Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
W sumie to co mi zaszkodzi :)
Autor Wiadomość
W0-SOPEL 

Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-26, 23:46   W sumie to co mi zaszkodzi :)

Jestem tu już dość długo chociaż ostatnio zazwyczaj na FKP siedzę mimo iż najpierw trafiłem tutaj na forum co tu dużo mówić w poszukiwaniu Sopla miałem do niego duży sentyment był 1 Trans-Amem w którym siedziałem i w którego deptałem w roku 2001 jak totalny gnojek :-> z racji tego ze mam na dzień dzisiejszy 18 lat :) był to wystrzałowy dyliżans ...

W temat wkręciłem sie już od najmłodszych lat sam dokładnie nie pamiętam jakbym sie z tym urodził chociaż na pewno pomagały mi w tym czynniki dobrze wam znane , chodziłem do przedszkola tata nagrywał filmy i w kolko puszczałem mistrza kierownicy , patrząc na tego czarnego T/A wiedziałem ze muszę kiedyś takiego mieć . Pewnie dlatego bliższe są memu serce 2 generacje i to one najbardziej mi sie podobają nawet bardziej od 1 generacji która także była nietuzinkowa i śliczna .

Na 15 urodziny dostałem 1 auto był to czarny Pontiac Firebird 93r. 3400cm3 na automacie < po takim suszeniu głowy nikt by nie wytrzymał :twisted: > :



Mimo iż miałem tak mało lat pod czujnym okiem ojca zacząłem nim jeżdzić po małej wsi Nadarzyn kolo WWA :-) co by nabierać więcej umiejętności i zrobić bez problemu prawko . Po roku czasu jednak auto to było dla mnie strasznie słabe jakoś tak bez wyrazu dla mnie niestety 4 gen już nie miał tego klimatu chociaż to i tak lepiej ze miałem ptaka ,
Camaro 4 gen to już kompletny nie wypał oczywiście mowa o egzemplarzach słabszych niż V8 ale to tylko moja opinia .Postanowiłem sprzedać auto i kupić coś mocniejszego na początku trafiłem na Camaro v6 chyba kojota oglądał je mój ojciec ja niestety nie mogłem , mimo wszystko było to v6 więc szukałem dalej ,oprócz wspomnianego już wcześniej sopla uwielbiam 2 generacje troszkę bardziej T/a ale Camaro też są piękne i właśnie taki egzemplarz po kilku miesiącach wpadł w moje ręce i stal na 17 pod domem :-> miałem na oku t/a co to teraz u Szymona stoij no ale był za drogi

Na dzień dzisiejszy poruszam sie ot tym autem chociaż nie non stop bo troszkę mnie wysysa na Stacji Benzynowej z budżetu :)








p.s co by nikt nie pomyślał ze jestem przeżartym jak mój prawy próg bananem :lol: i że naśmiewam sie z każdego kto chciałby mieć fbody lub ma fbodyv6 powiem tak czasem było dobrze czasem było gorzej , nigdy sie nie obnosiłem tym co mam a czego nie mam jestem skromnym prostym człowiekiem z wielką pasją 8-)

Pozdrawiam Fanatyków i z góry przepraszam za ten jakże nudny zarys mojej pasji a bliżej jej historii ;-) :!:

[ Dodano: 2008-02-26, 23:50 ]
Zapomniałem dodać Camaro Rocznik 1979 wersja z28 . Silnik 350 cid <5700 cm3> + 4 stopniowa skrócona manualna skrzynia biegów .
_________________
'79 Chevy Camaro Z28 350 "Dragzie" Sold.
'88 Pontiac Trans Am GTA 305 ''Junkyard Dog'' Sold.
'77 Chevy Camaro Type LT 305 ''Crusher'' Sold.
'87 Chevy Corvette C4 350 ''Freedom Express''.
'79 Pontiac Trans Am 403 ''TwoTireFire''.
 
 
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-27, 07:51   

wnioski:
1. dla chcącego nic trudnego
2. V8 RWD rządzi

wczoraj miałem zmułę wieczorem ale wsiadłem z Kombim w mojego, nieco osmaliliśmy kapcie i już kawa była niepotrzebna :->
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
lago 


Wiek: 46
Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 58
Skąd: Gostyń
Wysłany: 2008-02-28, 20:54   

nie ladnie sie o 4th genach wypowiadasz, ale nie biore do siebie bo i tak za mna nie zdazysz :lol:
siema :mrgreen:
_________________

'95 Pontiac Trans Am -==-==- '94 Chevy camaro Z28 - SOLD :(
 
 
W0-SOPEL 

Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-28, 21:47   

Laqo jak napisalem '' mowa o camaro slabszych niz v8 '' pozatym to twoj ostatnio sie zebzdzial a nie moj , moj lata od roku bez zadnej awarii :mrgreen: a tak na marginesie polowa sukcesu to auto a 2 polowa to kierowca 8-) pozdrawiam
_________________
'79 Chevy Camaro Z28 350 "Dragzie" Sold.
'88 Pontiac Trans Am GTA 305 ''Junkyard Dog'' Sold.
'77 Chevy Camaro Type LT 305 ''Crusher'' Sold.
'87 Chevy Corvette C4 350 ''Freedom Express''.
'79 Pontiac Trans Am 403 ''TwoTireFire''.
 
 
lago 


Wiek: 46
Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 58
Skąd: Gostyń
Wysłany: 2008-02-29, 08:05   

moj juz smiga :) i wogole zartem pisalem, bo wg mnie nie madre jest dzielenie sie na milosnikow jednej tylko geni fbody i nie szanowanie innych, to wszystko te same wozki... z V8 on board ofzo :twisted:
_________________

'95 Pontiac Trans Am -==-==- '94 Chevy camaro Z28 - SOLD :(
 
 
W0-SOPEL 

Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-29, 13:45   

ja tez przeciez nie pisalem zeby dociac ;-) dla mne kolosalna roznica jest od 3 generacji bo 1 i 2 to gaznik no a potem juz sie wtrysk pojawia w niekotrych rocznikach , bardziej skomlikowane rozwiazania techniczne a u mnie wszystko proste :->

[ Dodano: 2008-02-29, 13:46 ]
jedynym fbody ktore mi sie nie podoba to 4 gen v6 z orginalnymi felgami i szmata , obrzydlistwo
_________________
'79 Chevy Camaro Z28 350 "Dragzie" Sold.
'88 Pontiac Trans Am GTA 305 ''Junkyard Dog'' Sold.
'77 Chevy Camaro Type LT 305 ''Crusher'' Sold.
'87 Chevy Corvette C4 350 ''Freedom Express''.
'79 Pontiac Trans Am 403 ''TwoTireFire''.
 
 
irish arth 
Feministka

Wóz: Calibra V6. Marzenie - Chevelle SS z 68'
Wiek: 48
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 36
Skąd: Kutno/Poznań
Wysłany: 2008-03-10, 15:35   

Witam. No fajnie jest dostać na 15. urodziny samochód... taki samochód. Powiedz mi czego się nauczyłeś pod "czujnym okiem" ojca jeśli zaczynałeś automatem? Rozumiem, że uczyłeś się przepisowej jazdy :)
_________________
"Nie ma nic większego niż prawda
i nawet najmniejsza prawda jest wielka" J.W.Goethe
 
 
 
W0-SOPEL 

Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-10, 16:07   

Parkowac :P
_________________
'79 Chevy Camaro Z28 350 "Dragzie" Sold.
'88 Pontiac Trans Am GTA 305 ''Junkyard Dog'' Sold.
'77 Chevy Camaro Type LT 305 ''Crusher'' Sold.
'87 Chevy Corvette C4 350 ''Freedom Express''.
'79 Pontiac Trans Am 403 ''TwoTireFire''.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group