Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
fajne fury do wzięcia
Autor Wiadomość
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-08, 21:12   fajne fury do wzięcia

dobra ludzie, wypaliłem cysternę benzyny i rozjebałem całkiem zawieszenie w voyagerze, ale co zobaczyłem to zobaczyłem,
ponieważ swoje mamy na oku do kupna to możemy odstąpić namiary i wiedzę w temacie tych fur, interesuje mnie zwłaszcza jakby ktoś zanabył to lokalnie, może wtedy liczyć na naszą pomoc w doprowadzeniu tego do należytego stanu, pomoc nie w sensie że zapraszamy od razu do nas na warsztat bo mamy i tak zbyt dużo roboty,
po to chcę kogoś wrąbać w fajną furę, żebyśmy sobie razem kruzowali, pieprzyli w soboty farmazony, no rozumiecie, żeby nikt inny nas nie rozumiał :->
a no i można zrobić małą szaję aut do ślubu itp cele

są do kupienia fajne fury, są zajebiście fajne, nie są to parchy,
1. pontiac catalina '67 w grodkowie
byliśmy i silnik i skrzynia zajebiście, buda do niedużej blachary, parę miejsc trzeba dmuchnąć piachem, ranty przy szybach niektóre i przy rynienkach, jedno nadkole tylne pognite, bagażnik w środku, koleś ma zestaw uszczelek do tego auta i listewek tych przy szybach, auto ma parę mikrych braków bardzo mikrych,
środek spanachany ale oprócz bodajże jednej korbki kompletny, chromy do roboty ale nie są zgnite,
cena 20 kafli, za dychę to nie ma co robić przy blacharce i lakierze, maksymalny budżet przy niewygłupianiu się 35 - 40kafli, fura taka że czacha dymi tyle że to kategoria cenowa średnia w porywach do wysokiej




2. buick skylark '72, Pniewie k. Grodkowa kompaktowy a'la GTO, 5.7 motorek, silnik chodzi zajebiście, właściciel Robert, który pracuje nad otwarciem (trwa budowa tam gdzie stoją fury) warsztatu dla staruszków sprawia dobre wrażenie i jak mówił że El Camino chodzi zajebiście i tak było i jest faktycznie, tak mówi, że to auto też chodzi zajebiście w sensie road testu, stan blachy jest zajebisty, wystarczy jedynie poprawki nanieść w okolicach tylnej szyby, ten wóz umalować na czarno i założyć konkretne koła i fura dla małolata albo dla kogoś kto nie chce pamiętać że 30 tka stuknęła już dawno :mrgreen:
środek podobno w miarę kompletny, podemontowany, chromy bdb,
cena jest oszałamiająco niska, grubo poniżej 15 patoli, nawet nie wiem czy nie 13 dałoby radę, ja pierdolę....
tutaj dysponując budżetem rzędu 25 patoli można nieźle zarządzić, naprawdę nieźle



3. buick riviera 69 (rwd ku ścisłości) u tegoż samego
środek bardzo mi się podobał, nie jest cały do roboty, tak w maks 50%, blacha super, drzwi jak się zamykają to naprawdę poezja, listwy, uszczelki w super stanie, coś z denia jarmoli z przodu silnika, nie wiem czy osprzęt czy któryś z przednich lifterów, silnik widać bardzo świeży, chromy bdb,
c. 19 kafli,
tutaj na początek budżet rzędu 25 patoli pozwoli wyjechać na ulicę konkretną furą



4. el camino '77 5.7 czerwone z czerwonym środkiem z tą durną nadbudówką, nie pytałem o cenę ale jak na otomoto stoi prawie 17 to znaczy że 16k,
nie ma straszności, daje radę, do 20 patoli to wyjazd na ulicę z opłatami, co tam wnikać w szczegóły, potem jak się zbierze coś floty można się bawić w remonty, na razie śmigać tak jak nasz Krawcu elcaminiasty



5. nasz thunderbird 76, znaczy się naszego kumpla Gerarda, silnik 7.5 litra zajebisty i reszta mechaniki też, stoi u nas, blachowo niewiele do roboty, brzydkie wyżerki na łączeniu dachu winylowego z resztą budy, szyba p do wymiany (pomoc w załatwieniu za dobry hajs), środek nawet możnaby w 3/4 zostawić w spokoju, silnik, skrzynia, zawiecha, podłoga w zajebistym stanie, chromy git, c. 17 do uzg. na zasadzie OBO (or best offer)
tutaj budżet rzędu do 30 patoli pozwoliłby nieźle zarządzić, dobra taka fura tej klasy kosztuje gotowa min. 40 patoli przy czym nigdy nie wiemy co jest pod szpachlą ukryte



6. cadillac deville 73 z warszawy, remont zrobiony nieco miejscami na sztukę, braki w uszczelkach, zespół napędowy bdb, w sumie to niewielkie poprawki i można śmigać, cena ok 22k, w 25 kaflach można już z podreperowaniem tego i owego śmigać

7. fury w Kadzidle gdzieś za Ostrołęką, uh, może za chwilę...

8. może jeszcze buick riviera '81 Kamila z Wielunia, fakt fwd ale wygląda to zajebiście i gościu tym normalnie jeździ na codzień, ileż on tam chciał za to, koło dychy...?



9. kredensy kanty capricy, aah, sami kupimy kilka, w niedzielę pierwsza dostawa

zaraz coś jeszcze podorzucam, fot chociaż....
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
  
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-03-10, 12:17   

I co z fotami? Coś mógłbyś więcej o elCamino? Co tam jest do roboty?
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-03-10, 20:42   

Cytat:
MOŻECIE SIĘ JUŻ MASTRUBOWAĆ
_________________
ja już eksplodowałem na ekran :lol:
_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=qulbRsifOiI
 
 
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-28, 12:39   

tbird jest do oddania za dychę, najpierw szukam lokalnie bo szkoda obcym oddać za grosze
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group