Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
ORG
Autor Wiadomość
Kabdul 


Wiek: 41
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 243
Skąd: Zamość
Wysłany: 2006-10-16, 14:23   ORG

Tak się chciałem zapytać, czy tu jest coś takiego jak jakaś organizacja. W sensie czy ktoś tu to wszystko trzyma za morde czy też dryfuje to chuj-wie-gdzie jak w przypadku FKP. Czy jeśli coś bedzie nie bangla to czy jest ktoś albo coś z tym zrobi albo każe mi iść w pizdu, a nie stworzy wątek na 10 stron pełen spazmów i osobistych wycieczek.
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-10-16, 14:40   

Genralnie portal/forum działa dopiero od 12godzin ;) Powstał niestety lub stety wedle moich (i na szczęście nie tylko) przekonań i pomysłu.
Póki co ma on służyć gadaniu o klimatycznych wozach, wymianie fajnymi fotkami, filmikami. ;)
Dodatkowo masz dostęp do Naszego regionalnego działu w którym docelowo mają się znajdować wszelkie "klimatyczne" nowinki o tym co dzieje się w mieście, na warsztacie Szymona i w okolicach.
Generalnie - ponieważ zgodnie z zasadami, ma być tu klimatycznie w bliżej nie sprecyzowany sposób, to jak masz jakieś pomysły i sugestie - wal śmiało. Za dużo zasad i reguł na samym początku to raczej niespecjalnie dobry pomysł.. :/

Władz jako takich nie ma, bo to nie jest żaden klub. Jak kiedyś będzie taka wola - nie ma problemu można sobie coś zarejestrować. Na razie nad tym by nie było burdelu i gadania o pierdołach itp. czuwam ja i Saper.. 8)

Wszelkie techniczne problemy :arrow: do mnie. Tym zajmuję się od A do Z, mam pełen dostęp do serwera, łącza, domeny itd. Więc nie ma opcji by technicznie coś mogło nie działać. Jedynie czasem mogę potrzebować więcej czasu, bo ostatnio sporo mam na głowie.
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group