Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Chevrolet Tahoe 6500td '96 - potencjometr czujnik gazu
Autor Wiadomość
rorafalki 

Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-08-06, 09:40   Chevrolet Tahoe 6500td '96 - potencjometr czujnik gazu

hej

przegrzebałem całe forum i nie spotkałem się z takim tematem, dlatego postanowiłem założyć temat.
Kupiłem Tahoe z 1996 roku z uszkodzonym silnikiem. Jak się okazało naprawa była bardzo droga dlatego zdecydowałem się na zakup drugiego auta (Chevrolet pickup 3500) z takim samym silnikiem. Po przełożeniu okazało się, że silnik z pickup'a ma trochę inny osprzęt (brak przepływki, czujnika położenia gazu). Prawie wszystko podłączyłem. Prawie. Nie mogę zlokalizować jednej wtyczki (3 przewody na wtyczce) od czujnika położenia pedału gazu. Na zagranicznych forach doczytałem, że niebieski to 5V, czarny 0 a szary sygnał do kompa. Ale nadal nie wiem do czego ją podłączyć. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, sugestię gdzie ew. jechać lub jak naprawić (np. schemat) będę wdzięczny.
Na desce wyświetla się ikonka silnika oraz po dodaniu gazu "service throltle soon"

dziękuję za pomoc :)
 
 
wojtek 7.4 

Wóz: chevy silverado , pontiac firebird,300C
Dołączył: 12 Maj 2011
Posty: 9
Skąd: kielce
Wysłany: 2012-08-08, 12:11   

puściłem ci wiadomosc na pw
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group