Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ntr
2016-02-26, 10:58
Pontiac Firebird 3.1 - mechanik lub cudotwórca
Autor Wiadomość
robbik 

Wóz: Pontiac Firebird 3.1
Dołączył: 24 Lis 2015
Posty: 4
Skąd: Tychy
Wysłany: 2015-11-24, 11:46   Pontiac Firebird 3.1 - mechanik lub cudotwórca

Witam wszystkich poszukuję mechanika dla mojej bryki, problem wygląda następująco. Bryka nie pali zalewa ją paliwo...wymieniłem: kable, świece, cewke kpl , komp, palec, i tam inne...i jestem zły bo problem jest od marca :evil:

Problem z "dławieniem" występowało od dłuższego czasu dosyć okazjonalnie, kupiłem autko kilka lat temu z gazem i czekałem z jego wywaleniem aż do zarejestrowania jako zabytkowy (gazu już nie ma), problem z dławieniem był prawie zawsze na benzynie nie na gazie... W lipcu po wymianie kabli i palca auto zapierdzielało świetnie, ale po przekroczeniu prędkości światła (120km/h) problem powrócił i teraz mechanicy (bo była narada nad tym autem) stwierdzili że silnik do wymiany:) :roll: auto od nich zabieram bo nie chce nawet tego komentować... auto zalewa (dławi) a teraz już nawet nie odpala. Nie mam już sił czy ktoś zna dobrego mechanika od prostych aut? który ogarnie temat? Szukam pomocy bo teraz po tej akcji że już nie odpala to jest nie do pomyślenia!

z góry dziękuję za pomoc
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-02-26, 10:57   

Może wtryskiwacze leją. Spróbuj podmienić.

A wymiana silnika bo go zalewa - dobre ;)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Tomasz.W. 
Tomasz

Wóz: Pontiac Trans AM
Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 5
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: 2017-07-01, 12:02   

Mamy ten sam problem. Auto jest podpiete na skrot bo pompka nie dostawala sygnalu i nie podawala paliwa, wiec tato ja podpial bezposrednio. Auto jezdzilo normalnie az do teraz, nie chce odpalac, a jak odpali to zaraz gasnie. Gasnie tez po dodaniu gazu. Ewidentnie zalewanie paliwem czy moze byc cos innego ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group