Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
niby eko podatek
Autor Wiadomość
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-11, 23:20   niby eko podatek

polecam lekturę wątku z zaprzyjaźnionego forum, myślę, że kwalifikuje się to na soczysty artykuł do aktualności

http://www.fbody.org.pl/viewtopic.php?t=17172
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-05-12, 10:50   

Popieram, czekam na artykuł w aktualnościach :twisted:
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
tomekt 
tomekt

Wóz: bird v6 86
Wiek: 47
Dołączył: 02 Sie 2008
Posty: 38
Skąd: szczepanki
Wysłany: 2009-05-12, 22:33   

Czytałem gdzieś o projekcie podatku od aut poniżej 1992 roku w wysokości 3000 zł rocznie
Nic nie pisało czy obejmie podatek auta zabykowe,znajac naszych ustawodawców dla nich to jest bez znaczenia czy jeżdzisz starym rozpadającym sie glutem ,czy pięknym klasykiem w którego włożyleś kupe serca i kasy.
Na dzień dzisiejszy i tak płacisz kare za posiadanie auta z dużym silnikiem(ubezpieczenie od pojemności i wieku auta i podatek w paliwie który placisz wyższy niz użytkownik matiza)
Ciekawa sprawa że niemcy doplacają do zakupu nowych aut a u nas będzie kara za stare auta.
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-05-13, 10:22   

Głupotą jest i eko podatek i dopłaty do nowych aut! Niby z jakiej racji z moich podatków mam komuś sponsorować sejczento?

Ja nie wiem, ale ludzie jak usłyszą, że coś jest za darmo, że jakieś dopłaty to klapki na oczy i łapy wyciągnięte. Nikt nie myśli logicznie, że żeby jednym dać to trzeba drugim zabrać WIĘCEJ (bo przecież koszty administracyjne - tj. wyżywienia armii nikomu nie potrzebnych urzędasów dzielących łupy).

Ekopodatek już mamy - jest to podatek drogowy w paliwie - najlepsza opcja. Bo ile jeździsz tyle trujesz, tyle płacisz podatku. I koniec. Ten podatek jest jedynym w miarę sprawiedliwym. Może zamiast więc dyskutować o nowych podatkach, to warto się zastanowić co się dzieje z tymi pieniędzmi??

A argumenty, że po drogach jeździ za dużo trupów są śmieszne! Od tego są badania techniczne! W Polsce są co roku, a np. w Irlandii raz na dwa lata! Każdy ma prawo jeździć czym mu się podoba. Jak ktoś lubi, lub go tylko stać na malucha i przechodzi on badania techniczne to nikomu nic do tego!
Jeszcze tego brakowało, by bananowe towarzystwo z Warszawy ustalało kanony piękna drogowego i eliminowało z dróg to co IM akurat się nie widzi.. Chyba nie tak wygląda Wolny kraj?
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Łukasz 
camarozf

Wóz: camaro
Wiek: 44
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 71
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-13, 20:59   

Totalna bzdura ten podatek, jak można płacić tyle kasy. powinny być jakieś wyjątki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group