Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
B&W 9bolt
Autor Wiadomość
Vini 
T/A 4ever


Wóz: Trans-AM GTA 6.6TPI T-Top
Wiek: 35
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 357
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2008-01-24, 15:26   B&W 9bolt

Cześć, chciałbym się dowiedzieć jaki olej, ew. jaki dodatek, czy możliwe że z powodu staregom oleju nie zawsze łapie? jaka jest zasada działanie szpery w B&W :?:

Czyli leksykon i kompendium wiedzy o B&W, może się to w przyszłości przydać wielu świerzakom, a teraz mnie :-D
_________________


Trans-AM 400 SLP
Camaro 305 Carb
Caprice 307 Carb
 
 
 
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Pomógł: 42 razy
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-25, 07:25   Re: B&W 9bolt

Vini napisał/a:
Cześć, chciałbym się dowiedzieć jaki olej, ew. jaki dodatek, czy możliwe że z powodu staregom oleju nie zawsze łapie? jaka jest zasada działanie szpery w B&W :?:

Czyli leksykon i kompendium wiedzy o B&W, może się to w przyszłości przydać wielu świerzakom, a teraz mnie :-D


myślę, że gadanie o tym niewiele tu Ci pomoże, musisz to rozebrać, olej raczej ma słabe znaczenie, rowki w tych dziwacznych patentach stożkowych są dosyć grube, w szperach jeepowych to owszem, tarczki zabite syfem mogą trzeszczeć i słabo lepić, tutaj jest inne rozwiązanie, w ogóle to ta szpera BW to jakieś popieprzone rozwiązanie,
patent na regenerację szpery w BW też mam ale cóż, jest to patent objęty tajemnicą zawodową :-P ale istnieje możliwość zmotania tego jak dostaniemy niezmielony sam kosz z flakami,
oliwa do mostu po 24/litr, dodatek do szpery ok 30-40 za strzała
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
Vini 
T/A 4ever


Wóz: Trans-AM GTA 6.6TPI T-Top
Wiek: 35
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 357
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2008-01-25, 16:47   

Chodzi o to ze na polskich stronach jest bardzo mało o B&W dlatego przydało by się zeby ktoś opisał jego zasade działania, z czego się składa jakie oleje, dodatki itp.
_________________


Trans-AM 400 SLP
Camaro 305 Carb
Caprice 307 Carb
 
 
 
makaron 


Wóz: Arcykapłan Meteor GTA 5.7 TPI 1987
Wiek: 53
Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 90
Skąd: Bystrzyca Kł
Wysłany: 2008-01-26, 01:42   

Szymon, jako posiadacz mostu B&W dołączam się do prośby Viniego, bo mamy podobne objawy, o których Vini nie wspomniał :-? mianowicie szpera łapie w dziwny sposób wg jakiegoś swojego kaprysu :mrgreen: nieraz łapie na nierównym podłożu, a nieraz na równiutkim, płaskim, gładkim asfalcie odmawia posłuszeństwa, a nieraz na odwrót:-/ od czego to zależy??? i jeszcze jedno, jeśli pozwolisz, jak wykasować luz na półosi??? co ciekawe, mam go tylko na jednej (półoś wysuwa się ok 4mm) czy powodem jest zużyte łożysko,czy to efekt normalnego zużywania się, czy co innego? czy byłbym w stanie zlikwidować ten luz samodzielnie, jako laik w tym temacie? ...w każdym razie podczas jazdy nie słychać zadnego huczenia ani innych niepożądanych dźwięków (przynajmniej u mnie, nie wiem jak to jest u Viniego)!
Z góry dzięki za jakiekolwiek wskazówki :-P
Pozdrawiam
_________________
makaron
GALERIA - http://picasaweb.google.com/makaron1970
 
 
 
Vini 
T/A 4ever


Wóz: Trans-AM GTA 6.6TPI T-Top
Wiek: 35
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 357
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2008-01-26, 08:55   

wiece co :?: od wczoraj szpera ciagle sie włącza kiedy trzeba :-) ale czasem zaskakuje z opoóźnieniem ale to i tak nie kończy tematu, moje info o tym moscie są dalej zerowe...
_________________


Trans-AM 400 SLP
Camaro 305 Carb
Caprice 307 Carb
 
 
 
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-01-26, 09:13   

najlepszą nauką byłoby Vini dla ciebie jak byś sobie ten swój most rozebrał a potem złożył 8-) tylko pamiętaj...nic potem nie może zostać ..żadnej śróbki ani trybiku :lol: ;-)
_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=qulbRsifOiI
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group