Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Lubelskie Targi Tuningowe
Autor Wiadomość
Brolcio 


Wóz: Firebird 92, Sable 97, Camaro 01
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 319
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-12-09, 23:04   Lubelskie Targi Tuningowe

Dziś zobaczyłem w lokalnej telewizji info o odbywających się 9 i 10 grudnia Targach Tuningowych na terenie Lublina. Materiał nie należał do ciekawych - widoczne były auta takie jak "maluch" po tuningu, UAZ, Nissan 100 NX po tuningu (auto przebudowane przez znajomego). Atrakcją imprezy jest policyjna nieoznakowan Vectra prezentowana przed halą Targów.
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-12-10, 11:52   

Jednym słowem.. lubelska wieś śpiewa i tańczy :D
Szkoda, że ciągle jeszcze Polsce, a szczególnie Naszemu regionowi daleko do daaalekiego zachodu pod tym względem. I nie mówię tu o komunistycznej, totalitarnej europie, gdzie tuning mechaniczny jest prawie nie możliwy, bo hegemonia korporacji ubezpieczeniowych wymusza jeżdżenie autami bez turbo, bez nitro i max do 2litrów. Naprawdę, w Irlandii nikt nie tuninguje aut pod moc. Tylko same świecidełka, bodykity, felgi i pierdzące wydechy.
Pod tym względem, to naprawdę Polska jest europejskim eldorado.. Normalnie szlag człowieka trafia, że tak mało osób to wykorzystuje i buduje jakieś mocne wozy.. :(
Mam tylko nadzieję, że zanim wrócę do kraju, to się nie zdąży zrobić taka paranoja jak na zachodzie.. i roczne OC nie będzie kosztować tyle ile pół 3rd gena.. :roll:
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
infidel
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-10, 19:48   

odwiedzilem dzisiaj ta imprezkę

i wyszedlem po 5 minutach, no moze troche przesadzam, po 4

impreza okreslana mianem show, nie miala z nim nic wspolnego

bylo 20 aut (policzylem!), z czego 19 zamknietych na 4 spusty, wlasciciela badz innego opowiadacza mialy nie przymierzajac 2

bylo kilka miśków evo, z czego wiekszosc zupelnie opuszczona, po prostu stały i wyglądały, jednemu o rejestracji l8 lans, czy cos takiego, siedzial na masce jakis metroseksualny knypek i polowal na hostessy, ktorych jak na kazdej szanujacej sie imprezie motoryzacyjnej bylo w bród, naliczyłem jedną dziewczynę

był 100 nx po wiejskim tuningu, uaz, ze 2 kolejne off-roadery, demo car sony (ch*jowy jak nieszczescie), ze 3 auta z cwiartki, oczywiscie machy szczelnie pozamykane, zeby bron boze ktoś nie podejrzal co tam moze siedziec, zoltre buggy na fiescie, poniekad znane, jakis mesiek w ktorym kolejny tym razem lysiejacy wlasciciel probowal podrywac wyzej wymieniona hostesse na dzwiek seryjnego rzedowo-czworkowego wydechu

jedyne auto ktore moglo byc atrakcja imprezy to triumph spitfire na zoltych blachach, ale niestety nikomu nie chcialo sie go porzadnie umyc...

aha, byla tez ekspozycja alufelg, bylo z 8 wzorów

ogolnie impreza bardzo udana, bilet wstepu 7 zl, duzy obrot zwiedzajacych, wiekszosc wychodzila w czasie zblizonycm do mojego, na pewno udalo sie organizatorom niewielkim kosztem troszke zarobic

jezeli w przyszlym roku znowu odbedzie sie podobna impreza moge ja kazdemu z czystym sumieniem polecic, dobra zabawa gwarantowana

:mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group