Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
imprezka albo co
Autor Wiadomość
Grzesiek_WaWa 
kaskader Mike


Wóz: CHEVY CAMARO CHP 1988 IROC
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 62
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-08, 11:01   imprezka albo co

Witam! - czy Amerykany nie mają ochoty zorganizować bądź zasponsorować jakiejś moto imprezki ;-) ostatnio wpadło mi trochę kasy i generalnie niemam co z nią robić - na FBODY niestety z róznych przyczyn nie idzie się dogadać z nikim powaznym poniewaz tam przecież mają ważniejsze sprawy na głowie :roll: wrazie co chętnie więc dorzucę sie do jakiejś imprezki - jesli wiec coś macie zamiar organizować i potrzebujecie wsparcia dajcie mi znać :-) pozdrawiam !!!
_________________
"...bo fantazja, fantazja, fantazja jest od tego, żeby bawic się, bawic sie na całego :) ..."
 
 
Saper 
Administrator

Wiek: 108
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 783
Skąd: PL
Wysłany: 2008-05-08, 18:51   

ja czekam na "KOKS 2008" - I Alternatywny Zlot Klubowy :twisted: mam nadzieje, że termin nie padnie godzinę przed spotkaniem :-P
_________________
WTFWJD?
 
 
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-05-08, 20:00   

jest być może akcja z motocyklistami bo robią małą wystawę z innej beczki to jest prototypów samochodów i motocyki polskich więc i nas z miłą chęcią zobaczą. Impreza będzie pod koniec maja tylko cały czas toczy się rozmowa z dofinansowaniem ze strony miasta.

ps. a jak Grzesiu ty widzisz to dosponsorowanie ? bo będę rozmawiał niedługo w tej sprawie z prezesem klubu "Sokoła" który jest między innymi sprawcą tego zamieszania to muszę mu wyłożyć kawę na ławę jak coś 8-)

poza tym za wystawienie samochodu będzie jakaś kasa i o to cała sprawa się toczy żeby ci ludzie którzy przyjadą z daleka nie robili tego zupełnie na własny koszt.... na razie wszystko jest w formie przygotowań więc jeszcze nie ma konkretów a jak będą to dam znać co i jak :idea:
_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=qulbRsifOiI
 
 
Brolcio 


Wóz: Firebird 92, Sable 97, Camaro 01
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 319
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-05-08, 20:25   

Jak masz ochotę wesprzeć finansowo moto imprezkę to mam kontakt z organizatorami zlotu w Piotrkowie Trybunalskim, który ma być w połowie czerwca. Ja i kilku znajomych z Lublina tam sie wybieramy i spokojnie możesz do nas dołączyć. Dodatkowo jak chcesz odwiedzić Lublin to w ostatnich dniach maja zaplanowana jest mała imprezka - wspólorganizuje ją inny mój znajomy - jednak będzie ona w zupełnie innym klimacie.
 
 
Saper 
Administrator

Wiek: 108
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 783
Skąd: PL
Wysłany: 2008-05-08, 21:23   

Cytat:
wspólorganizuje ją inny mój znajomy - jednak będzie ona w zupełnie innym klimacie.


można wiedzieć coś więcej?
_________________
WTFWJD?
 
 
Grzesiek_WaWa 
kaskader Mike


Wóz: CHEVY CAMARO CHP 1988 IROC
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 62
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-08, 23:04   

Hej - w gre wchodzi albo sponsoring czy dofinansowanie imprezy - najchetniej właśnie cos w stylu takiej imprezy w Piotrkowie - np zareklamowanie sie jako portal, współorganizacja atrakcji - np opłacenie jakis lasek czy wynajęcie toru, ale też może byc podpicowanie jakiejs bryki na zlot, wynajecie asysty technicznej, ew. zorganizowanie loterii czy konkursu a nawet ostatecznie zakupienie alkoholu, wynajęcie dziwek czy żarcia - sam niewiem to zależy od Was :!: Myślałem wczesniej o wsparciu FKP ale jednak doszedłem do wniosku że to jest "bes sęsu" - obecny korporacyjny zarząd klubu jest zbyt zajebisty i zbyt genialny oraz ma zbyt wiele na głowie żeby zawracac sobie dupe jakimś Grześkiem i jego wynurzeniami - przeciez są składki 8-) W razie czego szczegóły zna Szymon - a ja bede w Lublinie za jakieś 2-3 tyg. to możemy obgadać sprawe :idea: / pozdrówka!
_________________
"...bo fantazja, fantazja, fantazja jest od tego, żeby bawic się, bawic sie na całego :) ..."
 
 
Vini 
T/A 4ever


Wóz: Trans-AM GTA 6.6TPI T-Top
Wiek: 35
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 357
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2008-05-09, 20:20   

odpicowanie jakiejś bryki na zlot :?: :-D Grzesiu mogę zrobić reklamę Twojej firmy na Bestii za nową skrzynie :-P
_________________


Trans-AM 400 SLP
Camaro 305 Carb
Caprice 307 Carb
 
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-05-09, 21:37   

Pomysł super, szkoda tylko, że nie ma mnie w kraju i nie mogę pomóc :(
Ew. będę w Polsce na parę tygodni na przełomie lipca/sierpnia - sam jeszcze nie wiem. Ale jak będę to chętnie pomogę!

Szymon jest zajęty swoim warsztatem, więc na organizacje czasu mieć nie będzie, tak więc szukałbym alternatywnego organizatora, żeby nie narobić ludziom smaka, a potem znowu coś wyskoczy, będzie kibel i obciach na cały kraj.. Nie wiem tylko kto z Lublina zrobiłby to dobrze, żeby wyszło naprawdę klimatycznie..

Chyba, że infidel, kojot, albo Saper podjeliby się organizacji - jak tam chłopaki stoicie z czasem i możliwościami?
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Grzesiek_WaWa 
kaskader Mike


Wóz: CHEVY CAMARO CHP 1988 IROC
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 62
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-12, 12:23   

Spoko JayK - wracaj szybko do kraju ;-) Brolcio juz miesza w temacie 8-)
_________________
"...bo fantazja, fantazja, fantazja jest od tego, żeby bawic się, bawic sie na całego :) ..."
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-05-12, 14:36   

No tak, zapomniałem o Tomku. Ale to tylko dlatego, że z ilością projektów jakie on realizuje, to myślałem, że też nie ma na nic czasu. Ciesze się, że się myliłem i dawajcie znać jak trzeba coś pomóc.
Jakieś materiały promocyjne czy coś - też mogę coś się dorzucić by było dobrze zrobione.. Brolcio/Grzesiek - dawajcie znać na PW! 8)

[ Dodano: 2008-05-16, 10:56 ]
Prawdopodobnie będę w PL przez pierwsze 3tygodnie sierpnia, tak więc mogę coś pomagać w organizacji w tym czasie..
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group