Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuję właścicieli US Cars z Zielonej Góry i okolic...
Autor Wiadomość
ARON 

Wóz: Modern Mopar
Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-01-22, 10:18   Poszukuję właścicieli US Cars z Zielonej Góry i okolic...

Mam nadzieje, że administrator i inni zarządcy tego forum mi wybaczą, ale powód dla którego piszę jest jedynie taki (niestety na czynny udział w różnych forach nie mam już czasu ze względów zawodowych), że...

Poszukuję właścicieli aut amerykańskich z Zielonej Góry (lubuskie) oraz bliższych lub dalszych okolic - nie ważne czy V8, czy R4; benzyna, czy diesel; klasyk, czy nowiutki; w stanie salonowym, czy nadający się do renowacji, muscle car, czy van - po prostu jeździ dużo ciekawych amerykańców po tutejszych drogach, ale ich właściciele chyba chowają je po garażach... Bądźmy dumni z naszych bryk, wspólne zainteresowania, cruising po lokalnych drogach, wypady na zloty krajowe i zagraniczne? Dlaczego by nie połączyć sił, hobby, wspólnie sobie pomagać?

Jeśli jesteś zainteresowany/-a i pochodzisz z Zielonej Góry (lubuskie) lub okolic, masz jakiekolwiek pytania - daj znać na poniższego maila (ew. PRIV-a), a na pewno odpowiem, temat zawsze aktualny!
us.cars.zgora@gmail.com

UWAGA: informacja NIE jest kierowana do właścicieli aut azjatyckich/europejskich na amerykański rynek, ani żadnych Daewoolet'ów (Daewoo przechrzczonych na Chevrolety), tylko rodowitych US Cars! Wszystko jest dobrowolne, nie oczekuję żadnych pieniędzy, nie będę nikogo spamował itp.

keep'on crusisn' i dziękuję za zrozumienie oraz prosiłbym nie kasować mojego posta. Jeśli w jakikolwiek sposób złamałem regulamin niniejszego forum, umieściłem temat w złym dziale, proszę nie blokować konta, tylko mnie powiadomić...
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-01-22, 14:33   

A ja proponuję odzywać się tu na forum. Po to ono istnieje :)
Jest to idealne miejsce do organizowania wszelkiej maści spotów.
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
ARON 

Wóz: Modern Mopar
Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-01-23, 20:37   

Owszem to prawda, ale jak wspomniałem już - obowiązki zawodowe i poza nie zostawiają mi już zbyt dużo czasu do popisu...

keep'on cruisin' i pozdrawiam
 
 
99piotr99 
Wspierający

Wiek: 26
Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 374
Skąd: z dupy
Wysłany: 2012-01-24, 07:55   

:barf:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group