Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Lubelskie Klasyki Nocą (26.07.2012)
Autor Wiadomość
Shogun v8 
Wspierający
Proud Redneck


Wóz: T/A '88 + '82+ Z28 '87
Wiek: 39
Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 335
Skąd: Lublin/Galway
Wysłany: 2012-07-30, 16:41   

Maniek napisał/a:
desel?????

2,0 benzyna na gaźniku z podtlenkiem gazotu.
_________________

 
 
 
carlito 


Wóz: Camaro RS '92
Wiek: 42
Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 469
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-07-30, 20:48   

to ja się pojawię z aparatem :-P

ntr napisał/a:
Maniek zgadzam się. Na razie to muszę sprzedać zalegające koszulki, bo na razie to ciągle do tematu dopłacam, a przecież miało być na odwrót i te gadżety miały pomóc w utrzymaniu stronki.. :roll: ...


ntr no offence ale żeby schodziło to musiało by być moim zdaniem fajniejsze logo, fajniejszy projekt koszulki i jeszcze te druk...
  
 
 
Stenn 
Wspierający


Wóz: Chevy Tahoe 5.3, GMC Savana 5.7, Chevy G20 5.
Wiek: 51
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 314
Skąd: Hrubieszów
Wysłany: 2012-07-30, 22:42   

Z chęcią bym się pojawił ... ale jeżeli mam gnać 120km w jedną stronę żeby w garażu posiedzieć jak na dworcu to dziękuję. Było tyle rozmów na ten temat że można się spotkać i coś ożywić, to może tak w weekend Jezioro Białe ... z familiadą? Można coś zorganizować oby szybko ... z decyzjami. Czy akurat trzeba być przyczepionym pod klasyki z tymi spotkaniami. Maniek jest wiele okazji tylko trzeba je stwarzać ...
_________________
www.americancarclub.strefa.pl
www.zlotautamerykanskich.strefa.pl
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-01, 17:21   

carlito napisał/a:
ntr no offence ale żeby schodziło to musiało by być moim zdaniem fajniejsze logo, fajniejszy projekt koszulki i jeszcze te druk...

Karol, koszulki miały powstać by:
1. Móc jakoś identyfikować się jako grupa na zlotach
2. By wesprzeć mnie w utrzymywaniu tego wszystkiego
i na wczoraj, bo terminy Nas goniły.
Jakość druku - nie wiem co jest nie tak, nie jest to jakaś tania prasowanka, ani tani wydruk w 2-3 kolorach.. w każdym razie starałem się wybrać się najlepszą opcję. Moim zdaniem wyszło OK, jeśli widzisz pole do poprawy - jest od tego wątek. Projekt też był dyskutowany, szkoda, że nie przedstawiłeś swoich uwag wtedy :) Po fakcie ciężko coś poprawić.

Na razie udało się odfajkować pkt.1 :)
Z drugim wyszło na razie tak, że straciłem jeszcze więcej kasy. Dlatego w tym momencie, by robić dalsze projekty i cokolwiek innego, muszę sprzedać to.. każdemu chętnemu. Nie jest to działalność komercyjna, czy sklep z koszulkami, żebym ryzyko miał wliczone w cenę. Drugiej serii tego wzoru raczej też nie będzie :) A kolejne będą wyłącznie w ilości zamówionej przez sieć, nie zamierzam wydrukować nawet jednej więcej niż zamówione. Niestety tym razem byłem postawiony trochę pod ścianą - albo wydrukuję tyle i tyle, albo wcale. Tak się sprawy mają :)

Stenn napisał/a:
Z chęcią bym się pojawił ... ale jeżeli mam gnać 120km w jedną stronę żeby w garażu posiedzieć jak na dworcu to dziękuję.

Andrzej, tam się spotykamy, co się wydarzy dalej - zależy od samych ludzi. Ostatnim razem po 30min pojechaliśmy kręcić bączki i takie tam.. Ja ze swojej strony mogę zabrać grilla i akcesoria, za kolegów ich humor, czy pomysł na wieczór nie mogę odpowiadać. Jeśli chodzi o mnie, jestem za by na klasykach się zebrać, a potem robić to co większość sobie zażyczy.
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Stenn 
Wspierający


Wóz: Chevy Tahoe 5.3, GMC Savana 5.7, Chevy G20 5.
Wiek: 51
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 314
Skąd: Hrubieszów
Wysłany: 2012-08-01, 18:23   

Kuba co do Klasyków ... nic nie mam - ale po prostu chodzi mi o to że możemy się spotkać nie koniecznie na klasykach ... proponowałem że zorganizuję spływ kajakami Bugiem (bez odzewu cisza) oraz teraz spotkanie nad Jeziorem Białym ... gdzie pojawili by się chłopaki z Włodawy (zaproponowali że z chęcią pokażą co fajnego mają w firmie ... cyt. ,,jak niewiele osób, to zapraszam do siebie na firmę, pokaże swoje auta, te w trakcie naprawy, naprawione, i do naprawy, a mam tam m.in. lamborghini murcielago, noble m12 gto3, maserati biturbo, jaguar xjs, ferrari f430, aston martin v8 vantage, lotus esprit, i mustang '65 fastback, mocno rozbity, reszta aut jest w innych zakładach"

Jeżeli klasyki maja być wykładnią spotkań to dla mnie jedynie w tej formie raz na miesiąc do zaakceptowania. A uważam że należy się spotykać i integrować w różny sposób i formie ... chyba że się mylę ...

Pozdrawiam
_________________
www.americancarclub.strefa.pl
www.zlotautamerykanskich.strefa.pl
 
 
Maniek 
Wspierający

Wóz: Ford Thunderbird 1976
Wiek: 33
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 307
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-01, 19:21   

Stenn ma rację, że można zorganizować coś więcej niż tylko nasze spotkania na LKN. Ja najchętniej pojechałbym sam, ale jest to niemożliwe.. a użerać się z dzieckiem jak na zlocie to ja już nie mam sił... dlatego ja przemilczałem temat...
....no ale winni się tłumaczą...
_________________
www.geodezja.lublin.pl - Profesjonalny sprzęt geodezyjny
 
 
 
Shogun v8 
Wspierający
Proud Redneck


Wóz: T/A '88 + '82+ Z28 '87
Wiek: 39
Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 335
Skąd: Lublin/Galway
Wysłany: 2012-08-01, 19:30   

mi osobiście pomysł z wyjazdem nad Białe bardzo się podoba. Mogę zadeklarować nawet że 10-12 sierpień zaklepuję na ten cel.(inne terminy do dogadania)

A co do koszulek to uważam że są świetne i Kubie należy się wielka pochwała za pomysł, chęci i realizację.
_________________

 
 
 
santa fe 
Wspierający

Wóz: Chevy C1500 '96 / V8 5,7L
Wiek: 51
Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 368
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-01, 20:16   

carlito napisał/a:


ntr no offence ale żeby schodziło to musiało by być moim zdaniem fajniejsze logo........
na to jest zdecydowanie za późno, bo logo funkcjonuje od wielu lat, no można zrobić niby jak PiZetjU, ale.............. :?: ;-) reszta temat otwarty. Pierwotnie miał to być duży "ryj" z przodu i duża "dupa" z tyłu opatrzone logiem u dołu, ale z różnych powodów zostało to zmienione (dwa razy wyższa cena produkcji, głównie), ale prototypy nigdy nie wchodzą do produkcji :lol:

AM2.jpg
Plik ściągnięto 9033 raz(y) 49.46 KB

AM1.jpg
Plik ściągnięto 9033 raz(y) 45.61 KB

 
 
carlito 


Wóz: Camaro RS '92
Wiek: 42
Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 469
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-01, 20:35   

santa fe napisał/a:
carlito napisał/a:


ntr no offence ale żeby schodziło to musiało by być moim zdaniem fajniejsze logo........
na to jest zdecydowanie za późno, bo logo funkcjonuje od wielu lat, no można zrobić niby jak PiZetjU, ale.............. :?: ;-) reszta temat otwarty. Pierwotnie miał to być duży "ryj" z przodu i duża "dupa" z tyłu opatrzone logiem u dołu, ale z różnych powodów zostało to zmienione (dwa razy wyższa cena produkcji, głównie), ale prototypy nigdy nie wchodzą do produkcji :lol:


nigdy nie jest za późno na dobre zmiany ;) to logo może i funkcjonuje od wielu lat ale gdzie...? ;)
kto je widział i kto kojarzy...
zobaczcie koszulki zlotu z Hrubieszowa, dla mnie mają klimat, sam śmigam w niej często, podobają mi się bardzo
zaproponowałem tylko nieśmiało swoją pomoc ale nieee namawiam, ;-)

ale schodzimy z tematu, do zobaczenia jutro na zlocie
 
 
Saper 
Administrator

Wiek: 108
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 783
Skąd: PL
Wysłany: 2012-08-01, 21:04   

B_Bandzior napisał/a:
Saper napisał/a:
W następnym tygodniu może nawet będę w Lublinie :)



Saper tydzień bez wyjazdu? myślisz że Ci się uda? ;-)


Tydzień bez wyjazdy raczej nie jest możliwy, ale jutro kończę w Staszowie o 16 tej, więc na klasyki się wyrobię!

Dodatkowo dziś wieczorem wpadła do TA nowa cewka, co rozwiązało problem z odpalaniem :-)

Jeżeli chodzi o logo, to IMHO powinno zostać. A z jakości koszulek jestem zadowolony!!!
_________________
WTFWJD?
 
 
Maniek 
Wspierający

Wóz: Ford Thunderbird 1976
Wiek: 33
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 307
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-01, 21:23   

carlito napisał/a:

zobaczcie koszulki zlotu z Hrubieszowa, dla mnie mają klimat, sam śmigam w niej często, podobają mi się bardzo


A mnie w pracy zjebali za gotycką czcionkę na tej koszulce....., że to takie nieamerykańskie... :)

Koszulki amerykany.com są OK, nie ma co się przyczepiać....
_________________
www.geodezja.lublin.pl - Profesjonalny sprzęt geodezyjny
 
 
 
**OSKAR** 
Wspierający

Dołączył: 16 Cze 2012
Posty: 157
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-01, 21:30   

O której jedziecie na klasyki standardowo 20.30 ? :D
 
 
carlito 


Wóz: Camaro RS '92
Wiek: 42
Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 469
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-01, 21:49   

Maniek napisał/a:
carlito napisał/a:

zobaczcie koszulki zlotu z Hrubieszowa, dla mnie mają klimat, sam śmigam w niej często, podobają mi się bardzo


A mnie w pracy zjebali za gotycką czcionkę na tej koszulce....., że to takie nieamerykańskie... :)

Koszulki amerykany.com są OK, nie ma co się przyczepiać....


Maniek nie czepiam się, chciałem pomóc... nie ważne...
a na przejazd klasykowy nie jedziecie?
http://imageshack.us/phot...814/mapalbn.jpg
 
 
Stenn 
Wspierający


Wóz: Chevy Tahoe 5.3, GMC Savana 5.7, Chevy G20 5.
Wiek: 51
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 314
Skąd: Hrubieszów
Wysłany: 2012-08-01, 21:56   

Maniek ... a kto u Ciebie w pracy jest znawcą kaligrafii i jej historii, zasadności wykorzystywania, budowy i znaczenia marketingowego logotypu ... wpisywania fontów w obraz i wymowności. Wybacz ale ... ile osób tyle opinii tylko ja na co dzień spotykam z racji zawodu ekspertów (Polak na wszystkim się zna). Dobrze że jest Word to co niektórzy wiedzą już wszystko ... Co do t-shirtów problem nie polega na tym jak one wyglądają tylko na marketingu ich sprzedaży. Kuba weź jutro kilka, zawieś na aucie i zaczep kartę z ceną zobaczysz kupią z ulicy ludzie i dobrze ... bo na tym ma polegać info ma iść w świat i w ten sposób powstaje marketing szeptany (najlepszy jaki istnieje) . Co to, skąd masz itd ...

Mam nadzieję że jutro uda mi się z Wami spotkać. Do zobaczenia i bez brania tego co wyżej napisałem za agresję ... po prostu piszę co myślę bez słodzenia.

Ps. koszulkę amerykany.com lubię ...
_________________
www.americancarclub.strefa.pl
www.zlotautamerykanskich.strefa.pl
 
 
santa fe 
Wspierający

Wóz: Chevy C1500 '96 / V8 5,7L
Wiek: 51
Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 368
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-01, 22:11   

carlito napisał/a:
..........

nigdy nie jest za późno na dobre zmiany ;) to logo może i funkcjonuje od wielu lat ale gdzie...? ;)

zaproponowałem tylko nieśmiało swoją pomoc ale nieee namawiam, ;-)



Dla mnie odświeżanie loga, to nic złego, wiele firm tak robi, zwykle na gorsze (hehehe) ale czasem na lepsze, może akurat. Nie namawiaj ;-) tylko zrób projekty - bo jak masz coś fajnego na tapecie to szkoda by było się tym nie podzielić. Pewnie będą jakieś następne, jak Kuba się otrząśnie z kłopotu z tymi już wydrukowanymi :-D Działaj więc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group