszczelki planuję kupić przez neta bo wysyłka do polandu będzie nie najgorsza ale za to klapa to gabaryt i cena szipingu powala. cena klapy nie (150$).
A tak apropos
jakie są najlepsze e-sklepy wg Was - (ekonomia wysyłek i dostępność towaru).
ja używam classicindustries ric'scamaro i rockauto

pozdrawiam i liczę na pomoc szczególnie jeśli chodzi o kontakty w Polsce na części używane...


nic tam nie kupowalem ,ale maja duzo pierdol do fbody www.fbodywarehouse.com

kolega z fbody.pl maiki77 ma camaro 81 z silnikiem ls1, mial fajno stronke z opisem projektu ale chyba wygasla.

tutaj link do innego forum http://www.lowrider.pl/fo...4&view=previous
 
 
nyos 
Wspierający

Wiek: 34
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 1209
Skąd: Wild Wild West
Wysłany: 2015-01-21, 08:27   

Maiki77 ma xhyba LS2 a nie 1
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-01-21, 13:01   

nyos napisał/a:
Maiki77 ma xhyba LS2 a nie 1


Tu jest wątek jego projektu:
http://amerykany.com/viewtopic.php?t=1502
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
aro 
as far as u can


Wóz: Corvette '79
Wiek: 39
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 135
Skąd: Ujazdów
Wysłany: 2015-01-21, 13:11   

nyos napisał/a:
Maiki77 ma xhyba LS2 a nie 1

LS1 mu klękło to założył LS2 o ile dobrze pamiętam.
_________________
The tendency is to push it as far as you can.
Vetta '79, cammed C4 LT1, anthracite wrapped, C5 front brakes for sale :roll: , or not?
 
 
qqryq 

Wóz: camaro
Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 4
Skąd: opole
Wysłany: 2015-01-22, 20:34   

Saper napisał/a:
A tak przy okazji dawcy coś dolega? Czy po prostu szkoda takiego silnika dla plastika :twisted:


nic mu nie dolega. Szukałem silnika, skrzyni , osprzętu i jednoznacznie wyszło , że dużo prościej i taniej jest kupić całe auto.
Znalazłem w niemcowni samochód troszkę zaszczurzony (jak na niemca ... u włocha uchodziłby za nówkę). Fura z kiepsko pomalowanymi tylnymi błotnikami, ale za to po kompletnym remoncie silnika ( dokumentacja foto i fry.) do wymiany były sworznie końcówki i drążki kierownicze (wymieniłem) no i jak się dobrze rozgrzeje to co jakiś czas wypada mu parę zapłonów po czym wraca wszystko do normy. a poza tym wszystko OK. Pan Niemiec płakał jak sprzedawał ;-) .
nie było drogo ... dużo poniżej średniej na mobile.de
_________________
od dużego silnika lepszy jest jeszcze większy silnik
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group