Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ntr
2016-02-26, 11:12
Srak się wyptał
Autor Wiadomość
Kabdul 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 243
Skąd: Zamość
Wysłany: 2008-05-31, 12:24   Srak się wyptał

No to super, miałem jechać dziś do lbl, wszystko cacy, śmigam na stacje, dobijam cyklonu do pełna. No i dupa, odpalić nie chce. Kręce no i dupa. Zepchnąłem go kawałek dalej no i kombinuje co się mogło wysrać. Podszedł jakiś gość co się potem okazało ma 4gena i szukamy razem. Wydumaliśmy, że się rozrusznik zyebał, bo prund jest, wacha jest, dwa magiczne kabelki co je miałem złączyć jak się coś zpidoli nie banglały. Teraz pytanie co robić. Przede wszystkim musze go stamtąd wynieść więc pytanie czy można holować automat i czy nic się w skrzyni nie spipszy. Czy da się wykręcić rozrusznik na miejscu i ewentualnie go zregeneorwać czy cuś. Czy moge to zrobić gdzieś na miejscu czy musze go przyholować/przylawecić do GS. Czy może komuś mądrzejszemu z zapasowym rozrusznikiem zechciałoby się przywieść rodzinke do zoa a samemu pomóc mi odponiszczyć ptaka?
 
 
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Pomógł: 42 razy
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-31, 13:34   Re: Srak się wyptał

Kabdul napisał/a:
No to super, miałem jechać dziś do lbl, wszystko cacy, śmigam na stacje, dobijam cyklonu do pełna. No i dupa, odpalić nie chce. Kręce no i dupa. Zepchnąłem go kawałek dalej no i kombinuje co się mogło wysrać. Podszedł jakiś gość co się potem okazało ma 4gena i szukamy razem. Wydumaliśmy, że się rozrusznik zyebał, bo prund jest, wacha jest, dwa magiczne kabelki co je miałem złączyć jak się coś zpidoli nie banglały. Teraz pytanie co robić. Przede wszystkim musze go stamtąd wynieść więc pytanie czy można holować automat i czy nic się w skrzyni nie spipszy. Czy da się wykręcić rozrusznik na miejscu i ewentualnie go zregeneorwać czy cuś. Czy moge to zrobić gdzieś na miejscu czy musze go przyholować/przylawecić do GS. Czy może komuś mądrzejszemu z zapasowym rozrusznikiem zechciałoby się przywieść rodzinke do zoa a samemu pomóc mi odponiszczyć ptaka?


weź daj mi smsa na nr 604 535 747 to oddzwonie i coś pokminimy, może natrzepię jakiś rozrusznik i na biegu czymś/kimś wyślę
--------------------
dobra, temat załatwiony, poleci Tiger z drugim rozrusznikiem i narzędziami i wymieni w locie , w ogóle to jak nie da się do mnie dodzwonić bo dzwonek mam wyłączony to trzeba walić smsa
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group