Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ntr
2016-02-26, 11:12
Srak się wyptywa part III
Autor Wiadomość
Kabdul 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 243
Skąd: Zamość
Wysłany: 2008-08-25, 18:00   Srak się wyptywa part III

To znowu ja i mój srak.

Dzisiaj zawiozłem go do gaziarza, żeby wymienić butle, bo się okazało, że na moją nie ma kwitów/data się kończy/a w ogóle to dupa się wolałem już wymienić niż się srać bez końca. Dzwoni do żony gość, że samochód ma za wysokie obroty. Się okazuje, że samochód łapie obroty ponad 4k na benzynie i nie chce zejść niżej. Na gazie da się parownikiem jakoś mu obroty zbić, ale pracuje tak, że cały wóz sie telepie. Gość ma jutro regulować to, bo stwierdzilem, że nie w takim stanie wózek dostał. Jakie mogą być przyczyny takiego zachowania silnika? Co się stało kurna, już mi powli sił do krasnala brakuje. Więcej stoi niż jeździ.
 
 
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Pomógł: 42 razy
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-08-26, 07:40   Re: Srak się wyptywa part III

Kabdul napisał/a:
Siema
Srak tym razem się nie wyptał, chyba ktoś mi go zjebał.
Dzisiaj zawiozłem go do gaziarza, żeby wymienić butle, bo się okazało, że na moją nie ma kwitów/data się kończy/a. Dzwoni gość, że samochód ma za wysokie obroty. Się okazuje, że samochód łapie obroty ponad 4k na benzynie i nie chce zejść niżej. Na gazie da się parownikiem jakoś mu obroty zbić, ale pracuje tak, że cały wóz sie telepie. Gość ma jutro regulować to, bo stwierdzilem, że nie w takim stanie wózek dostał. Jakie mogą być przyczyny takiego zachowania silnika?


Kabdul, nie jęcz jak rozpieszczona nastolatka, zobacz jak wyedytowałem Twojego posta - tak ma wyglądać. Tak masz pisać bo inaczej nie rozumiem bo za dużo ględzenia a za mało faktów.
Widzę, że muszę roztoczyć opiekę nad Tobą i Twoimi magikami, kupię wam na początek paczkę pampersów, raz widzę że bierzesz od nas ze sklepu nowe łożyska na koła tylne co nigdy się nie zużywa i w Waszym aucie było dobre to mi tylko daje do myślenia po ch## ktoś Wam niepotrzebne części wymienia, teraz jęczysz że dałeś jakiemuś baranowi auto i ci je zjebał. Szymon pomóż!!!!, przyjechałbyś i bym Ci butlę załatwił i zrobił na poczekaniu. Tak więc nie jęcz bo sam jesteś sobie winien.
Pewnie mu spadło podciśnienie jakieś, toż to tylko nieeelektroniczny gaźnik, jak ma zamkniętą przepustnicę to ssać może jedynie gdzieś lewe powietrze, ten gość to jest jakiś upośledzony, że tego nie słyszy/ nie widzi?
nara
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group