Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ntr
2013-03-12, 18:56
Pytanie do Warszawiaków..

Czy jesteś za utworzeniem regionalnego podforum dla Warszawy?
Tak. Jestem z Warszawy i sądzę, że to dobry pomysł
0%
 0%  [ 0 ]
Nie. Jestem z Warszawy i takie podforum jest mi nie potrzebne
0%
 0%  [ 0 ]
Nie wiem. Jestem z Warszawy, ale generalnie mam temat w dupie.
50%
 50%  [ 1 ]
Nie jestem z Warszawy ale lubię sobie klikać w ankiety ;)
50%
 50%  [ 1 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 2

Autor Wiadomość
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-01-08, 14:39   Pytanie do Warszawiaków..

Przeglądałem właśnie statystyki i wygląda na to, że ludzie z Warszawy to druga pod względem wielkości grupa osobników na forum :)

Ponieważ grupa lubelska ma swoje prywatne pod forum, zastanawiam się czy i Wy byście takowego nie chcieli? Jeśli tak to dawajcie znać :)

Oczywiście jeśli inne znaczne grupy użytkowników by reflektowały (np. 3miasto, Poznań) to również z przyjemnością mogę stworzyć Wam pod forum 8)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
kubutek01 
Black Z28


Wóz: '96 Black Camaro Z28 LT1
Wiek: 51
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 65
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-08, 15:25   

jeśli chodzi o Wawe to sądzę że zdecydowana większość z nas siedzi jednak na klubowym forumie i tam sie dogadujemy więc niewydaje mi się to konieczne
pozdrawiam
:-)
ale oczywiście niech się wypowie reszta
_________________
Chevrolet Camaro Z28 LT1 96'
 
 
 
krawcu 

Wóz: El Camino '77 LT1 HC
Wiek: 41
Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 71
Skąd: warszawa
Wysłany: 2008-01-08, 18:59   

Nie do konca zgadzam sie z kubutkiem, gdyz po pierwsze nie wszyscy maja fbody, a tam to przeciez ciezkie przestepstwo, a poza tym nie do konca wszyscy lubia jak ostatnie i najwazniejsze zdanie w kazdej dyskusji ma zawsze ta sama osoba, a nie wszyscy sa w FKP z wymienionych wczesniej lub innych powodow.Poczekajmy na kolejne glosy, ja jestem za forum warszawskim, moze w klimacie "amerykanow" tez znajda sie warszawiacy.Nie jestem przeciwnikiem FKP ale moze znajda sie tutaj ludzie nie tylko z super autkami,ale tez bez fur idealnych, ale za to z jezdzacymi na codzien, palacymi gume i nawet lekko hardcorowymi.
 
 
Vini 
T/A 4ever


Wóz: Trans-AM GTA 6.6TPI T-Top
Wiek: 35
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 357
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2008-01-08, 19:22   

Należę do obu for, chce w tym roku opłacić obie składki, i stać się "pełnowartościowym" klubowiczem, ale niestety lub stety bliżsi są mi ludzie z "Lublińskiej" ekipy, tutaj nikt nie czepia się że mam gaz w aucie, jestem "świerzakiem, małoletnim dzieckiem" czy też że mam Forda, albo że oba auta (Aerostar,T/A) na razie są w stanie trochę lepszym niż totalna padlina :-|

Ps. Na pewno przyczynił się do tego zlot w Oblasach, który zrobił na mnie ogromne wrażenie, ze względu na wspaniałych ludzi, no i wszędzie odczuwalny klimat :-)
_________________


Trans-AM 400 SLP
Camaro 305 Carb
Caprice 307 Carb
  
 
 
 
kubutek01 
Black Z28


Wóz: '96 Black Camaro Z28 LT1
Wiek: 51
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 65
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-08, 23:48   

Vini napisał/a:
Należę do obu for, chce w tym roku opłacić obie składki, i stać się "pełnowartościowym" klubowiczem, ale niestety lub stety bliżsi są mi ludzie z "Lublińskiej" ekipy, tutaj nikt nie czepia się że mam gaz w aucie, jestem "świerzakiem, małoletnim dzieckiem" czy też że mam Forda, albo że oba auta (Aerostar,T/A) na razie są w stanie trochę lepszym niż totalna padlina :-|

Ps. Napewno przyczynił się do tego zlot w oblasach, qtry zrobił na mnie ogromne wrażenie, ze względu na wspaniałych ludzi, no i wszędzie odczuwalny klimat :-)

a co nowego wnosi Twoja wypowiedz Vini do tego wątku bo się zgubiłem..? bo jeśli dobrze zrozumiałem dotyczy on tego czy część warszawska użytkowników tego forum chce lub nie chce mieć swoje podforum regionalne..
_________________
Chevrolet Camaro Z28 LT1 96'
 
 
 
Vini 
T/A 4ever


Wóz: Trans-AM GTA 6.6TPI T-Top
Wiek: 35
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 357
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2008-01-08, 23:51   

Sorka, źle zrozumiałem poprzedni post, to z przemęczenia... oczy mam na zapałkach...
_________________


Trans-AM 400 SLP
Camaro 305 Carb
Caprice 307 Carb
 
 
 
kubutek01 
Black Z28


Wóz: '96 Black Camaro Z28 LT1
Wiek: 51
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 65
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-08, 23:52   

krawcu napisał/a:
Nie do konca zgadzam sie z kubutkiem, gdyz po pierwsze nie wszyscy maja fbody, a tam to przeciez ciezkie przestepstwo, a poza tym nie do konca wszyscy lubia jak ostatnie i najwazniejsze zdanie w kazdej dyskusji ma zawsze ta sama osoba,

nie jarze tego o ostatnim zdaniu w każdej dyskusji... proszę wytłumacz mi jeśli możesz..? najwyżej na priva..
krawcu napisał/a:
a nie wszyscy sa w FKP z wymienionych wczesniej lub innych powodow.Poczekajmy na kolejne glosy, ja jestem za forum warszawskim, moze w klimacie "amerykanow" tez znajda sie warszawiacy.Nie jestem przeciwnikiem FKP ale moze znajda sie tutaj ludzie nie tylko z super autkami,ale tez bez fur idealnych, ale za to z jezdzacymi na codzien, palacymi gume i nawet lekko hardcorowymi.

fakt.. nie pomyślałem o tym... ale jak powiedziałem.. niech się wypowie reszta..
:-)
_________________
Chevrolet Camaro Z28 LT1 96'
 
 
 
krawcu 

Wóz: El Camino '77 LT1 HC
Wiek: 41
Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 71
Skąd: warszawa
Wysłany: 2008-01-09, 01:06   

Nie odpisuje na priva bo dyskusja jest dla wszystkich jesli nawet jest to lekki off.Obserwuje codziennie FKP forum i patrze na nie objektywnie i widze megaadministratora air'a ktory zawsze ma racje(wg niego).I tyle.To jest moje zdanie i jest tylko opinia.(aczkolwiekprzyznam ze ostatnie kilka tygodni jakos malo pisze i dyskusje na forum sa spokojniejsze)

Na FKP nie podoba mi sie tez ciagle zwracanie uwagi - a to sie przedstaw, a to podaj cene it.Niektorzy zyja tylko wlasnie takimi problemami, zamiast autami i tym co naprawde z nimi zwiazane.Nie kazdy jest na tysiecznym forum, nie kazdy czyta dokladnie regulamin, czasem ktos cos pilnie potrzebuje.Ceny auta czy czesci tez bym tam nie podal bo po co? Przeciez potem i tak nakreca sie i napisza ze to nie jest nic warte, to, tamto i siamto.Wystarczy dyskusja o aucie i jego rzeczywistym stanie a kazdy wie ile chce i moze zaplacic.Tak mysle.
A tutaj spokoj i sielska atmosfera przepelniona codziennym bulgotaniem V8 i prawie V8 :mrgreen: ktore moze maja hujowy lakier, lyse opony, zjarane stacyjki itp, ale codziennie daja fun, klimat i nastepne kilometry na liczniku, a zlotowki na stacji.

Moze jesli bedzie czesc dla warszawy to znajdzie sie tu wiecej takich osob i nie obawiajac sie o reputacje swojego auta pojedziemy spalic gume pod hipermarketem, czy wypic piwo w jakiejs spelunie lekko hardcorowej szukajac zalet w swoich autach i nie zamykajac grupy do ludzi z mega idealnymi furami, ktore nie maja wad, czy nie byly profesjonalnie rozebrane do ostatniej srubki w trakcie remontu, bo ktos nie mial na to kasy ale chce jezdzic.

Takie tam wypociny moze lekko offtopic ale zachecam innych do wypowiedzi czy to ma sens zebysmy mieli podforum.
 
 
Łukasz 
camarozf

Wóz: camaro
Wiek: 44
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 71
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-09, 07:44   

Uważam, że dobry pomysł :!:

Im większe grono tym łatwiej o pomoc :!:
 
 
szatanowski 


Wiek: 43
Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-01-09, 08:05   

Mi na podobnym forum zlikwidowano użytkownika, ponieważ się nie udzielałem, choć czytam je bardzo często. Swego czasu wrzuciłem tam ogłoszenie odnośnie T/A GTA `91 z Torunia, którego kupił bodajże Krawcu, ale nie spotkało się z zainteresowaniem mimo, że 5,7 (pewnie dlatego, że byłem nowy). Troszkę to wygląda tam jak kółko wzajemnej adoracji. Tutaj jest naprawdę spokojne forum, bez imperatorskich zapędów, a poziom pewnych wypowiedzi odnośnie spraw technicznych wydaje się naprawdę konkretny :) Powiem inaczej. Nie znam nikogo osobiście z ludzi odwiedzających, ale obiektywnie oceniam co widzę i jakoś tutaj jest bardziej "ludzkie" podejście. Forum z założenia, to wymiana również osobistych opinii, które mogą odbiegać od poglądów innych osób. Podoba mi się na "amerykanach" brak informacji o liczbie postów napisanych przez danego usera przy każdej wypowiedzi, bo przecież nie wszyscy mają czas by się udzielać, a po co takie szufladkowanie na lepszych i gorszych, na podstawie liczby postów. Nie siedzę na forum dla statystyk, tylko dla przyjemności wynikających z zainteresowań amerykanami, a to mój pierwszy post choć bywam tu codziennie.
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-01-09, 13:18   

szatanowski napisał/a:
Podoba mi się na "amerykanach" brak informacji o liczbie postów napisanych przez danego usera przy każdej wypowiedzi, bo przecież nie wszyscy mają czas by się udzielać, a po co takie szufladkowanie na lepszych i gorszych, na podstawie liczby postów.

Dokładnie o to mi chodziło, gdy usuwałem liczbę postów (jak ktoś bardzo chce wiedzieć - info to jest w statystykach). Chciałbym na amerykanach promować pomocnych użytkowników, więc jedynym licznikiem "aktywności" są punkty "pomógł".

Wracając do tematu, podforum Warszawskie (lub Poznańskie/Trójmiejskie), tak jak lubelskie ma być do dyskusji na tematy lokalne, tzn. takie, które nie bardzo interesują całą Polskę. Dla przykładu na forum lubelskim gadamy o:
- Nowych brykach w mieście
- Co nowego na warsztacie Szymona (bądź co bądź jedynym klimatycznym warsztacie w regionie)
- O szybkich lokalnych spotkaniach (np. bo komuś coś trzeba pomóc przy wozie, lub z czymś innym)
- O nowych dziurach/utrudnieniach w ruchu w mieście i regionie
- Innych lokalnych pierdołach

Nie chciałbym, by Lublin, czy Warszawa zamykały się w swoim środowisku, ale nie chciałem też by amerykany.com miały etykietę forum lubelskiego. Dlatego "prywatę" chciałem oddzielić od tematów interesujących wszystkich. A ponieważ Warszawiaków jest już prawie tyle co lubelaków, to pomyślałem, że i Wam taki kącik by się przydał. Zawsze to wygodniejsze niż wysyłanie sobie ton PW i e-maili. 8)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-01-14, 12:51   

Widzę, że temat trochę przycichł. Tak więc może najlepiej zróbmy ankietę. Proszę jedynie Warszawiaków i osoby z okolic Warszawy o głosowanie :idea:
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
kubutek01 
Black Z28


Wóz: '96 Black Camaro Z28 LT1
Wiek: 51
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 65
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-24, 01:43   

widze ze temat został zarzucony?
nawet ci którzy chcieli podforum to jakoś tak nie bardzo?
no nic..
_________________
Chevrolet Camaro Z28 LT1 96'
 
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-02-24, 02:18   

No właśnie.. wyniki ankiety są trochę.. niespodziewane.. 8)

[ Dodano: 2008-02-28, 14:50 ]
OK zamykam temat, jeśli kiedyś zmienicie zdanie - dajcie znać.

To samo tyczy się innych regionów - jak tylko będziecie chcieli własny kąt to dajcie znać :!:
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group