Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Happy New Year!
Autor Wiadomość
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-01-03, 01:47   Happy New Year!

Wszystkiego Najlepszego W Nowym Roku!


Tak, trochę spóźnione te życzenia ;) Ale "lepiej późno niż wcale", zupełnie jak nowe oblicze Naszego zaprzyjaźnionego F-Body Klub Polska, dla którego (jak widać) Nasz mały portal był niewątpliwą inspiracją ;) Bardzo fajnie, że coś się w końcu tam ruszyło i idzie ku lepszemu. Z pewnością będziemy dopingować dalsze zmiany, dla wielu, Naszego "matczynego" klubu :!:

Tymczasem "nowe" ewentualnie i przyjdzie do Nas samych. W sumie to już przyszło i to w dość niespodziewany sposób awarią światłowodu do którego jest podłączony serwer Amerykanów w pierwszy dzień 2007r., ale oczywiście nie na takie noworoczne nowinki wszyscy czekają i nie o takich myślę :lol:
Już wkrótce nasz serwis zostanie rozbudowany o dodatkowe elementy tak by w większej mierze przypominał portal a nie tylko prostą otoczkę forum.

Będzie to kolejny etap Naszego rozwoju. Etap mam nadzieję równie dynamiczny, jak te dwa i pół miesiąca odkąd działają reaktywowane Amerykany.com. W tym krótkim czasie udało Nam się zorganizować kilka odjechanych spotkań, napisać ponad 1000postów, nakręcić i zmontować kilkanaście filmików i spalić parę gum.
Moim zdaniem :arrow: udany start i udane zakończenie 2006 roku. Mam nadzieję, że 2007 będzie jeszcze lepszy, a z Waszą pomocą i dotychczasowym zaangażowaniem - jest to raczej nieuniknione! 8)

2sqn-10592x.jpg
Plik ściągnięto 3636 raz(y) 57.5 KB

_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group