Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
camaro 3gen- kilka pytań
Autor Wiadomość
camaro1992rsv8 
camaro1992rsv8

Wóz: camaro
Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 18
Skąd: Marianki
Wysłany: 2014-07-06, 22:34   camaro 3gen- kilka pytań

Witam. Potrzebuję kilka fachowych porad odnośnie camaro 3gen z silnikiem 5.0 v8...
1. Planuję wymianę oleju w skrzyni- jakim olejem zalać skrzynie? Dodam że olej jest czysty, przekładnia pracuje idealnie chcę zmienić profilaktycznie.
2. Mam problem z wentylatorem chłodnicy, kupiłem nowy czujnik załączający wentylator i nic, dalej nie załącza. Zaraz za czujnikiem jest wpięty kabel poprowadzony do wnętrza auta i tam włącznik którym załącza się( działa) wygląda na to że cały układ elektryczny jest ok. Czyżby nowy czujnik był walnięty? Może wskazówka zawyża temperaturę? Nie próbowałem go gotować żeby sprawdzić czy w końcu załączy bo strach trochę...
3. Pod koniec wakacji planuję znowu rozebrać trochę auto i zainwestować w komorę i silnik...Chciałbym oddać to w najlepsze ręce. Chodzi o pomalowanie komory, sprawdzenie i pomalowanie silnika, może nawet zmiana wałków rozrządu i tłoków o zwiększonej kompresji podniesienie momentu obrotowego. Komu to byście oddali? Na jakie koszty muszę się przygotować? Dużo dobrego słyszałem o trojan horses... Co sądzicie o tej firmie, zna ktoś?

z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich miłośników amerykańskiej motoryzacji
 
 
kitt94 
Knight Rider 4 ever

Wiek: 29
Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 70
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2014-07-07, 12:40   

Jaka skrzynia? Trzybiegowa, czterobiegowa?

Czujnik od wentylatora może być w ogóle nie podłączony, skoro i tak uruchamiasz wiatrak na krótko przyciskiem.
_________________
Knight Rider, a shadowy flight into the dangerous world of a man who does not exist. Michael Knight, a young loner on a crusade to champion the cause of the innocent, the helpless, the powerless, in a world of criminals who operate above the law.
 
 
camaro1992rsv8 
camaro1992rsv8

Wóz: camaro
Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 18
Skąd: Marianki
Wysłany: 2014-07-07, 17:16   

Skrzynia czterobiegowa. Do czujnika są podpięte przewody, dosłownie parę cm za czujnikiem jest wpięty kabel który idzie do wnętrza i w okolicy bezpieczników bierze masę
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group