Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Camaro 4-gen
Autor Wiadomość
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-01-22, 11:45   

kojot miał V8 i pewnie jak finanse mu pozwolą to będzie miał znowu.
Oczywiście swap na wersję silnikową i niepierdzącą jak najbardziej jest wskazany 8)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-01-22, 17:13   

na razie swapa nie planuję ze względów finansowych bo jednak ciągle jedną nogą siedzię w motocyklach a to wszystko kosztuje... ale życie już nie raz mnie mile zaskoczyło więc kto wie ;-) w duszy mi V8 gra jak najbardziej 8-)
_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=qulbRsifOiI
 
 
kitt94 
Knight Rider 4 ever

Wiek: 29
Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 70
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2014-01-23, 05:50   

Ale teraz nie ma, tyle wiem.
A z drugiej strony wiem, że z adminem nie ma co się kłócić, bo można dostać warna, więc...cóż. Liczę na swapa. ;)
_________________
Knight Rider, a shadowy flight into the dangerous world of a man who does not exist. Michael Knight, a young loner on a crusade to champion the cause of the innocent, the helpless, the powerless, in a world of criminals who operate above the law.
 
 
Maniek 
Wspierający

Wóz: Ford Thunderbird 1976
Wiek: 33
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 307
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-01-23, 07:09   

kitt94 napisał/a:

A z drugiej strony wiem, że z adminem nie ma co się kłócić, bo można dostać warna,


Przecież kłótnie z Adminem to esencja tego forum.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
www.geodezja.lublin.pl - Profesjonalny sprzęt geodezyjny
 
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-01-23, 09:30   

kitt94, V6 nie wyklucza z działu projekty, FWD tak.
Przy dobrym wydechu (lub dziurawym) na wolnych obrotach czasem nawet ciężko odróżnić V6, od V8 (ostatnio Saper podekscytowany wyleciał z garażu, jak podjechałem Astro myśląc, że to jakieś V8.. a to tylko lekko dziurawy wydech :-P )
Natomiast napęd na damską oś to napęd na damską oś i tu nic się nie da zrobić poza sprzedaniem lub załamaniem rąk i płaczem... 8)

Poza tym, liczę, że na najbliższym spocie kojot przypali trochę laczki i udowodni, że w jego rękach nawet V6 jest hardcorowe i pasuje do klimatu forum.
Bo jak stale porzekadło powiada:
"Lepsze V6 należycie upalone, niż V8 nigdy nie przepalone" 8)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
cornholio01 


Wóz: Ford Mustang 95',Ford Expedition 98'
Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 343
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-01-23, 11:33   

jak sie lata z buta,jezdzi tico albo rowerem górskim to i głupoty sie pierdoli,ewentualnie za dużo naczyta(niebede pisał co),a kojot ma racje i przynajmniej jezdzi a nie kisi w garazu wyciągając bryczke raz na jakiś czas z tego co widze,najwiecej kłapią też chyba ci co wogóle nie jeżdżą wyciągnie wózek raz na jakiś czas zaleje za 20 zł i przekonuje wszystkich jaki to naj wóz,a w chuj takich jest,a kolejna sprawa to,że u nas łatwiej kupić dobre v6 niż v8 i to bez porównania a nie każdy sra pieniędzmi,żeby wszystko remontować i wymieniać i nie każdy ma warunki,żeby rozłożone auto trzymać niewiadomo ile i niewiadomo gdzie aż wszystkie graty zbierze ;-)
 
 
 
kitt94 
Knight Rider 4 ever

Wiek: 29
Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 70
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2014-01-23, 15:43   

No to chyba, że tak stawiacie sprawę. Co do dźwięku V6 to się zgodzę, sam mam dość basowy wydech i na wolnych go ciężko od ósemki odróżnić. Pewnie, że wolałbym ze dwa litry i cylindry więcej i RWD.

Choć przedwczoraj napęd na przód uratował mi życie - jakiś fiut przebił mi tylną oponę, a miałem jechać praktycznie po lodzie. No ale to tyle z zalet :P

Dobra, never mind. Zgryźliwy się jakiś robię. :-P
_________________
Knight Rider, a shadowy flight into the dangerous world of a man who does not exist. Michael Knight, a young loner on a crusade to champion the cause of the innocent, the helpless, the powerless, in a world of criminals who operate above the law.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group