Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zarażony ;-)
Autor Wiadomość
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-10-24, 22:33   

mpnx napisał/a:
A tak przy okazji nie uwazacie ze mowienie o 3 czy 4 generacji muscle car to jest conajmniej troche obludne ?? ;) a nowy Stang czy majace wyjsc Challenger czy Camaro to juz raczej sa sports cary pod wzgledem wlasciwosci jezdnych.

Poprawimy wpisy w galerii - nie mam teraz na to czasu, gromadzę sugesie i jak się rozpakuje na nowych gratach to popoprawiam wszystko. Te auta o których mówisz, to są chyba uznawane za New Muscle? Generalnie chodzi nam o promowanie prawdziwych klimatycznych V8. Nowe Camaro trudno powiedzieć by takowe nie było..
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-10-24, 22:46   

mpnx napisał/a:
kojot ja tam uwazam ze FBody w Polsce to chybiony pomysl jako daily driver pod wzgledem czesci i mozliwosci informacji o nich. .

.... jako daily driver napewno chociaż ja tam śmigam codziennie :-) ale pod względem części i informacji to my tu mamy szczęście bo mamy Garaż Szymona :-)


mpnx napisał/a:
mnie obudowa to w sumie wali ale tego dzwieku nic nie zastapi .

......w pierwsze jakoś ci nie wierzę :mrgreen: a w drugie fakt ..tego się nie da podrobić 8-)

mpnx napisał/a:
a z pracy by Ciebie i tak wyjebal a camaro to tylko bylo pretekstem ;) .


...to fakt trochę też mu nawsadzałem :lol: no i zażądałem podwyżki :-P
 
 
mpnx 
FBND Disco Boy


Wóz: TA 95
Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2006-10-24, 22:55   

ntr napisał/a:

Poprawimy wpisy w galerii - nie mam teraz na to czasu, gromadzę sugesie i jak się rozpakuje na nowych gratach to popoprawiam wszystko. Te auta o których mówisz, to są chyba uznawane za New Muscle? Generalnie chodzi nam o promowanie prawdziwych klimatycznych V8. Nowe Camaro trudno powiedzieć by takowe nie było..


Nie no ja tam jestem za tym zeby to byly muscle ;) Zreszta mojego T/A uwazam za bardzej klimatycznego niz kazdego 3 gena :twisted: a tym bardzej z V6 ;)
Bardzej mi chodzilo o to ze jak jakis swierzak mega siwierzak nie kumajacy jeszcze wogle amcarow wejdzie poczyta i bedzie wolal na 3 geny czy 4 geny muscle car. Chodz i one w wersjach topowych jednak sa uwazane w USA za muscle cary.
Definicja przytoczona przez Sapera dotyczy tych uznawanych za real muscle cars i jest zdefiniowana przez prawdziwych fundamentalistow ;) Dla mnie jak cos ma kolo i wiecej niz 300KM i wazy >1,5 tony + silnik V8 i jest Made in USA (lub Canada ;) ) to sie lapie na muscle cara :) i jest klimatyczne

[ Dodano: 2006-10-24, 23:04 ]
kojot napisał/a:
.... jako daily driver napewno chociaż ja tam śmigam codziennie :-) ale pod względem części i informacji to my tu mamy szczęście bo mamy Garaż Szymona :-)


No tak ale Szymoan sie nie zna na 4genach i nie ma czesci do nich ;) nie twierdze ze oglnie mechanicznie nie ma pojecia ale konkretnie to robi tylko w 3genach

kojot napisał/a:

......w pierwsze jakoś ci nie wierzę :mrgreen: a w drugie fakt ..tego się nie da podrobić 8-)

Uwierz mi ze moge miec i 1 gena i 2 gena i 3gena i 4 gena a i 5 gen jak sie ukaze to tez mi sie widzi ;) moze byc i fbird i moze byc camaro ,wazne zeby bylo w 1 genie conajmniej 327cid a pozniejszych conajmniej 350cid :twisted:
 
 
 
Saper 
Administrator

Wiek: 108
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 783
Skąd: PL
Wysłany: 2006-10-24, 23:50   

OT
mpnx napisał/a:

Uwierz mi ze moge miec i 1 gena i 2 gena i 3gena i 4 gena a i 5 gen jak sie ukaze to tez mi sie widzi ;) moze byc i fbird i moze byc camaro ,wazne zeby bylo w 1 genie conajmniej 327cid a pozniejszych conajmniej 350cid :twisted:



bez sensu! 302cid to lepsze rozwiazanie... były mocniejsze od 327cid i prawie tak samo mocne jak 350tki :roll:

Co i jak -> http://www.musclecarclub....history-1.shtml
_________________
WTFWJD?
 
 
mpnx 
FBND Disco Boy


Wóz: TA 95
Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2006-10-25, 00:24   

wiem :twisted: ale to ponizej 5l a to nie spelnia mojej definicja real american V8 engine ;)
tak 302 tez jest konkretny i nadaje sie 8-) kompletnie o nim zapomnialem.
 
 
 
tweeze 

Wóz: T/A 5.7 TPI
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 26
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2007-02-03, 05:35   

Kończąc wasz OT przyznam iż ja także zaraziłem się tą pasją w Bolimowie 2006 co skończyło się... więcej w dziale powitania - zapraszam ;)
_________________
 
 
 
kubutek01 
Black Z28


Wóz: '96 Black Camaro Z28 LT1
Wiek: 51
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 65
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-02-12, 12:21   

no coz.. powiele zdanie niektorych kolegow..
nieekonomiczne?
jasne!!!!
psuja sie?
na potege!!!
ale za to jaki klimat.....
:)
znajdzcie mi 20 letnie auto ktore sie nie psuje..
a czy uswiadamiac ludzi co do fbody?
ja jestem zdania ze za duzo bucow (drechow etc) jezdzacych fbody to niezdrowo dla klimatu..
pozdrawiam :)
_________________
Chevrolet Camaro Z28 LT1 96'
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group