Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ntr
2016-02-26, 11:13
Ehhh... TH700R4
Autor Wiadomość
Vini 
T/A 4ever


Wóz: Trans-AM GTA 6.6TPI T-Top
Wiek: 35
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 357
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2008-02-28, 13:48   Ehhh... TH700R4

Dostałem małą zje**e od Szymona więc poprawiam się :oops: , Skrzynia działała super :-) przez jakieś 2 tygodnie, potem wszystko było super zatrzymałem się żeby wysadzić qmpla wrzuciłem P, potem wrzuciłem (D) i ruszyłem wszystko było super aż do 3jki, zamiast 3jki auto wrzuca luz potem jechałem tylko na 2 blokując skrzynie (Dzięki Infidel za pomoc na "drodze") :-) popołudniu jadąc z górki wrzuciłem (D) skrzynia wrzuciła bezproblemowo 3jke i Lock Up też złapał, aż do hamowania przed skrzyżowaniem :-/ potem znowu było tylko 1 i 2...
Sprawdziłem olej jest idealnie różowiutki, przejrzysty i czyściutki... Po konwersacji z Brolciem (Wielkie podziękowania dla Brolcia) pojawiły się poważne przypuszczenia że szlag trafił sterownik skrzyni... Tuż przed "incydentem" skrzynia lubiła czasem przeciągnąć 2jke, reszta była GIT

Szymon co się mogło podziać, pomóż :cry:

Pozdro "Syn Marnotrawny" :oops:
_________________


Trans-AM 400 SLP
Camaro 305 Carb
Caprice 307 Carb
 
 
 
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Pomógł: 42 razy
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-28, 14:50   Re: Ehhh... TH700R4

Vini napisał/a:
Dostałem małą zje**e od Szymona więc poprawiam się :oops: , Skrzynia działała super :-) przez jakieś 2 tygodnie, potem wszystko było super zatrzymałem się żeby wysadzić qmpla wrzuciłem P, potem wrzuciłem (D) i ruszyłem wszystko było super aż do 3jki, zamiast 3jki auto wrzuca luz potem jechałem tylko na 2 blokując skrzynie (Dzięki Infidel za pomoc na "drodze") :-) popołudniu jadąc z górki wrzuciłem (D) skrzynia wrzuciła bezproblemowo 3jke i Lock Up też złapał, aż do hamowania przed skrzyżowaniem :-/ potem znowu było tylko 1 i 2...
Sprawdziłem olej jest idealnie różowiutki, przejrzysty i czyściutki... Po konwersacji z Brolciem (Wielkie podziękowania dla Brolcia) pojawiły się poważne przypuszczenia że szlag trafił sterownik skrzyni... Tuż przed "incydentem" skrzynia lubiła czasem przeciągnąć 2jke, reszta była GIT

Szymon co się mogło podziać, pomóż :cry:

Pozdro "Syn Marnotrawny" :oops:


kurcze nie wygląda to zbyt różowo jeśli wyrzuciło na luz, bo jeśliby trzymało i nie chciało przerzucać to mógł się sklinować governor, no nic, pierwszy krok to musisz mieć ATSG service manual, masz? jak nie masz to trzeba Ci skserować i wysłać, przeprowadzisz sobie procedurki, będę musiał Ci wypożyczyć jeszcze pewien sprzęt, będziesz musiał tu i tam zmierzyć ciśnienie
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group