Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
faszyści z fbody org pl
Autor Wiadomość
Kabdul 


Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 243
Skąd: Zamość
Wysłany: 2007-03-03, 23:12   

CzarnyChevi napisał/a:
na forum flaminga..''tiax'' ... niestety niewiem kto to..bo was nieznam..


Stare hasło na flamingach mi zagineło i dlatego też mam tam teraz inny.

Żeby była jasno to twój post z flamingów:

Cytat:
heh.temat moze spam..ale mam ochote napisac.. z tego co chodze po innych forach sie wypowiadam..to widze na wszystkich jest taki rygor..ja pier...ole.niemozna napisac slowa o czyms innym co sie nie wiaze z v8..bo juz jestes zjechany..no nic..niewiem czym to jest spowodowane.. ale dzieki flamingowi.. Ze tu mozna spokojnie napisac..i sie czegos dowiedziec. dzieki.pozdro! pecha.mozesz potem usunac post jezeli bedziesz go uwazal za niestosownego.


Tu nie chodzi o jakieś przeprosiny czy też masz się tutaj pokajać. Chodziło mi o to, że brudy pierzemy u siebie i jeśli czułeś się skrzywdzony to powinieneś zacząć tutaj.

Już nie mówiąc o:

Cytat:
jasne..i o to chodzi. a nie ze np jak ktos niema auta amerykanskiego(w tym wypadku ja..np.dlatego ze mam 15 lat) .. to juz niemozna mnie na forum szanowac itp..i myslec..ee ten młody to gówno o tym wie...a mysle ze moze by sie wlasnie zagieli na tym.dlatego szanuje flaminga..bo ze wszystkimi mozna na rozne tematy pogadac.. no ale nic.. sa i kozaki i dzbany..;] to juz ich problem..pozdro


To my niby te dzbany jestesmy?


ntr napisał/a:
Może masz rację, że jest to jakiś kompleks czy raczej fobia, przed tym, że tematyka forum sie rozmyje.


Wcale nie mówię, że to źle.
 
 
CzarnyChevi 


Wóz: obecnie tylko motor.,bedzie Stingray;)
Wiek: 32
Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-03-04, 09:04   

yy...widze ze niemozna tego zakonczyc..;] trudno.chcecie to ciagnijcie to dalej.;) ja napisalem ze przepraszam.i tyle. a dzbanki..nie o was..tylko w ..ogóle.. ba sa ludzie z ktorymi da rade pogadac..a moga miec hot'a z t.bucketa albo challangera..a sa ludzie ktorzy maja starego stanga za grosze..i uwazaja sie za panow swiata..;)..;] no ale nic..ja napisalem prawde od siebie..;] widze ze ciezko przyjac przeprosiny.trudno. czesc

[dodane]..poprostu.oka..dalem dupy..:) bo napisalem byle co nie potrzebnie..a potem napisalem o voyagerze...okej.czlowiek uczy sie na bledach..z tego co mowia.takze mam nauczke wiem o czym nie pisac..i wiem o czym pisac.dlatego proponowal bym to zakonczyc..;] i moglibyscie przyjac moje postanowienie poprawy...dzieki.pozdro
_________________

www.corvette.pl
Ameryka traci , Polska sie bogaci '
..pomimo mlodego wieku...daze do doskonałości;D ...i do V8 !
 
 
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-03-07, 22:43   

CzarnyChevi napisał/a:
i moglibyscie przyjac moje postanowienie poprawy...dzieki.pozdro


dobra tylko jak jeszcze raz coś tak palniesz to nie ręczymy, myśl perspektywicznie, jak już będziesz mieć furmanę to pewnie chcialbys liczyć na jakas pomoc, wsparcie, support w graty a punktów u mnie nie dostaniesz za tego typu flamingowanie, trzeba sie wiec zastanowic dobrze kto wrog a kto przyjaciel, my Cie tu na pewno nie uraczymy lamerskimi poradami dzieki ktorym spierdolisz sobie calkiem auto po czym sfrustrowany zakonczysz przygode z us carami i kupisz beemke, przyjaciele sa od tego zeby czasami tez i zjebać
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
CzarnyChevi 


Wóz: obecnie tylko motor.,bedzie Stingray;)
Wiek: 32
Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-03-08, 20:32   

no tak.ja nie napisalem ze nie bede potrzebował pomocy.bo wiem ze na amerykanych ...co sie wyroznia z innych for.mozna dostac dokladna odpowiedz jak jest problem.;) i nie mowie tu o zadnym wrogu czy przyjacielu..bo nieznam nikogo.wiec niemoge tak mowic.;).
a co do us cara.dlatego sie ucze od małego.zeby kiedys dawac sobie rade.a nie caly czas polegac na innych;) bo inni tez maja swoje sprawy.
_________________

www.corvette.pl
Ameryka traci , Polska sie bogaci '
..pomimo mlodego wieku...daze do doskonałości;D ...i do V8 !
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-03-08, 23:59   

CzarnyChevi napisał/a:
a co do us cara.dlatego sie ucze od małego.zeby kiedys dawac sobie rade.a nie caly czas polegac na innych;) bo inni tez maja swoje sprawy.

Słusznie, słusznie, tylko jeszcze po drodze by Ci się przydał dobrze wyposażony warsztat, a o to już nie tak łatwo ;)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
CzarnyChevi 


Wóz: obecnie tylko motor.,bedzie Stingray;)
Wiek: 32
Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 40
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-03-09, 08:30   

no niestety..;) to juz sa pieniadze i duze koszta..:). dlatego spoko ze sa ludzie co maja takie warsztaty.bo niema tego za wiele..
_________________

www.corvette.pl
Ameryka traci , Polska sie bogaci '
..pomimo mlodego wieku...daze do doskonałości;D ...i do V8 !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group