Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana przepisu dot. używania świateł.
Autor Wiadomość
Niewysoki 

Wóz: 1969 Dodge Monaco 500
Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 15
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-02-19, 10:48   

Cytat:
Niewysoki mysle ze moze zmienisz zdanie jak wyskoczy na ciebie przy wyprzedzaniu w szarowce jakis wiejski imbecyl bez swiatel i go w pore nie zobaczysz.

Nie wiem, czy w takim wypadku będę miał szansę na zmianę poglądów... A co przeszkodzi wiejskiemu imbecylowi nie włączyć świateł i tak? Trochę już w swoim życiu widziałem...
Panowie, wypadki zdarzały się i będą się zdarzać. Jakiś procent ludzi bez wyobraźni, pojęcia, zwyczajnie głupich i pijanych codziennie po naszych drogach jeździ. I bez odstrzału to się nie zmieni.
Nie liczę na to, że państwo będzie mnie chronić i staram się chronić siebie sam.

Cytat:
dla mnie wazne jest to ze ten przepis przyczynilby sie do poprawy bezpieczenstwa na naszych drogach


Droga to z natury rzeczy miejsce nie całkiem bezpieczne, już o tym było. Ten przepis niczego nie poprawi a wprowadzi tylko nowy PRZYMUS. I to jest bardziej niebezpiczne.
Nie ma w końcu zakazu jazdy na światłach, kto chce niech jedzie.

Cytat:
zeby jakis pojeb mi nie wjechal w przod czy tyl..

Czy światła uchronią cię od pojebów? Szczerze wątpię.

Kto chce, niech jeździ na światłach cały rok. Ja jestem przeciw kolejnemu przymusowi.
_________________
1969 Dodge Monaco 500, 383ci
 
 
Grzesiek_WaWa 
kaskader Mike


Wóz: CHEVY CAMARO CHP 1988 IROC
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 62
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-02-19, 12:36   

ten przepis jest debilny :roll: poprostu kolejny przykład w którym ktoś mysli za kogos i sądzi że tak bedzie lepiej.... najchujowsze w tym wszystkim własnie jest to że nawet nie mozna tego oprotestować bo "przeciez wszyscy tak robią" "bo skandynawi tak własnie robia i jest bezpiecznie bo maja bezpieczne samochody, nokie, super zajebiste meble z ikei ( gówniane jak skurwysyn ) i bezpieczny seks w gumie.... kurwa co za bezsens - nie chodzi mi nawet o to jebane włączanie świateł bo w końcu jeden chuj ale o to ze ktos kurwa cos wymysli i zaraz mam kurwa kleknac i strzelic loda z zachwytu.... kurwa mam hardkorowy samochód ale rano musze pamietac ze jadac do pracy mam zapiąc pasy, włączyc swiatła nawet jak swieci słońce ( bo jakis głupi chuj w ostrym slońcu nie bedzie mnie widział jak nie włacze tych jebanych swiateł ??? bedzie wypadek ale przeciez nic sie nie stanie bo jest ograniczenie do 50 km/h ?????? no a jak kurwa ja nie włacze swiateł a on sie zabije na mojej masce to ja pujde siedziec za niemanie swiateł a nie on za jazde 160km/h po miescie ????? ) i kurwa jeszcze 70 homoseksualnych/ekologów/rowerzystów powie mi ze to jest ok a jak im powiem wypierdalać to nazwa mnie brutalem, nietolerancyjnym chamem, zacofanym bucem kurwa mać..... wiec kurwa od dzis pamietajcie jak bedziecie palić gume na swiatłach , ruchać dziwki, wracac najebani ze zlotów to tylko na światłach mijania, w pasach i 50 km/h :!: :!: :roll:
_________________
"...bo fantazja, fantazja, fantazja jest od tego, żeby bawic się, bawic sie na całego :) ..."
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-02-19, 17:54   

Na szczęście nie jesteśmy sami i są politycy, którzy mają podobne zdanie:

http://korwin-mikke.blog....5274,index.html

Polecam (nie tylko ten wpis ;) ) 8)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
levy 

Wóz: chevy camaro
Wiek: 40
Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 27
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-02-20, 23:00   

jestem jak najbardziej za, duzo jezdze samochodem i cieszylbym sie gdyby to przeszlo
 
 
 
infidel
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-22, 13:13   

Dzisiaj przeszlo w senacie

Co ciekawe obowiazek nie dotyczy samochodow wyprodukowanych przed 1970 rokiem

I to dopiero jest po*ebane :roll:
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-02-22, 14:51   

Socjalistyczny rząd.. to i socjalistyczne ustawy przechodzą.. :roll:
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Niewysoki 

Wóz: 1969 Dodge Monaco 500
Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 15
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-02-28, 22:18   

Ten kraj musi spłynąć krwią 100 skurwysynów. Inaczej nigdy nie będzie dobrze.
_________________
1969 Dodge Monaco 500, 383ci
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group