Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ntr
2013-03-12, 18:44
Cruz "Jamnikiem"
Autor Wiadomość
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-10-26, 01:20   

..więc podaje sklad limuzyny:
Szymon
Piotrek
Kojot
Paweł
Jarek
Kuba
Tomek
Kabdul
Remek
Robert
Infidel
czyli 10 osób...damy radę :mrgreen:
ps. jedna osoba na zmianę w bagażniku :mrgreen:
  
 
 
infidel
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-26, 01:24   

te, matematyk, nie zapomniales o kims ?
 
 
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-10-26, 01:28   

Grzesiu ty w pierwszej kolejności tylko napisałeś to w trakcie modyfikacji posta to dlatego :-P

czyli razem 11 osób 8-)
 
 
infidel
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-26, 01:32   

juz lepiej :-P
 
 
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-10-26, 01:43   

idźcie k### spać bo się nie wyśpicie ;-)
myśl Kojot nad planem okupacji jakiegoś lokalu i podziału na dwie ekipy, no w sumie to i tuzin da radę ale trzy osoby dostaną miejscówki "po turecku"
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-10-26, 01:50   

...myślę że w stolarni było spoko to można tam uderzyć tylko nie wiem czy rezerwację trzeba robić to najlepiej jakby Kuba albo Saper się dowiedział bo mają rzut beretem 8-)
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-10-26, 09:57   

Jaki Robert? Jaki Tomek? :? To ma być cruz dla ludzi z forum :!: Pomysł z dwiema ekipami, jest do dupy. Jedziemy wszyscy, najwyżej ja się nie załapie ;)

[ Dodano: 2006-10-26, 10:01 ]
kojot napisał/a:
...myślę że w stolarni było spoko to można tam uderzyć tylko nie wiem czy rezerwację trzeba robić to najlepiej jakby Kuba albo Saper się dowiedział bo mają rzut beretem 8-)

Ja nie przykładam do tego ręki, bo to bez sensu. Kurde, to ma być impreza forumowa, czy co? Poza tym Saper nie jedzie, przecież pisał.. :?
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Kabdul 


Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 243
Skąd: Zamość
Wysłany: 2006-10-26, 11:13   

Moim zdaniem pomysł z dwiema ekipami jest kiepski. Wg mnie Kuba powinien wziąć liste chętnych i wydzielić sqad na ten wieczór. Raz, że jako Amerykany.com MasterMind to on powinien mieć ostatnie słowo (bo to chyba impreza portalowa jest). Dwa, że wybywa w daleką podróż i zobaczy się ze swoimi znajomymi znowu rój wie kiedy, wiec na pokładzie powinni sie znaleść jego best of kumple. Dla reszty też się kiedyś znajdzie okazja i nie ma co narzekać.
 
 
Remeck 
Easy Rider


Wóz: V8
Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 2
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-10-26, 11:21   

o... 20 to dobra pora, mnie moglibyście zabrac po drodze z Głuska. Oki?
_________________
Shadow V2, Camaro V8...
 
 
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-10-26, 11:33   

ntr napisał/a:
Jaki Robert? Jaki Tomek? :? :?


Kuba ba nerwów Tomek to Brolcio a Robert to Rudy którego nie znasz ale Szymon Paweł i Jarecki np. zna i chce żeby był, zresztą z nim będą takie jaja że będziesz musiał brać coś od szkurczu żołądka :mrgreen:

ntr napisał/a:
Pomysł z dwiema ekipami, jest do dupy. Jedziemy wszyscy


też się zgadzam i myślę że damy radę ;-)

Saper nie jedzie a szkoda ale to nic nadrobi a pomysł ze stolarnią to ewentualnie w przerwie ;-)

[ Dodano: 2006-10-26, 11:34 ]
Remeck napisał/a:
o... 20 to dobra pora, mnie moglibyście zabrac po drodze z Głuska. Oki?


Damy radę ;-) Zadzwonię do ciebie....
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-10-26, 11:48   

Chłopaki, ja będę zadowolony jak porobicie foty i nakręcicie jakieś fajne videosy, tak żeby było co pokazywać na stronie i zrobić potem z tego jakiś fajny klimaciarski klip.
O 17 jadę reperować uzębienie przed wyjazdem, więc nie wiem czy będę mógł coś pić tak od razu.
Tak czy owak dzielenie ekip to kiepski pomysł. Uważam i życzyłbym sobie, żeby przede wszystkim na pokładzie byli Klimaciarze z Amerykany.com (łatwo poznać po podpisie pod nickiem) i jedna ekipa. Ja chętnie zwolnię miejsce, bo tak jak mówię mogę mieć lipę i być niedysponowanym. Ale wkurzę się jak nikt nie porobi fot i nie nakręci filmików 8)

[ Dodano: 2006-10-26, 11:52 ]
kojot napisał/a:
ntr napisał/a:
Jaki Robert? Jaki Tomek? :? :?


Kuba ba nerwów Tomek to Brolcio a Robert to Rudy którego nie znasz ale Szymon Paweł i Jarecki np. zna i chce żeby był, zresztą z nim będą takie jaja że będziesz musiał brać coś od szkurczu żołądka :mrgreen:

To pisz, że Brolcio, a nie Tomek, jak wszystkich po nickach a jego po imieniu, to oczywistym było, że to jakiś inny Tomek ;)
Co do Roberta, to sorry, ale uważam, żeby lepiej zabrać kogoś z Amerykany.com, bo jest więcej chętnych niż miejsc i serio uważam, że koledzy i goście powinni wchodzić na pokład na końcu. Ja swoje miejsce mogę mu odstąpić - no problem, ale nie chciałbym by ktoś inny z ekipy amerykanów "ucierpiał".
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-10-26, 11:58   

ntr napisał/a:
Ja swoje miejsce mogę mu odstąpić - no problem, ale nie chciałbym by ktoś inny z ekipy amerykanów "ucierpiał".


..nic się martw damy radę ;-)
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-10-26, 12:07   

kojot napisał/a:
..nic się martw damy radę ;-)

Dodam tylko, że obowiązkowo winni się znaleźć Ci, którzy aktywnie rozwijają portal i wsiadać jako pierwsi, czyli:
kojot, Kabdul, infidel, Saper (który niestety nie może)
Ja wsiadam ostatni, jak naprawdę będzie miejsce (w co wątpię, więc na mnie nie patrzcie). :!:
Ja już miałem okazję przejechać się limuzynką, więc spoko ;) Tylko zróbcie sporo dobrego materiału!
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-10-26, 12:22   

a ja nie widzę problemu żeby akcję powtórzyć za dwa tygodnie więc luz, mój brejdak Pitrek też się nie obrazi jak go nie zabierzemy tym razem, ja w sumie wieczorem będę tak zjebany i nakręcony że nie trzeba mi będzie drinków to mogę prowadzić
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-10-26, 12:24   

ntr napisał/a:
Ja wsiadam ostatni, jak naprawdę będzie miejsce (w co wątpię, więc na mnie nie patrzcie). :!: [/size]
Ja już miałem okazję przejechać się limuzynką, więc spoko ;) Tylko zróbcie sporo dobrego materiału!


Kuba co to za bunty ;-) ty wsiadasz w czołówce i nie ma dyskusji ale jak nie chcesz jechać z jakiegoś innego powodu lub poprostu nie możesz w związku z twoim wyjazdem to napisz a nie jakieś takie honorowe zagrania. Jak będzie trzeba to ja siądę na podłodze i nie ma problemu ważne żeby zabawa była przednia a ilość osób narazie nie jest na tyle niepokojąca żeby się ktoś nie zmieścił z tym że będzie może trochę ciasno :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group