Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ntr
2013-03-12, 19:19
Wstępne info o mini zlocie.
Autor Wiadomość
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-08-07, 16:21   

napewno będzie jeszcze czarny Iroc-Z 5.7 :twisted:
_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=qulbRsifOiI
 
 
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-07, 20:19   

Brolcio napisał/a:
Wiem tylko, że ma to być impreza plenerowa - za kilka dni będę miał więcej informacji.


ej Pinky, gdzie to ma być? po której stronie wisły przede wszystkim bo jak w kamieniołomach pod Kazimierzem to trzeba będzie się wpław dostać do Janowca na kimanie bo prom czynny chyba do 21szej :-P
jeśli Oblasy to gdzie konkretnie, może gdzieś na skarpie ale dojazd ch###

a Infidel niech dopisze do listy na piątek jeszcze irokeza plus 1

--------------------------------
uwaga, niech towarzystwo zaopatrzy się we własne namioty bo najprawdopodobniej będziemy stacjonować w zajebistym miejscu na skarpie, jest taki leśny obiekt ku temu przeznaczony, oczywiście są warunki, sracz, prysznic, bar,
mety na domach są pozajmowane, może być lipa, zresztą to jest daleko od tego obiektu,
wiadomość z ostatniej chwili, prom w Janowcu jest nieczynny bo jest za niska woda tak więc nie ma co się bujać z Kazimierzem, zanim towarzystwo wytrzeźwieje w sobotę rano, potem się napije, potem prześpi, potem znowu napije to zaraz będzie niedziela i trzeba się wyciszać, to już nie ma znaczenia gdzie to spotkanie niedzielne bo wszyscy muszą być już trzeźwi jak świnie bo w niedzielę powrót to kilometr czy trzy się podjedzie
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-08-08, 00:49   

Kurde dajcie ogłoszenie w aktualnościach - może ktoś jeszcze zobaczy i zmontujecie konkret ekipę. Korzystajcie z wakacji i słońca.. echh.. wiecie, że w tym roku padł nowy rekord w Irlandii? Padało codziennie przez 59dni :roll:
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-08-08, 01:54   

ntr napisał/a:
wiecie, że w tym roku padł nowy rekord w Irlandii? Padało codziennie przez 59dni


buhahahahaaaa :mrgreen:
_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=qulbRsifOiI
 
 
Vini 
T/A 4ever


Wóz: Trans-AM GTA 6.6TPI T-Top
Wiek: 35
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 357
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2007-08-08, 09:27   

Qrcze korci mnie... nie wiem czy to przez nazwisko Korta, czy zapaleńców i ich samochody jakie będą :) zobaczę, a może się uda :mrgreen:
_________________


Trans-AM 400 SLP
Camaro 305 Carb
Caprice 307 Carb
 
 
 
infidel
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-08, 12:03   

Qrde ja przez chwile mam neta tylko w komorce, wiec posta w aktualnosciach niech ktos inny pyknie!

W kwestii noclegu trzeba zabrac swoj namiot. Zarcie, prysznice, kibelki sa! Ekipa zbiera sie w piatek wieczorem, ale mozna sie zjezdzac w sobote /nie zapominajac o namiocie/ czy niedziele. Miejsce jest o tyle atrakcyjne ze mozna zabrac zonke czy laske do kazimierza w niedziele, zaliczajac przy okazji zlocik!

Jakby co ja bede caly czas pod telefonem, jakby ktos nie mogl trafic to niech uderza pod
696 454 350
 
 
Vini 
T/A 4ever


Wóz: Trans-AM GTA 6.6TPI T-Top
Wiek: 35
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 357
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2007-08-08, 17:34   

Postanowione :-D przyjadę w niedziele :mrgreen: nie bijcie za auto...
(Ford Aerostar 4.0 4WD)
Mam cichą nadzieję że zostanę równie milo przyjęty na mini zlocie jak na forum, pomimo niepozornego wyglądu, młodego i niedoświadczonego wieku :-D

PS. Wiem jak dojechać do Lublina, ale gorzej z resztą, można by się w niedziele do kogoś podpiąć w Lublinie :?: Jak coś to dzwonić do Infidel'a :?:
_________________


Trans-AM 400 SLP
Camaro 305 Carb
Caprice 307 Carb
  
 
 
 
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-08, 20:42   

dobra, to sprawa ma się tak, że towarzystwo nie płaci za metę na polu namiotowym tylko za zorganizowanie grilla (20pln od łba/wieczór), jest bar, jest tam od pyty piwa tak więc nie trzeba się o nic martwić, tylko mieć namiot, ponadto jest się gdzie skryć przed deszczem pod dachami czyli nie ma musu siedzenia w namiocie jak zacznie rąbać deszcz, wypas,
my rąbiemy na bazie do 18tej w piątek lecz postaramy się maksymalnie zagęścić coby wylecieć z Lublina koło 19tej,
pod ogromnym znakiem zapytania staje złożenie mojej fury, cholernie mało czasu pozostało, zrobię najwyżej oborę i przyjadę jeepem,

DOJAZD DO MIEJSCA LIBACJI I SPOCZYNKU: od strony Lublina jedziemy na Radom, przez Puławy, za mostem natychmiast w lewo na Janowiec, lecimy coś z 10km i jak wlecimy do Oblas to za tą wioską będzie skręt w prawo po pierwszeństwie oraz prosto też asfalt, to skręcamy w drogę polną w lewo, jedziemy po tej drodze uważając coby nie urwać wydechu i tak jak nas droga prowadzi to w pewnym momencie conieco po łuku w prawo, powinny być jakieś znaczki MANES lub coś z manesem
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-08-08, 23:28   

Szymon napisał/a:
pod ogromnym znakiem zapytania staje złożenie mojej fury, cholernie mało czasu pozostało, zrobię najwyżej oborę i przyjadę jeepem,


dasz radę wierzymy w ciebie :mrgreen:
_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=qulbRsifOiI
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-08-09, 12:54   

Szymon napisał/a:
zrobię najwyżej oborę i przyjadę jeepem,

To kupiłeś znowu jeepa? Co tam w ogóle masz teraz w stajni? Bo ostatnio to tylko leciwe ptaszysko V6.. Napisz czasem co tam w stodole chomikujesz ;)

PS: Niech ktoś walnie posta w Aktualnościach - może ktoś jeszcze dołączy do konwoju 8)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-09, 20:30   

ntr napisał/a:
Szymon napisał/a:
zrobię najwyżej oborę i przyjadę jeepem,

To kupiłeś znowu jeepa? Co tam w ogóle masz teraz w stajni? Bo ostatnio to tylko leciwe ptaszysko V6.. Napisz czasem co tam w stodole chomikujesz ;)

PS: Niech ktoś walnie posta w Aktualnościach - może ktoś jeszcze dołączy do konwoju 8)


dopisać w niedzielę Piotrka co kupił pojaykowego ptaka czerwonego,

jeepa kupiłem owszem, wygląda ch###, ale jak ktoś ma chociaż TBI to możemy się spróbować :-)

383 siedzi na ptaku, skrzynia praktycznie gotowa, pozostaje jeden dzień roboty, odpał i patrzeć co dupnie, jak nie dupnie to szybko trzeba będzie zrobić bibę,

w stodole trzymam siano i owies, wszak mieszkam na wsi

BEZ ODBIORU, NIE MA ZE MNą KONTAKTU OD TEJ CHWILI DO PONIEDZIAłKU, JAKBY CO TO CZEPIAć SIę INFIDELA, my ruszamy o 19tej z Lublina gdzieś spod PZMOTU/SHELLa
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-08-10, 13:05   

Ja się do tego czerwonego strucla nie przyznaje. Jedyny po jayk'owy to mój czarny ptashek.. ;)

A jeep, nie jest zły, szczególnie jak się mieszka na wsi :) Sam planuję jakiegoś farmerskiego pickupa jak już się gdzieś tam koło Ciebie sprowadzę ;) Po ile metra działki w okolicy? Sąsiedzi nic nie planują sprzedawać? 8)

Może ktoś w końcu da to info? Mnie nie będzie, dużo nie wiem, więc Brolcio/kojot - napiszcie coś!
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-13, 06:45   

jak tam ludziska, kac zaleczony? :mrgreen: *

* dotyczy obecnych z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę :mrgreen:
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
Vini 
T/A 4ever


Wóz: Trans-AM GTA 6.6TPI T-Top
Wiek: 35
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 357
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2007-08-13, 10:12   

Dzięki wszystkim za tak miłe spotkanie, dawka wręcz śmiertelna niezapomnianych wspomnień :twisted: Wspaniali ludzie i ich wspaniałe samochody :-D mam nadzieje że już niedługo i ja będę swoim ptaszyskiem na następnym zlocie 8-) jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko :!: to był naprawdę wielki zaszczyt że mogłem poznać najwspanialszych ludzi ze środowiska polskiego F-Body :!: Do zobaczenia :-D
_________________


Trans-AM 400 SLP
Camaro 305 Carb
Caprice 307 Carb
 
 
 
Saper 
Administrator

Wiek: 108
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 783
Skąd: PL
Wysłany: 2007-08-13, 10:52   

zdjęcia? filmy? cokolwiek?
a ja nie pojechałem bo miałem pracować, ale przez ...... Asusa robota została przesunięta i ograniczona do dwóch tygodni(dobrze że zapłacą za cztery :twisted: ) ...fak i tak spędziłem weekend w domu :evil:
_________________
WTFWJD?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group