Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[ZLOT] IV AWSA - 27 sierpnia 2011, Sochaczew
Autor Wiadomość
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-18, 20:45   

ntr napisał/a:
Szymon, pamiętam jak się umawialiśmy, ale wczoraj na spotkaniu w Wawie dowiedziałem się, że mam pracować w Warszawie cały przyszły tydzień, a nawet kolejne dwa miesiące.
To że mogłem przez jakiś czas pracować na tygodniu z Lublina było bonusem, który po prostu wygasł.

W piątek do 17:00 jestem na Ochocie. W Lublinie byłbym najwcześniej więc ok. północy (w piątki te 170km pokonuje się w 4-5godzin), więc jedyną opcją jaka mi pozostaje to pojechać w tą sobotę El Caminem do Warszawy, jeździć nim do pracy przez tydzień i w sobotę pojechać na AWSA z Warszawy.
Chyba, że nie uda się go zrobić, to pojadę motorem, albo pożyczonym autem, bo Bimmer też w Pit Stopie.

Nie wiem co mogę zaproponować? Może to, że np. Magda z Bartkiem pojedzie pociągiem do Warszawy (byś nie był stratny, to pokryję koszt biletów), ja ją odbiorę w piątek po pracy i zawiozę na Waszą kwaterę, w sobotę pojedziemy na AWSA i wrócimy do Lublina na dwa auta?


już sobie poradziłem, tylko na przyszłość dobrze żebym się o tym dowiadywał wcześniej niż z forum bo czasem po trzy dni nie dotykam kompa
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-08-18, 23:19   

Szymon napisał/a:
już sobie poradziłem, tylko na przyszłość dobrze żebym się o tym dowiadywał wcześniej niż z forum bo czasem po trzy dni nie dotykam kompa

Wysłałem Ci przecież dziś SMSa. Nie zdążyłem zadzwonić, zresztą nie róbmy OT.
Od tego są PW.. Sorry, że tak wyszło, ale nie mam wpływu na miejsce pracy. Już chyba zapomniałeś, jak to jest pracować dla kogoś :roll:
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
czak 


Wóz: 84 Chevy El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-19, 11:17   

ntr napisał/a:
Tomek, kto jedzie z Warszawy i gdzie się spotykacie, pod Route66? Dupowozem można podjechać, czy nie bardzo?
Dodatkowo, czy można wpłacić kasę na widza, a potem dopłacić do zawodnika na miejscu? Bo nie wiem czy będę miał furę gotową.


Jeżeli uda mi się wreszcie zarejestrować moje Camino to przyjadę. Ale to wątpliwe, bo miałem jakieś błędy w papierach celnych i teraz czekam aż niemieccy oprawcy mi je odeslą. Mam nadzieję że da radę bo już mam trochę dość oglądania go na parkingu.
 
 
nyos 
Wspierający

Wiek: 34
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 1209
Skąd: Wild Wild West
Wysłany: 2011-08-19, 13:48   

czak napisał/a:
Jeżeli uda mi się wreszcie zarejestrować moje Camino to przyjadę. Ale to wątpliwe, bo miałem jakieś błędy w papierach celnych i teraz czekam aż niemieccy oprawcy mi je odeslą. Mam nadzieję że da radę bo już mam trochę dość oglądania go na parkingu.


Do poruszania się wystarczą Ci blachy i OC.
Za brak papierów płacisz mandat 50 zł i to wszystko.
 
 
czak 


Wóz: 84 Chevy El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-19, 14:26   

Ta, ale jedyne blachy jakie mam to przeterminowane niemieckie tymczasówki, bo ktoś się  pierdolnął w Bremenhaven i naliczył cło za ciężarówkę a w papiery wpisał osobówkę i się zrobił burdel w polskim urzedzie komunikacji. Efekt jest taki, że wóz stoi na parkingu, papiery już dwa tygodnie wracają z Niemiec i nie wiadomo, czy nie będę musiał jechać tam po duplikaty, jeśli okaże się że poczta postanowiła je zgubić.

Ale nie ma tego złego, z Bremenhaven rzut beretem do Holandii, a tam zlot El Camino :twisted:
 
 
nyos 
Wspierający

Wiek: 34
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 1209
Skąd: Wild Wild West
Wysłany: 2011-08-19, 17:31   

czak napisał/a:
Ta, ale jedyne blachy jakie mam to przeterminowane niemieckie tymczasówki


Ja jeździłem sowim GP po osiedlu i w promieniu 20 km na blaszcze z ebay.com pt.
Rock&Roll, tak ze 2 tyg. bez OC. Później już spoważniałem i przyczepiłem z przodu przeterminowaną z 5 lat temu niemiecką blachę i dowiedziałem się że można kupić OC za 100 zł na miesiąc - takie tymczasowe. Potem już były żółte.

Ja na twoim miejscu przyczepiłbym jakieś blachy nie polskie ale nie tymczasowe np. niemieckie, francuskie (francuskie mam w piwnicy mogę pożyczyć, albo na allegro kup np. amerykańskie), potem wystarczy kupić miesięczne OC za 100 zł i jedziesz :)
Przegląd pewnie masz. Jeśli Cię zatrzymają to masz mandat 50 zł, jeśli odpukać miałbyś kolizję OC jest przypisane do VIN a nie do dowodu rejestracyjnego lub tablic.

Takie są fajne:
http://allegro.pl/2-tabli...1755917490.html
http://allegro.pl/2-tabli...1755917585.html
http://allegro.pl/2-tabli...1755917621.html

A tutaj coś dla NTRa:
http://allegro.pl/tablica...1772699748.html


Oczywiście decyzja i podejście zależy od Twojego poczucia obywatelskiej odpowiedzialności, ja jej chyba nie mam w ogóle więc nie mam dylematów :mrgreen:
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-08-20, 12:38   

nyos, no taką tablicę to bym sobie sprawił 8)

Już wiem oficjalnie, że będę startował na AWSA w klasie Daily Driver, jadę z Warszawy, więc czaku - zapraszam na wspólnego cruza.
Pojadę przodem z radiem to patrole Ci nie będą groźne 8)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
czak 


Wóz: 84 Chevy El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-20, 20:55   

Będę walczył. Było by zajebiście. Ostatecznie pojadę dupowozem :-/
 
 
nyos 
Wspierający

Wiek: 34
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 1209
Skąd: Wild Wild West
Wysłany: 2011-08-22, 07:48   

To jak się umawiamy (mówię o osobach z Lublina i okolic, które chcą jechać w sobotę rano)??

Jest to ok. 230 km i ok.3,5h jazdy wg. Google.

Proponuję wyjechać o 6:30 spod stacji BP przy Al. Solidarności (tej obok Północnej).
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-08-22, 10:05   

czak napisał/a:
Będę walczył. Było by zajebiście. Ostatecznie pojadę dupowozem :-/

Jedź Elkim, takich aut nie zatrzymują, chyba żeby się spytać co pod maską. 8)

Poza tym fajnie byłoby się zmierzyć, ja już pierwsze testy mam za sobą :D

PS: Trochę szkoda, że to maksymalne wychylenie wskazówki, u nyosa w GPku dochodzi prawie do pionu a dokładniej do literki "h" na napisie "MPH / km/h" i o wiele fajniej to wygląda 8)

2011-08-22_08-18-59_127_small.jpeg
Plik ściągnięto 16188 raz(y) 39.83 KB

_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Karol 
Wspierający

Wóz: CORVETTE C5
Wiek: 39
Dołączył: 11 Cze 2007
Posty: 85
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-08-22, 11:32   

nyos napisał/a:
Proponuję wyjechać o 6:30 spod stacji BP przy Al. Solidarności (tej obok Północnej).

oki to nie ma co wymyslac przyjmojemy ze to jest oficjalny czas i miejsce wyjazdu , powiadomie mustanga i bedziemy o czasie
 
 
Saper 
Administrator

Wiek: 108
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 783
Skąd: PL
Wysłany: 2011-08-22, 14:09   

O! to widzę że więcej osób będzie jechało w sobotę z Lublina. Ja już jestem po pierwszym teście auta przed zlotem, 200 km w weekend w trasie i pierwszy raz zobaczyłem spalanie poniżej 20tu... dokładniej 19,55 ;) Dopiero pod domem zaczęły się problemy z obrotami i gaśnięciem, ale ostygł i jest ok... jeszcze dziś zostało do zrobienia 150 km :twisted:
_________________
WTFWJD?
 
 
czak 


Wóz: 84 Chevy El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-22, 14:33   

ntr napisał/a:

Jedź Elkim, takich aut nie zatrzymują, chyba żeby się spytać co pod maską. 8)

Poza tym fajnie byłoby się zmierzyć, ja już pierwsze testy mam za sobą :D



Zdaje mi się, czy osiągnąłeś taką prędkość na Neutralu :shock:

A co do papierów, to jestem urodzonym pechowcem, jazda bez blach odpada. Nie mam teraz żadnych dokumentów, które chociaż mogłyby potwierdzić, że ten samochód jest mój. Znając moje szczeście bym wyladował na parkingu policyjnym. :roll:

Jutro ostatni dzwonek, żebym zdąrzył z tłumaczeniem i rejestracją. Jak jutro nie przyjdą, to szanse, żebym dojechał, robią się bliskie zeru. :evil:
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-08-22, 14:58   

Jest OD, może trochę pod kątem robione i nie widać dobrze.
Odpuść rejestrację, jak będziesz miał papiery na Niemca i umowę, to kup ubezpieczenie na te numery co są w Briefie i już. Tablice takie każdy zakład poligraficzny Ci zrobi za 20zł. Ja tak ostatnio sobie dupowóz sprowadziłem. Jeździłem przez miesiąc i jak się skończyło ubezpieczenie to przerejestrowałem dopiero w między czasie robiąc tłumaczenia itp.

Ważne byś miał cokolwiek pokazać i jakieś tablice na aucie. Naprawdę, to nie skoda w dieslu :D
Poważnie mówię, że możemy pojechać jeden za drugim, przeprowadzę Cię bezpiecznie, to raptem kilkadziesiąt km od Warszawy... Naprawdę szkoda, jakbyś dał ciała i nie przyjechał ElKym.. :roll:
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
czak 


Wóz: 84 Chevy El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-22, 15:11   

Ej, ej, ej - to nie ja daję ciała tylko poczta :-P

A poza tym, ja nie mam nic :mrgreen: Nie mam briefu ani niemieckich tablic, bo on nigdy nie był zarejestrowany w Europie. Wszystkie papiery z cła + car title itd. poszły do poprawki w reichu i jedyne co mi zostało, to kwitek z 1984 roku, jak niejaki Lee Leonard Swanson odebrał ten wóz od dealera w Karolinie północnej.

Ale zrobię co innego, przejdę się do urzędu i spróbuję wziąć czerwone tymczasówki. Może umowa kupna wystarczy do tego.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group