Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Lubelskie Klasyki Nocą (26.07.2012)
Autor Wiadomość
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-01, 23:14   

carlito, jeśli masz ochotę wspomóc Nasz klub/forum (czy cokolwiek czym jesteśmy :D ) swoją pracą to super, może razem siądziemy kiedyś z santafe i np. stworzymy odświeżony szablon dla portalu i forum?
Niestety nie będę mógł na tym etapie zaproponować Ci za to wynagrodzenia, może dopiero jak uda się pozyskać sponsorów i pojawi się jakaś kasa z reklam.. sam nie sfinansuję nic więcej, bo... sam jestem na tyle potrzebiasty, że na 75% od września będę zasuwał na etacie w Warszawie :(

Stenn, ja tam zawsze staram się ustosunkować do Twoich bardzo fajnych i słusznych pomysłów i inicjatyw. Za resztę chłopaków odpowiadać nie mogę, ale przypuszczam po prostu, że w sezonie wakacyjnym ciężko się zebrać - ale nad Białe.. no to rzeczywiście nie jest daleko :) Proponuję byś założył oddzielny wątek i wtedy łatwiej będzie może chłopakom odnaleźć. Ja tam z grillem zawsze chętny jestem, jak tylko mam możliwość :)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
carlito 


Wóz: Camaro RS '92
Wiek: 42
Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 469
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-02, 00:31   

ntr napisał/a:
carlito, jeśli masz ochotę wspomóc Nasz klub/forum (czy cokolwiek czym jesteśmy :D ) swoją pracą to super, może razem siądziemy kiedyś z santafe i np. stworzymy odświeżony szablon dla portalu i forum?
Niestety nie będę mógł na tym etapie zaproponować Ci za to wynagrodzenia, może dopiero jak uda się pozyskać sponsorów i pojawi się jakaś kasa z reklam.. sam nie sfinansuję nic więcej, bo... sam jestem na tyle potrzebiasty, że na 75% od września będę zasuwał na etacie w Warszawie :(


ntr kto tu mówił o wynagrodzeniu ;)
jako że żywię do amerykany.com sympatię, chciałem pomóc za friko, nie namawiam po prostu głośno myślę, jasne że można siąść razem i coś przemyśleć, burze mózgów zawsze wychodzą na dobre :)
 
 
Maniek 
Wspierający

Wóz: Ford Thunderbird 1976
Wiek: 33
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 307
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-02, 09:17   

Stenn napisał/a:
Maniek ... a kto u Ciebie w pracy jest znawcą kaligrafii i jej historii, zasadności wykorzystywania, budowy i znaczenia marketingowego logotypu ... wpisywania fontów w obraz i wymowności.


U nas w pracy są tylko tacy co się na wszystkim znają.. :)
Ale powiem Ci, że ludzie śledzili imprezę w Panoramie Lubelskiej (koledzy z firmy), bo wiedzieli, że ja tam m.in. będę... Niestety nie załapałem się na wizje, bo akurat wtedy wyjechałem do Magnoli. Natomiast impreza nie przeszła bez echa, bo spora część pytała się mnie jeszcze przed zlotem czy jadę (mimo, że się nie chwaliłem, że jest taki zlot) i po: "No i jak było... ?" Wszyscy pozytywnie nastawieni.

Dobra jak dotrzesz dzisiaj do bunkra pod Olimpem, to pogadamy...

Jak się zdecydujemy na paradę spod McD to mam wolne miejsca...
_________________
www.geodezja.lublin.pl - Profesjonalny sprzęt geodezyjny
 
 
 
B_Bandzior 


Wóz: 2-gen
Wiek: 41
Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 24
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-02, 10:19   

czyli jaki jest plan? gdzie i o której się spotykamy? czy będzie później grill rozumiem że ustalimy jak się już spotkamy
 
 
Maniek 
Wspierający

Wóz: Ford Thunderbird 1976
Wiek: 33
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 307
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-02, 10:20   

No właśnie planu jeszcze nie ma.. pewnie się pojawi koło 19:00.. :) jak zawsze...
_________________
www.geodezja.lublin.pl - Profesjonalny sprzęt geodezyjny
 
 
 
Shogun v8 
Wspierający
Proud Redneck


Wóz: T/A '88 + '82+ Z28 '87
Wiek: 39
Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 335
Skąd: Lublin/Galway
Wysłany: 2012-08-02, 13:29   

grill będzie na 100%, od weekendu wożę jeden w bagażniku. Do tego mam taki wielki parasol jak knajpy mają :D Polubiłem Kombi :mrgreen: Tylko krzesełek brak..
_________________

 
 
 
Maniek 
Wspierający

Wóz: Ford Thunderbird 1976
Wiek: 33
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 307
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-02, 17:38   

Proponuje spotkanie pod Stolarnią o 19:30-20:00 i wjedziemy razem do bunkra, chyba, że ktoś chce jechać na paradę....
_________________
www.geodezja.lublin.pl - Profesjonalny sprzęt geodezyjny
 
 
 
Shogun v8 
Wspierający
Proud Redneck


Wóz: T/A '88 + '82+ Z28 '87
Wiek: 39
Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 335
Skąd: Lublin/Galway
Wysłany: 2012-08-02, 18:06   

mi to w sumie i tak po drodze. będe pod stolarnią o 19:50 ;-)
_________________

 
 
 
Maniek 
Wspierający

Wóz: Ford Thunderbird 1976
Wiek: 33
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 307
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-02, 18:09   

Oki i ja będę...
_________________
www.geodezja.lublin.pl - Profesjonalny sprzęt geodezyjny
 
 
 
Saper 
Administrator

Wiek: 108
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 783
Skąd: PL
Wysłany: 2012-08-02, 19:07   

Kończę składać szafkę i jadę :)
_________________
WTFWJD?
 
 
Maniek 
Wspierający

Wóz: Ford Thunderbird 1976
Wiek: 33
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 307
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-02, 23:57   

Dopiero wróciłem.. ale reszta jeszcze została na grillu.... :)
_________________
www.geodezja.lublin.pl - Profesjonalny sprzęt geodezyjny
 
 
 
Stenn 
Wspierający


Wóz: Chevy Tahoe 5.3, GMC Savana 5.7, Chevy G20 5.
Wiek: 51
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 314
Skąd: Hrubieszów
Wysłany: 2012-08-03, 07:44   

Nie wyrobiłem się w pracy (klejenie motocykli do Stuntu na mistrzostwa) zapewne się dobrze bawiliście ... założę potem wątek dotyczący spociku na Jeziorem Białym.
_________________
www.americancarclub.strefa.pl
www.zlotautamerykanskich.strefa.pl
 
 
Midnite Tom 
Wspierający


Wóz: 94 Mustang GT
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 290
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 2012-08-15, 16:12   

ntr napisał/a:
Na razie to muszę sprzedać zalegające koszulki, bo na razie to ciągle do tematu dopłacam, a przecież miało być na odwrót i te gadżety miały pomóc w utrzymaniu stronki.. :roll:

Wrzuć gdzieś na główną temat "koszulki" z informacją o tych ktore pozostały. Może ktoś z forumowiczów jeszcze nie wie o nich i znajdą się jeszcze chętni.

carlito napisał/a:
ntr no offence ale żeby schodziło to musiało by być moim zdaniem fajniejsze logo, fajniejszy projekt koszulki i jeszcze te druk...


Był temat do przedyskutowania, i większość miało to gdzieś...Trzeba było wtedy zaproponować coś fajniejszego. Poza tym to tylko prototypy.
Jakość druku i samych koszulek wg. mnie ok.
Logo też wg. mnie spoko, od dawna istnieje.
Trochę nie pasuje mi ten challenger ale nie kwękam.
Co do nazwy: "amerykany.com" to niezbyt szczęśliwa nazwa dla klubu, ale jeśli chodzi o samo forum to jest ok. Widzisz nazwę wklepujesz w necie i jesteś na właściwej stronie.
Gdy powstanie tutaj nieformalny klub, jak jest w planach, mozna się nazwać np. Night Ridersi :) czy inne madmaksiki i odpierdolić ekstra logo...

carlito napisał/a:
nigdy nie jest za późno na dobre zmiany ;) to logo może i funkcjonuje od wielu lat ale gdzie...? ;)
kto je widział i kto kojarzy...

No własnie gdzie? Tylko na tej stronie...
A dlaczego? Bo dotychczas to pierwsza proba wyjścia z tym logiem do ludzi.
Byłem na wyścigach klubu Capri na Miedzianej i na zlocie zabytków w Nowym Sączu w tej koszulce, i kilka osób zapytało co to za klub... chyba właśnie o to chodzi.

A na zmiany faktycznie nigdy nie jest zbyt późno.
Tymczasem spróbujmy zareklamować forum z tym co mamy.
Sorki za off.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group