Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Blazer 4,3 odpala i gasnie
Autor Wiadomość
Bartj 

Wóz: Mercedes R350
Wiek: 40
Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-11-29, 19:34   Blazer 4,3 odpala i gasnie

Witam, chce kupić to auto
https://www.olx.pl/oferta...D5-IDiXbJr.html

Auto kręci, odpala i po sekundzie gaśnie. Właściciel kupił jako uszkodzone, nie wie co jest przyczyna. Zastanawia się nad immo ale moim zdaniem wcale by nie zapalił.

Macie sugestie co może być przyczyna i co warto sprawdzić? Zakładając, ze na naprawę chciałbym przeznaczyć 2-3 tys jest szansa, ze za tyle uda się naprawić takie auto?

Chevy stoi pod domem właściciela wiec niestety przed zakupem do warsztatu nie da się zabrać, co najwyżej obejrzeć z kimś kto siedzi w tych autach a w Lublinie nie znam nikogo takiego..

Pozdrawiam
Bartek
 
 
pele781 

Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 17
Skąd: PIASECZNO
Wysłany: 2016-12-01, 09:11   

zacznij od sprawdzenia paliwa ,może pompa się kończy lub już sie skończyla/może wtryski.
Nie przyglądałem mu się a ma gaz,jak na gazie odpala? Nie wiem jak ta instalacja ale większość ma tryb awaryjny i można odpalić auto z gazu i zdaj relacje.
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-12-01, 09:56   

Ja bym odradzał zakup. Ten problem może być tylko wierzchołkiem góry lodowej.
Szczególnie, że w ogłoszeniu nie ma wzmianki, że auto uszkodzone i nie odpala...

Ale to ja - ja już generalnie mam dość starych aut... no i po kilkudziesięciu kupionych autach jestem wyczulony na handlarzy i dziwnie do nich uprzedzony ;-)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
pele781 

Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 17
Skąd: PIASECZNO
Wysłany: 2016-12-01, 16:17   

ntr napisał/a:
Ja bym odradzał zakup. Ten problem może być tylko wierzchołkiem góry lodowej.
Szczególnie, że w ogłoszeniu nie ma wzmianki, że auto uszkodzone i nie odpala...

Ale to ja - ja już generalnie mam dość starych aut... no i po kilkudziesięciu kupionych autach jestem wyczulony na handlarzy i dziwnie do nich uprzedzony ;-)


No niby tak. Jest parę opcji, jedna z nich może być taka że facet dobrze wie co jest nie tak,inna że nie wie nic. Nie każdego stać na nowe lub prawie nowe auto ,zobacz jak pali na gazie i zdaj relacje. Wygląda całkiem nieźle.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group