Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ntr
2014-10-08, 17:34
lincoln town car rok 1997
Autor Wiadomość
matus94 

Wiek: 52
Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 3
Skąd: Tujsk
Wysłany: 2014-08-31, 23:55   lincoln town car rok 1997

Witam juz powoli brakuje mi sil w szukaniu osob ktore moga mi pomoc w rozwiazaniu moich problemow technicznych zwiazanych z moim autem zacxzne od chyba blachostki ( nie dla mnie ) a wiec w moim aucie nie swieci prawa zarowka pozycji nie dochodzi prad do zarowki nie wiem gdzie szukac skad jest zasilane swiatlo prawe pozycji :-( drugi problem to chcialem przykrecic lepszymi wkretami (srubami ) listwe prawa przy tylnich drzwiach i wbilem sie centralnie w wiazke z przewodami co skutkowalo zwarciem i samochod nie odpalal ale bezpiecznikow nie spalilo wyciagnalem wkreta przewody posprawdzalem i niby ten wlacznik bezpieczenstwa ktory jest po prawej stronie w bagazniku wypiolem wtyczke wsunolem spowrotem i niby samochod odpalil ale po przejechaniu jakies 4 km zgasl i mosialem do przekaznika podpiac na krotko zasilanie zeby wrocic samochodem do domu , wlacznik ten w bagazniku jest wcisniety czyli dobrze a przekaznik nie podaje pradu na nozke z podwujnym kablem podlaczonym do niego nr wtyku to 87 na nozce 30 prad jest ale po kreceniu rozrusznikiem zanika dopiero po podaniu napiecia na nozke 30 samochod odpala lub po podaniu pradu na nozke 87 tez odpali brakuje juz mi pomyslow co moglo sie stac a boje sie jezdzic na tzw krotko bo prad nie jdzie przez przekaznik tylko bezposrednio na przewody do pompy chyba ze sie myle ,bardzo prosze o pomoc bede wdzieczny z gory dzieki jagby co podaje swoj nr tel wystarczy sms lub sygnal i oddzwonie ..pozdrawiam
_________________
LINCOLN TOWN CAR
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group