Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
faszyści z fbody org pl
Autor Wiadomość
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-01-28, 22:45   faszyści z fbody org pl

panowie & panie, nie wytrzymałem, piszę to na trzeźwo jakby co, więc wiem co piszę,

naprawdę poważnie strzelił mnie chuj jak widzę co sie tam dzieje, najbardziej interesuje mnie dział techniczny 3rd genów, potem zachowanie tego faszystowskiego zarządu,
w dziale technicznym barany piszą totalne farmazony gdzie mogą kogoś wpierdolić w bardzo poważne koszta gdzie od razu widzę że usterka choć uciążliwa to jest błaha i niekosztowna, najwięcej do gadania mają Ci co nawet mam wrażenie że nie wiedzą czy 3rd gen ma napęd na przód czy tył,

inna sprawa to zachowanie admina Rafałka, jest poniżej krytyki, dostałem ostrzeżenie za podpis co jest niby reklamą, brzmiał on tak: Szymon Dąbrowski i pod spodem email szymon@garazszymona.com, to co do kurwy jestem taki popularny jak Lepper że moje nazwisko robi jakąś reklamę samo z siebie czy to już absolutny standard że trzeba być anonimowym, bo można sobie pierdolić farmazony i opluwać innych i nie ma podanych żadnych danych do takowego, inna sprawa to czy mam sobie założyć może maila typu chujumuju@onet.pl żebym mógł mieć maila w podpisie, teraz w nowym jakże chujowym nawet z wyglądu enginie forum fbody.org.pl jak się klika na "email" delikwenta to nie otwiera się okno programu pocztowego tylko mail jest wysyłany poprzez www czyli taki admin sobie pewnie może to cichaczem czytać,
to wszystko zalatuje mi faszystowskimi zasadami jakimi kieruje sie siła rządząca a zwłaszcza imć minister koński łeb,
najśmieszniejsze jest że Rafałek swój biznes może reklamować na siłę i inni wylizują mu gówno z dupy choć ich oferta jest chujowa jak nieszczęście,

nie będę im koniunktury nabijać prostując te smuty w technicznym
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
mpnx 
FBND Disco Boy


Wóz: TA 95
Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 76
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-02-01, 10:09   

Ale zes sie unioosl ;)
Napisz mu to samo na fbody bo tu slabo da to jakis skutek :)
Co do ukrywania emaili to mysle ze sa uczciwi na tyle ze nie tworzy sie kopia jak sie wysyla emaila przez www a chyba ma to zapobiec aby nie dostawac spamu na poczte przez jakies boty co biora adresy z forum.
Zreszta jesli jest tak jak napisales to troche dziwne bo nie kasuja postow w ktorych ludzie polecaja Ciebie jako tania dobra alternatywe dla stolicznych i okolopolskich warsztatow US-cars.
_________________
. . . . . . . . . : : : : : Garage of TransAms : : : : : . . . . . . . .
 
 
 
Bragg 


Wóz: Camaro RS 5.0 '91
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 4
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-02-02, 23:37   

Spoko, spoko... Fakt: klimat tam się zmienił. Ale może to tylko przejściowy skutek transformacji "ustrojowych". :?:
Ostrzeżenia jakiego Ci udzielono nie komentuję, bo pewnie było nieprzemyślane albo... za bardzo przemyślane ;-) . Rozumiem Twoje rozżalenie, ale nie wszystko tam takie złe i sporo prawdziwych miłośników f-body tam przetrwało.
A co do działu "tech" to pamiętaj, że nie wszyscy mają o tych samochodach taką wiedzę ja Ty, więc z konieczności uczą się na błędach, cudzych albo własnych (piszę to z autopsji :lol: )
_________________
Die Sonne geht in meinem Staat nicht unter
-------------------------------------------------------
Camaro RS 5.0 '91
 
 
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-02-03, 23:28   

mpnx napisał/a:
Napisz mu to samo na fbody bo tu slabo da to jakis skutek.

postaram się jednak nie robić dymu jeśli nie zostanę mocniej zaczepiony a energię zamiast na prawdopodobne kurwianie się przekieruję na jakieś sympatyczniejsze rzeczy typu spalenie gumy, albo klepnę jakiś artykulik,

Bragg napisał/a:

A co do działu "tech" to pamiętaj, że nie wszyscy mają o tych samochodach taką wiedzę ja Ty, więc z konieczności uczą się na błędach, cudzych albo własnych (piszę to z autopsji :lol: )


wiesz, ja jak czegoś nie wiem to przynajmniej nie piszę bzdur, jak ktoś się pyta o pierdołę do której naprawy nie trzeba ani za bardzo pieniędzy ani za wiele czasu a ktoś mu mówi, że trzeba rozebrać pól auta to robi się coś na ksztalt niedźwiedziej przyslugi w mocnym wydaniu :-?
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
infidel
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-01, 11:11   

w sumie cala sprawa mnie wali ale dzisiaj jak zajrzalem na fkp i flamingi to sie zalamalem

Cytat:
i inni wylizują mu gówno z dupy choć ich oferta jest chujowa jak nieszczęście


polecam drugi post :lol: slowo klucz - performance

http://www.flamingwheels....opic.php?t=4069

i

http://www.fbody.org.pl/viewtopic.php?t=11492

myslalem ze spadne ze stolka - 800 pln za 4 amory po 20$, ale lepiej dac wiecej i miec spokoj na lata :lol:

[ Dodano: 2007-03-01, 12:57 ]
Szymon napisał/a:
email szymon@garazszymona.com


hehe, a z jakiego adresu przychodza powiadomienia o odpowiedzi na forum FKP ?

rafal@maste**art.pl :roll:
 
 
Saper 
Administrator

Wiek: 108
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 783
Skąd: PL
Wysłany: 2007-03-01, 14:31   

Falmingi to jest tragedia... czytając wypowiedzi "znawców" z tego forum można pomyśleć, że się trafiło na forum gospodyń domowych.
A od jakiegoś czasu i FKP upodabnia się do FW - pełno liżących_dupe_chujogłowców :-/ smutne to wszystko, ale ja podchodzę do tego tak: Mam to wszystko w dupie! A w mojej głowie nadal tylko F-Body, ale już bez jakiegoś klubu...
_________________
WTFWJD?
 
 
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-03-01, 22:21   

to jest absolutnie żałosne, na flamingi trzeba sie logować to nawet nie patrzę bo szkoda minuty na jakieś myki z rejestracją, ale to co widzę na fbody to można paść z wrażenia,
stary, ale czy np. wariat wie że jest wariatem albo że głupi wie że jest głupi? ha ha :-|
no bo jak jestes spoko a nie znasz angielskiego czy chinskiego czy chuj wie jakiego jezyka co by sie w danej chwili mocno przydal, to znajdziesz bez problemu kumpli co Ci pomogą,

dzisiaj znowu ktos pisze mi maila ze chce sprzedac auto, wymienil w pizdu polowe niepotrzebnych rzeczy za poradą pierdolonych kolegow z fbody.gej.pl i wraz w chuj nie dziala jak trzeba a teraz dostal doła :-?
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
infidel
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-01, 22:25   

domyslam sie ze ptack, pamietam jaki byl nakrecony tuz po zakupie, ze chujowe, ze do dupy, ze od czlona do zrobienia, ale zawsze marzyl o takim aucie i ze wszystko zrobi, pierdola po pierdolce, i w koncu kiedys bedzie smigal... ehhhh, az mi sie nie chce wierzyc ze sie poddal... :-(
 
 
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-03-01, 22:41   

qrwa, chyba trzeba go ściągnąć, grzebnąć coś przy wozie a na koniec napoić dobrą ukrainską gorzałą
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
infidel
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-01, 22:49   

pomysl godny obgadania z samym zainteresowanym
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-03-02, 00:22   

hehe uratowaliście ten wątek przed samo destrukcją. Skoro jest taki popularny.. to pieprzyć to - przerzucam do "klimatycznego".
W sumie, co by nie mówić (czy ostro czy nie), ale jest to pewien jasny komunikat jakim to forum ma się NIE STAĆ. 8)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
kubutek01 
Black Z28


Wóz: '96 Black Camaro Z28 LT1
Wiek: 51
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 65
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-03-02, 06:39   

wiecie panowie.. tak czytam ten post.. i jak jebiecie forum klubowe FKP..
i zastanawia mnie.. po ki chuj tam zagladacie??
skoro wam to wszystko nie pasuje? po co jak piszecie psujecie sobie nerwy i zdrowie?

Infidel.. gosc napisal wyraznie ze jebie go to ile wyda na te czesci.. skoro go jebie to daj se spokoj... chlopie.. po co zaczynac dyskusje? dales mu dobra rade.. nie chce? niech wy**dala!!
_________________
Chevrolet Camaro Z28 LT1 96'
 
 
 
CzarnyChevi 


Wóz: obecnie tylko motor.,bedzie Stingray;)
Wiek: 32
Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-03-02, 08:05   

hehe;D krótka piłka...:)
_________________

www.corvette.pl
Ameryka traci , Polska sie bogaci '
..pomimo mlodego wieku...daze do doskonałości;D ...i do V8 !
 
 
infidel
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-02, 08:09   

kubutek01 napisał/a:
wiecie panowie.. tak czytam ten post.. i jak jebiecie forum klubowe FKP..
i zastanawia mnie.. po ki chuj tam zagladacie??
skoro wam to wszystko nie pasuje? po co jak piszecie psujecie sobie nerwy i zdrowie?


ja chyba z przyzwyczajenia ;-) - to bylo pierwsze forum o amcarach na jakie zagladalem,
w dalszym ciagu mozna znalezc ciekawe tematy, ogolny spadek poziomu forum nie znaczy ze w projektach czy w kupie/sprzedam nie mozna na cos ciekawego trafic


kubutek01 napisał/a:
Infidel.. gosc napisal wyraznie ze jebie go to ile wyda na te czesci.. skoro go jebie to daj se spokoj... chlopie.. po co zaczynac dyskusje? dales mu dobra rade.. nie chce? niech wy**dala!!


po co? po to zeby nie polecal moe, ktory to zaczal dyskusje i chcial kupic te amory, najgorszego z mozliwych rozwiazan
 
 
Saper 
Administrator

Wiek: 108
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 783
Skąd: PL
Wysłany: 2007-03-02, 08:11   

CzarnyChevi napisał/a:
hehe;D krótka piłka...:)


:?: :-?
_________________
WTFWJD?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group