Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
faszyści z fbody org pl
Autor Wiadomość
CzarnyChevi 


Wóz: obecnie tylko motor.,bedzie Stingray;)
Wiek: 32
Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-03-02, 14:09   

kubutek01 napisał/a:


Infidel.. gosc napisal wyraznie ze jebie go to ile wyda na te czesci.. skoro go jebie to daj se spokoj... chlopie.. po co zaczynac dyskusje? dales mu dobra rade.. nie chce? niech wy**dala!!


...prosto i jasno powiedziane..
_________________

www.corvette.pl
Ameryka traci , Polska sie bogaci '
..pomimo mlodego wieku...daze do doskonałości;D ...i do V8 !
 
 
Kabdul 


Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 243
Skąd: Zamość
Wysłany: 2007-03-02, 15:08   

CzarnyChevi napisał/a:
...prosto i jasno powiedziane..


Nie bardzo rozumiem po co zabierasz głos w dyskusji na temat kluubu do którego nie nalezysz. Nie jesteś nawet zarejestrowany na forum. Twoje wypowiedzi (przynajmniej w tym wątku) zalatują jakimś Szaranowiczem albo czymś takim. Jeśli masz coś merytorycznego do dodania to naprawdę się nie krępuj, ale jeśli o mnie chodzi to komentowanie wypowiedzi innych możesz sobie darować.

Co do FKP to jako hiper-świeżak nie moge powiedzieć, że "kiedyś było lepiej" bo kiedyś mnie nie było. Jak dla mnie to w tym klubie brakuje przywódcy. Kogoś kto będzie ostatecznym autorytetem i będzie trzymał klub na odpowiednim poziomie. Aktualny zarząd z tego co zauważyłem to coś tam chyba robi, ale właśnie "cośtam". Nie chodzi o to, że mało, ale brakuje jakiegoś planu w tym. Jasnego postawienia celów. Tymczasem jeśli się nie ma kontaktu z "grupą trzymającą władzę" to taki świeżynko-klubowicz jak ja dowiaduje się o zmianach na samym końcu. Nie oczekuje cudów i fajerwerków, ale brakuje mi jasności w działaniach i kierunku klubu. Nie rozumiem dlaczego nie można o decyzjach klubowych decydować na zasadzie jakiejś ankiety na zamkniętym klubowym forum. Dla mnie to wszystko nabiera cech pseudo socjologicznego projektu grupy znajomych, a nie kształtowania zintegorwanej zainteresowaniami i pasją ogólnopolskiej społeczności.
 
 
CzarnyChevi 


Wóz: obecnie tylko motor.,bedzie Stingray;)
Wiek: 32
Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-03-02, 19:23   

ok nie jestem..macie racje..;)... || heh..na wiekszosci forach młodego najłatwiej zjechac..no ale nic.pozdro
_________________

www.corvette.pl
Ameryka traci , Polska sie bogaci '
..pomimo mlodego wieku...daze do doskonałości;D ...i do V8 !
 
 
infidel
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-02, 19:33   

nie obrazaj sie tylko wpadaj na spota (jezeli cos wyjdzie) zebysmy wszyscy mogli Cie osobiscie zjechac ;-)
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-03-02, 20:17   

CzarnyChevi napisał/a:
ok nie jestem..macie racje..;)... || heh..na wiekszosci forach młodego najłatwiej zjechac..no ale nic.pozdro


Generalnie panuje zasada, że na forach się chwilę TYLKO CZYTA, obserwuje klimat i dopiero zabiera głos, jak Ci klimat odpowiada, albo sobie szuka innego forum.
Dostajesz ostrzeżenie za bezmyślne przytakiwanie i gadanie nie na temat, oraz za posty o jakimś z dupy Voyagerze. To forum to forum o KLIMATYCZNYCH AMERYKAŃSKICH brykach, nie o Amerykańskich dupowozach. To forum dla ludzi "w klimacie" - ludzi z jajami, którzy kochają dźwięk V8, czerpią przyjemność z palenia gumy i generalnie posiadania szarej rzeczywistości w dupie. Z taką myślą to forum stworzyłem i taka myśl będzie mu przewodzić od początku do końca.

Dosyć tego gejowania i wiecznej relatywizacji :!:

Kubutek nie ma racji, rację ma oczywiście infidel i nie można z tym dyskutować, bo to są proste prawa logiki. Ponieważ to nie gość o którym pisze Kuba jest autorem tamtego tematu, tylko moe, który pisał gdzie NAJTANIEJ może kupic graty. To że komuś się nie chcę dupy ruszyć i poszukać gdzie taniej i woli kupić drożej to jego sprawa, ale po kiego grzyba się wypowiada w tym wątku, żeby pokazać jaki z niego figo fago i go wali stówka w tą czy w tamtą? Prywatnie dla mnie to jest bez sensu, a obiektywnie nie na temat.
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-03-02, 23:23   

chuj w dupe, siekiera w plecy aby tylko pogoda była ;-)
_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=qulbRsifOiI
 
 
infidel
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-03, 00:43   

ciii, bo zaraz dostaniesz łorninga za komentarz nie na temat i nie okazywanie pokory :lol:

a na fkp bys jeszcze dostal za chuja, byc moze nawet gdybys go schowal pod gwiazdką :mrgreen:
 
 
tweeze 

Wóz: T/A 5.7 TPI
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 26
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2007-03-03, 01:20   

Mówcie co chcecie ale generalnie właśnie dzieki f-body.pl i ludziom stamtąd trafiłem do was i wogóle kupiłem swojego ponia. Mam tam przyjaciela i to on mnie zaraził pasją fbody i V8! Dzieki imprezie którą zorganizował klub (zakończenie sezonu w Bolimowie) ostatecznie podjąłem decyzję zakupu takiego a nie innego auta.
Co do technicznych wypowiedzi i tego co mówią ludzie to każdy ma swój rozum i łopatą mu nie nałożycie. Taki co chce zaoszczędzic albo wydac tyle co potrzeba sam znajdzie drogę, albo nauczy się na własnych błędach. W każdej społeczności trafiają się gorsze i lepsze jednostki. Co nie znaczy że wszyscy są tacy. Zawsze łatwo jest negować coś co niekoniecznie samemu sie potrafi zrobić lepiej (chodzi o zarząd). Co do świezaków nie wiem bo sam nim jestem - okaże się w przyszłości ;D A teraz mnie zjedźcie bom właśnie świeżak i mam swoje zdanie :-x
_________________
 
 
 
Brolcio 


Wóz: Firebird 92, Sable 97, Camaro 01
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 319
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-03-03, 07:02   

Jak masz swoje zdanie to bardzo dobrze - jak jesteś w stanie się do niego publicznie przyznać to jeszcze lepiej. Zjeba by była za wazeliniarstwo (taka jest moja opinia).
 
 
CzarnyChevi 


Wóz: obecnie tylko motor.,bedzie Stingray;)
Wiek: 32
Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-03-03, 07:05   

ntr napisał/a:
Generalnie panuje zasada, że na forach się chwilę TYLKO CZYTA, obserwuje klimat i dopiero zabiera głos, jak Ci klimat odpowiada, albo sobie szuka innego forum.
Dostajesz ostrzeżenie za bezmyślne przytakiwanie i gadanie nie na temat, oraz za posty o jakimś z dupy Voyagerze. To forum to forum o KLIMATYCZNYCH AMERYKAŃSKICH brykach, nie o Amerykańskich dupowozach. To forum dla ludzi "w klimacie" - ludzi z jajami, którzy kochają dźwięk V8, czerpią przyjemność z palenia gumy i generalnie posiadania szarej rzeczywistości w dupie. Z taką myślą to forum stworzyłem i taka myśl będzie mu przewodzić od początku do końca.


okej rozumiem.i przepraszam jesli kogos urazilem.a to ze nie posiadam jeszcze v8mki..bo mam 15 lat i jeszcze niemam na tyle pieniedzy,ale stwierdzam od dluzszego czasu wchodze w ten klimat..mialem okazje jezdzic wieloma takimi autami i byc na wielu imprezach nie tylko PolskichPisze na tym forum..gdyz pisza tu ludzie z mojego rodzinnego miasta, a miło jest miec znajomych ,dzielacych pasje w tym samym miescie..Moze projekt ktory ruszam robic nie wiaze sie z V8...ale jest w tym cos z ameryki..np silnika H-Deka...zbieram i odkladam pianidze.zeby po 18stce sprowadzic stingraya...z pakietem greenwoda.:) cos jak batman...no nic..tylko o mnie..;) nie ten dział.wiec prosze o usuniecie posta po przeczytaniu.z gory dzieki ze jeszcze nie dostalem bana.widzocznie mlody wiek nie zawsze równa sie z rozwaga i wilka inteligencja w niektorych sprawach. dziekuje. Seba
Cytat:
_________________

www.corvette.pl
Ameryka traci , Polska sie bogaci '
..pomimo mlodego wieku...daze do doskonałości;D ...i do V8 !
 
 
Kabdul 


Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 243
Skąd: Zamość
Wysłany: 2007-03-03, 07:57   

CzarnyChevi napisał/a:
okej rozumiem.i przepraszam jesli kogos urazilem


Tu nie chodzi o obrażania się. To dobrze, że zaczynasz do małego. Twój wiek nie ma absolutnie nic do rzeczy. Możesz mieć i 6 lat, ale pisz troche z głową, bo twoje posty w tym wątku były lekko bez sęsu i tyle.

Moim zdaniem niepotrzebnie dostałeś osta z wątek o Chryslerze, ale to już nie zależy ode mnie. "Góra" na kompleks FKP, gdzie pozwalania na takie małe kroczki w bok doprowadziło np dział sprzedam do anonse, gdzie każdy sprzedaj co ma pod ręką.

tweeze napisał/a:
Co nie znaczy że wszyscy są tacy. Zawsze łatwo jest negować coś co niekoniecznie samemu sie potrafi zrobić lepiej (chodzi o zarząd).


Nie chodzi, że mógłbym zroić lepiej, ale ja wcale fajerwerków nie oczekuje. Dla mnie wystarczyła by otka na forum, gdzie zarząd poinformowałby łaskawie co ma zamiar w tym roku zrobić i tyle. Teraz rozpoczeli zbieranie składki, tylko nikt nie wie po co, bo nie ma planów (publicznie wiadomych) jak te pieniądze wydać i na co one pójdą.

FKP to bardzo słuszna idea, ale coś się rozmyła ostatnio. Jakby nam jdnak nie zależało na kształcie FKP to byśmy po prostu skasowali konta i olali klub, a choćby ten wątek świadczy, że kształt FKP nie jest nam obojętny.
 
 
CzarnyChevi 


Wóz: obecnie tylko motor.,bedzie Stingray;)
Wiek: 32
Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-03-03, 09:25   

okej.spoko.nikt tu sie nie obraza.tylko poprostu przepraszam:) masz racje ze bez sensu napisalem i sie zgadzam. bede starał sie z glowa pisac:]
_________________

www.corvette.pl
Ameryka traci , Polska sie bogaci '
..pomimo mlodego wieku...daze do doskonałości;D ...i do V8 !
 
 
Brolcio 


Wóz: Firebird 92, Sable 97, Camaro 01
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 319
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-03-03, 17:45   

Forum zostało stworzone dla pasjonatów klasycznych amerykańskich muscle car-ów - dlatego poruszanie tematów typu vany jest nie na miejscu - co w pełni wyjaśnia zjebe. Twórcy forum też nie tworzyli forum dla spazmatyków - jak ktoś ma takie upodobania niech się zaloguje np. na FKP lub inne podobne forum - sądzę że jest to nie tylko moja opinia.
 
 
CzarnyChevi 


Wóz: obecnie tylko motor.,bedzie Stingray;)
Wiek: 32
Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-03-03, 21:28   

na forum flaminga..''tiax'' ... niestety niewiem kto to..bo was nieznam..napisalem ze placze na innym forum..;] ..tak wiec..niechce zeby tak bylo to odbierane...poprostu napisalem..co sie na roznych forach dzieje..ze ciezko napisac..o innym temacie itp:)..no i dobra moj problem..zle zrobilem..(posty bez sensu itp.) ok.zrozumialem.przemyslalem.bede dazyl zeby to zmienic.mam nadzieje ze na jakims przyszlym zlocie bedzie okazja zebym mogl postawic piwo na rewanz...ehh..pozdrawiam. / Seba.
_________________

www.corvette.pl
Ameryka traci , Polska sie bogaci '
..pomimo mlodego wieku...daze do doskonałości;D ...i do V8 !
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-03-03, 22:22   

Tweeze: W większości wszyscy jesteśmy z FKP. Ba, przecież twórcą/założycielem FKP jest Szymon Dąbrowski, który ostatecznie zmotywował mnie by otworzyć to oddzielne forum. To forum, a raczej portal, którego sercem jest to forum ma przywrócić klimat jaki miało FKP przed laty. To jest Nasz cel. :idea:

Kabdul: Może masz rację, że jest to jakiś kompleks czy raczej fobia, przed tym, że tematyka forum sie rozmyje. Wszakże więcej jest osób zainteresowanych VANami itp. niż prawdziwym nurtem amerykańskiej motoryzacji. Niestety mi/Nam nie zależy tutaj na medialności i poprawności politycznej. Od tego są inne portale. FW, czy FKP pod nowym zarządem. Oni wybrali bycie poprawnymi politycznie, tolerancyjnymi itp. Tak więc miejsce dla ludzi, których jarają amerykańskie dupowozy - jest tam. :!:

Nie chodzi tutaj by mieć V8. Ja obecnie nie mam i sądzę, że jeśli nie wyjadę do Anglii, lub Australii (rozważam takie opcje), to póki co się to nie zmieni. Tu chodzi by czuć klimat i mieć w sercu pasję do palących gumę, tylno-napędowych V8. To przyświetlało FKP w momencie jego tworzenia i my tym portalem to ciągniemy dalej. 8)

O to chodzi. Mam nadzieję, że wszyscy już rozumieją powody tego "najeżdżania na FKP".. :roll:
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group