Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomocy! Nie odpala cadillac escalade
Autor Wiadomość
novysqad 

Wóz: cadillac escalade
Wiek: 39
Dołączył: 27 Sie 2017
Posty: 3
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2017-08-27, 12:57   Pomocy! Nie odpala cadillac escalade

Na wstępie witam wszystkich, od nie dawna jestem posiadaczem cadillaca escalade esv 2003 vortec 6.0 z lpg to jest już 4 auto amerykańskie w mojej karierze samochodowej i jako pierwszy mi się rozkraczyl. Jechałem z rodzinką do Inowrocławia i na trasie samochód się sam odstawil (dobrze ze nie spowodowane żadnego wypadku). Jedyna lampka która się zapaliła to kontrola trakcji. Teraz po przekreceniu kluczyka zero reakcji, pompy nie słychać, wskazania paliwa nie ma chodź miałem połowę zbiornika, rozrusznik nawet nie tyka. Na zegarami komunikat stability sys disabled. Nie mam komunikacji z OBD żeby cokolwiek sprawdzić. Wcześniej świeciła się kontrolka check ale były to błędy p0102, p0171 i p0174 (trochę mi falowaly obroty ale po czasie się wszystko normowalo). Akumulator wiem że jest za mały 64/610 bo już taki był jak kupiłem auto. Macie jakieś pomysły. Bardzo was proszę o jakiekolwiek porady. Z góry dziękuję pozdrawiam
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Pomógł: 7 razy
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-08-28, 13:38   

Wygląda, jakby w ogóle prądu nie było? Oświetlenie kabiny, albo cokolwiek innego działa?
Bezpieczniki sprawdzałeś?

Ja miałem tak w El Camino, jak mi skorodował przewód od alternatora, bo była właśnie na alternatorze rozpięta cała instalacja elektryczna, więc zaśniedziały przewód spowodował, że całkowicie nie było prądu. Może u Ciebie być podobnie - sprawdź wyjścia z alternatora jak bezpieczniki są OK.
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
novysqad 

Wóz: cadillac escalade
Wiek: 39
Dołączył: 27 Sie 2017
Posty: 3
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2017-08-28, 13:48   

https://youtu.be/9K8A2X89up0

Filmik który wczoraj nagralem

[ Dodano: 2017-09-25, 09:37 ]
Mój problem został rozwiązany, winna była pompa paliwa, poprostu jej żywot dobiegł końca i spaliła bezpiecznik. Ten sam bezpiecznik jest od komputera dlatego nie było żadnej reakcji. Oczywiście bezpiecznik wymieniony, pompa paliwa wymieniona ale dalej mam problem ze wskaźnikiem paliwa, ostatnio zatankowalem za 150zl i wskazówka poszła w drugą stronę czyli w stronę rezerwy, komputer też pokazuje że mam do przejechania 55km i na razie zrobiłem około 100km i z licznika nic nie spada, dalej mam 55km do końca zbiornika. Macie jakieś pomysły
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Pomógł: 7 razy
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-09-27, 12:42   

novysqad napisał/a:
https://youtu.be/9K8A2X89up0

Filmik który wczoraj nagralem

[ Dodano: 2017-09-25, 09:37 ]
Mój problem został rozwiązany, winna była pompa paliwa, poprostu jej żywot dobiegł końca i spaliła bezpiecznik. Ten sam bezpiecznik jest od komputera dlatego nie było żadnej reakcji. Oczywiście bezpiecznik wymieniony, pompa paliwa wymieniona ale dalej mam problem ze wskaźnikiem paliwa, ostatnio zatankowalem za 150zl i wskazówka poszła w drugą stronę czyli w stronę rezerwy, komputer też pokazuje że mam do przejechania 55km i na razie zrobiłem około 100km i z licznika nic nie spada, dalej mam 55km do końca zbiornika. Macie jakieś pomysły


Wygląda na to, że przy wymianie pompy ktoś odwrotnie, lub błędnie podłączył/zamontował pływak. Od tego bym zaczął...
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group