Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ntr
2016-02-26, 11:08
firebird 3.1 nie pali
Autor Wiadomość
lartur 

Wóz: firebird
Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 6
Skąd: szczecin
Wysłany: 2014-09-30, 22:22   firebird 3.1 nie pali

Witaj Szymon, mam problem z firebirdem 3.1 92r. benzyna bez gazu. Jadąc w trasie nagle zgasł i nie chciał już odpalić, stało się nagle bez żadnych wcześniejszych objawów. Brak błędów. Wydaje mi się, że nie dostaje wystarczającej ilości paliwa, silnik kręci, zaskoczy może na sekundę i gaśnie. Nalałem benzyny do przepustnicy, podłączyłem stary, uszkodzony czujnik ciśnienia oleju w którym po zapłonie wskazówka od razu ląduje poza zakresem skali i wtedy odpalił trzymałem na obrotach to chodził, odpuściłem gaz i zgasł. Czy to pompa paliwa? słychać, że chodzi i jakieś tam paliwo podaje, tylko czy wystarczające?

sprawdziłem ciśnienie paliwa ok 20 psi, wg książki 34-47 psi, czyli chyba pompa?

Iskra sprawdzona, pompa paliwa wymieniona, napiecie na niej jest i dalej tak samo, nie odpala. Przez odpowietrznik na listwie paliwo leci


wydaje mi sie ze tak jakby wtryski paliwa nie przepuszczaly, nie czuc wogole paliwa, swiece nie sa zalane
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group