Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe podforum Warszawskie
Autor Wiadomość
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-10-21, 12:23   Nowe podforum Warszawskie

Hej,
Ponieważ ludzi z Warszawy jest już pokaźna liczba na forum, warto chyba stworzyć dla Was oddzielny kącik :)
Można tutaj pisać o wszystkim co ciekawego w Stolicy i w regionie, umawiać się na lokalne spoty i gadać o pierdołach - forum jest do Waszej dyspozycji!
Have phun!
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Scaramanga 
Redd Baron


Wóz: Ford Taunus`80 RS 2000
Wiek: 50
Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-10-21, 16:37   Re: Nowe podforum Warszawskie

ntr napisał/a:
Hej,
Ponieważ ludzi z Warszawy jest już pokaźna liczba na forum, warto chyba stworzyć dla Was oddzielny kącik :)
Można tutaj pisać o wszystkim co ciekawego w Stolicy i w regionie, umawiać się na lokalne spoty i gadać o pierdołach - forum jest do Waszej dyspozycji!


Witam!
Bardzo mila inicjatywa.Wypada tylko :arrow: podziekowac.Profilowane podforum moze pomoze w lepszej integracji srodowiska, choc ja jestem sceptykiem w tej kwestii... :-( Chcialbym sie oczywiscie milo rozczarowac. :roll:
Pozdrawiam wszystkich samochodziarzy dobrej woli... 8-)
_________________
ScarA

If You Want The Job Done Right

Hire A Professional...
 
 
Grzesiek_WaWa 
kaskader Mike


Wóz: CHEVY CAMARO CHP 1988 IROC
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 62
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-10-21, 17:11   

być moze w sumie powstanie wreszcie jakas alternatywa dla mdłych parufkowych spotkań w pewnej zimnej knajpie na zadupiu oraz dla korporacyjnego miziania sie po pisiorach :roll: Szkoda tylko że sezon sie kończy :-(
_________________
"...bo fantazja, fantazja, fantazja jest od tego, żeby bawic się, bawic sie na całego :) ..."
 
 
Scaramanga 
Redd Baron


Wóz: Ford Taunus`80 RS 2000
Wiek: 50
Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-10-21, 17:25   

Grzesiek_WaWa napisał/a:
być moze w sumie powstanie wreszcie jakas alternatywa dla mdłych parufkowych spotkań w pewnej zimnej knajpie na zadupiu oraz dla korporacyjnego miziania sie po pisiorach :roll: Szkoda tylko że sezon sie kończy :-(


W cafe 66 :?: :?: :?:
Sezon konczy sie co najwyzej dla rowerzystow... :lol:
Robilem zloty zimowe w srodku puszczy, w sniegu po kolana i takiej zabawy furami latem by sie nie uswiadczylo.Moze nie bylo parowek tylko lepsze zarcie, ale bylo warto... :idea:
_________________
ScarA

If You Want The Job Done Right

Hire A Professional...
 
 
krawcu 

Wóz: El Camino '77 LT1 HC
Wiek: 41
Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 71
Skąd: warszawa
Wysłany: 2008-10-21, 17:37   

Dla mnie jak wiecie sezon trwa caly rok, bede jezdzil nieustannie :mrgreen: , moze zrobimy jakiegos spota parowkowego, moze zrealizujemy Grzesiek twoj plan "pojebanie hardcorowego" zlotu w warszawie pod mostem, moze zimą przy parowkach z grilla i goracym piwie...Damy rade. Sa ludzie w miescie :lol:
 
 
Scaramanga 
Redd Baron


Wóz: Ford Taunus`80 RS 2000
Wiek: 50
Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-10-21, 17:54   

krawcu napisał/a:
Dla mnie jak wiecie sezon trwa caly rok, bede jezdzil nieustannie :mrgreen: , moze zrobimy jakiegos spota parowkowego, moze zrealizujemy Grzesiek twoj plan "pojebanie hardcorowego" zlotu w warszawie pod mostem, moze zimą przy parowkach z grilla i goracym piwie...Damy rade. Sa ludzie w miescie :lol:


Powiem wiecej:sa widac jeszcze jacys ludzie z inicjatywa na tym lez padole... :mrgreen:
Jak zwykle sam tez mam kilka genialnych pomyslow. :shock:
Naraszka! :lol:
_________________
ScarA

If You Want The Job Done Right

Hire A Professional...
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-10-21, 19:08   

Forum Warszawskie w moim zamierzeniu ma być... tym czym zechcecie by było. Dostarczam Wam technologię i.. daję pełną autonomię co do działania, poruszanych tematów itp.
Tak więc co dalej to już w Waszych rękach, ja oczywiście, chętnie pomogę od strony technicznej. Grunt by coś się działo!
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Grzesiek_WaWa 
kaskader Mike


Wóz: CHEVY CAMARO CHP 1988 IROC
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 62
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-10-21, 19:15   

ja jestem za jak najbardziej 8-) odnosze jakieś dziwne wrażenie ze jeszcze nigdy nie było tak zajebistego momentu żeby przepierdolić wszystko na zabawe :!: Zbierajcie murzyńskie ciuchy, zgrywajcie muze, wyciągajcie złote bransolety bo sie przyda :idea: Trzeba zrobic wkońcu tę murzyńską rozpierduche na dzielni :idea: :!: :!: :!:
_________________
"...bo fantazja, fantazja, fantazja jest od tego, żeby bawic się, bawic sie na całego :) ..."
 
 
bakupno 
Wspierający
...


Wóz: Chevy Impala SS '94
Wiek: 41
Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 305
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-09-12, 23:44   

i gdzie ci wszyscy warszawiacy z forum :?: :roll:
_________________
Pozdrawiam
Piotrek
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-09-13, 08:35   

Trzeba będzie jakoś ich zaktywować, kto to widział, by Stolica nie była silnie reprezentowana 8)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group