Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ntr
2016-02-26, 11:14
Cieknące t-topy
Autor Wiadomość
dzida 


Wóz: '88 Firebird 5.0 TBI
Pomógł: 6 razy
Wiek: 33
Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 231
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2007-03-29, 21:16   Cieknące t-topy

Ciekną mi t-topy z przodu i z tyłu t-bara, co można z tym zrobić? uszczelki wyglądają na OK.

Aha, docisk t-topów naregulowałem na najmocniejszy jak się da, ale to nic nie dało...

Na fbody mi poradzili zeby zaaplikowac silikon w szpary z przodu i z tyłu, nie wiem tylko czy rozbierać t-bar do tego , potem może byc problem wkleić uszczelki itd. jeszcze coś się rozpadnie;) A z drugiej strony to po tyle czasu co ciekło to może być tam sporo rdzy...

To dobrze że t-topy mam dociśniete prawie max czy lepiej żeby miały lekko luzu?


Zasylikonowałem wszystkie dziury w dachu :) Okazało się tez że ciekło na uszczelce przedniej szyby. Teraz już nic mi nie cieknie - próbe z Karcherem przeszedł sucho:)
Pozostał tylko problem z niedoleganiem szyb w kącie tylnym... na deszczy nic się tam nie naleje bo jest nad tym ta gumowa owiewka ale na myjnie auta bym nie zostawił... Pozatym szumi w czasie jazdy...
  
 
 
 
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Pomógł: 42 razy
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-03-29, 21:39   Re: Cieknące t-topy

dzida napisał/a:
Ciekną mi t-topy z przodu i z tyłu t-bara, co można z tym zrobić? uszczelki wyglądają na OK.

Aha, docisk t-topów naregulowałem na najmocniejszy jak się da, ale to nic nie dało...


Docisk ttopów nie ma związku z cieknięciem, woda dostaje się z przodu lub z tyłu tbara, jeśli tbar jest dobrze wklejony to nic nie cieknie, spróbuję jutro pstryknąć fotę o co chodzi,
PS: o tych szybach pamiętam lecz wymaga to grubszej rzeźby, fotki z opisem, coś może pchnę jutro lub na dniach
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group