Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ntr
2016-02-26, 11:12
pytanko o ceny gdzie i za ile
Autor Wiadomość
marcin24 
nowy

Wóz: Pontiac firebird Trans/Am
Wiek: 39
Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1
Skąd: Chrzanow
Wysłany: 2008-05-29, 17:15   pytanko o ceny gdzie i za ile

witam kupiłem firebirda z 87 roku pewno widzieliscie go na allegro to ten ze swapem silnika z mercedesa 123 zrobilem ten silnik ale chciałbym powrucic do orginału tzn silnik albo 2,8 albo 3,1 albo wyzej:) jak ksztaltują sie ceny silnikow i skrzyn(tylko manual) + czy ktos podejmie sie wsadzenia silnika przywrucenia mu stanu uzywalnosci bo pod maskom szczegulnie z instalacją niejest ciekawie niby wszystko dziala ale kable łonczone na skretke bez izolaci no dramat wjem ze bede potrzebował silnik skrzynie i wal bona moje oko był tam jakis "tuning" zeby to spiąc pozdrawiam i prosze o jakies konkrety co jak gdzie u kogo i zaile dopiero zaczynam przygode z tymi autkami pozdrawiam OK CZYLI SILNICZEK OK 4TYSI SKRZYNIA NIEPOWIM DOSC MNIE CENA ZASKOCZYLA TO MOZE I ZGODZE SIE NA AUTOMAT :) ZOSTAJE PYTANIE ILE ZA ZMONTOWANIE MI TEGO DO AUTA I DOKOGO SIE ZGŁOSIC JAK BEDĄ JUZ WOLNE FUNDUSZE NA TE PRZYJEMNOSCI PS,SORKI ZE TU ODPOWIADAM ALE CIEZKO MI IDZE BIEGANIE PO STRONCE I NIEWIEM JAK ODPOWIADAC INNACZEJ POZDR I DZIEKI ZA INFO
_________________
CrAzy !!!!!!!!!!!!!
  
 
 
 
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Pomógł: 42 razy
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-29, 22:37   Re: pytanko o ceny gdzie i za ile

marcin24 napisał/a:
witam kupiłem firebirda z 87 roku pewno widzieliscie go na allegro to ten ze swapem silnika z mercedesa 123 zrobilem ten silnik ale chciałbym powrucic do orginału tzn silnik albo 2,8 albo 3,1 albo wyzej:) jak ksztaltują sie ceny silnikow i skrzyn(tylko manual) + czy ktos podejmie sie wsadzenia silnika przywrucenia mu stanu uzywalnosci bo pod maskom szczegulnie z instalacją niejest ciekawie niby wszystko dziala ale kable łonczone na skretke bez izolaci no dramat wjem ze bede potrzebował silnik skrzynie i wal bona moje oko był tam jakis "tuning" zeby to spiąc pozdrawiam i prosze o jakies konkrety co jak gdzie u kogo i zaile dopiero zaczynam przygode z tymi autkami pozdrawiam


słuchaj, usług kogokolwiek poza moją ekipą ciężko mi polecić bo nie raz już świeciłem gałami jak to zrobiłem, zapomnij w tym momencie o powrocie do V6tek, jedyne rozsądne rozwiązanie to V8 na gaźniku bo sam sobie zmotasz, musisz mieć silnik V8 z osprzętem, sprężyny od tejże wersji no i skrzynię oraz wał bo to co jest to domyślam się że jest zmotane, kasa jaką musisz dysponować to silnik z osprzętem minimum 3 kafle do 4k, skrzynia T5 zestaw 2-3.5 kafla to się robi trochę niewesoło, wały zwykłe to walają się nam pod nogami,
za zespół napędowy od V6 to nie ma się co porywać, już lepiej zostać przy tej zmocie, jaka tam różnica uruchomić wtrysk na V6 czy V8, takie same koszta i przej##e
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group