Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[VIDEO] Kruz
Autor Wiadomość
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-12-23, 17:05   [VIDEO] Kruz

Wieczorny kruz Amerykany.com 8-)
Trochę krótki bo mam za mało pamięci w kompie ale powinien się wam spodobać ;-)

cruz.wmv
Plik ściągnięto 15741 raz(y) 4.6 MB

 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-12-23, 19:56   

Jak zwykle się przyczepie do technicznego bzdetu w postaci braku daty ;) Który to cruz?
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-12-23, 20:01   

Trzy po trochu 8-) te ostatnie.... jak prześlesz mi czcionkę to zrobię początek no chyba że sam zrobisz i mi prześlesz 8-)
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-12-23, 20:34   

Ok. Obejrzałem i mam parę uwag ;)
Przede wszystkim, to za krótki! Musisz przestać robić ciągle coś nowego i robić same 1minutowce, a zrobić coś większego, dłuższego i KONIECZNIE w formacie DivX, bo w WMV, to ani dobra jakość ani dobra waga (w kB).
No i bez palenia gumy żadnego, to filmik raczej nudny, jakby tam wkomponować parę dynamicznych nawrotów, palenia itp. to byłby wypas, a tak to średnio co najwyżej. Zmontowane fajnie, ale materiał taki sobie. Po prostu niedosyt.

No i właśnie tradycyjnie nie wiadomo kto zrobił, co zrobił i skąd on jest :twisted:
Logo i czcionkę Ci wyślę między Świętami a nowym rokiem, ale na potrzeby filmiku, to przecież wystarczy jak klikniesz w logo w lewym górnym rogu strony i zapiszesz sobie na kompie :!:

I zróbcie w końcu jakiś dłuższy filmik tak z 10min, albo dłużej (infidel niech Ci pomoże!).. bo jak nie to w kwietniu zabiorę Wam materiały i będę sam coś modził w nudne Dublińskie wieczory.. 8)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-12-24, 00:30   

Kuba ty jak zwykle marudzisz i niedokładnie czytasz :-? przecież pisałem że mam za mało pamięci :idea:
..jakiś zestresowany jesteś czy coś ?

[ Dodano: 2006-12-24, 00:34 ]
a już wiem to pewnie dlatego że dawno f-body nie jeżdziłeś :mrgreen:
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-12-24, 00:42   

kojot napisał/a:
Kuba ty jak zwykle marudzisz i niedokładnie czytasz :-? przecież pisałem że mam za mało pamięci :idea:
..jakiś zestresowany jesteś czy coś ?

[ Dodano: 2006-12-24, 00:34 ]
a już wiem to pewnie dlatego że dawno f-body nie jeżdziłeś :mrgreen:


Nie bądź złośliwy ;) A infidel nie ma więcej? Kurcze, swojego kompa bym Ci pożyczył tylko nie bardzo mam jak :lol:
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-12-24, 01:01   

Mam nowy program do tworzenia filmów ale muszę go najpierw zgłębić 8-) może na tym programie nic się nie będzie wieszać. Pozatym zrobienie dobrego i długiego filmu to nie takie proste jak się wydaję. Trzeba mieć przede wszystkim ciekawe ujęcia i ogólny plan. U nas planu nie było i kamera poprostu sobie kręciła raz lepiej raz gorzej a po odfiltrowaniu okazuje się że ponad połowa się nie nadaje. Nie jest to oczywiście wina Infidela tylko braku przygotowania. Tak naprawdę film najpierw powstaje w czyjejś głowie a potem się kręci odpowiednie ujęcia co wcale nie jest proste.

Także Kuba trochę wyrozumiałości ;-)
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-12-24, 01:30   

Ależ ja to wiem! Jestem też wyrozumiały, przecież moja ew. krytyka nie ma na celu, narzekania i wytykania błędów, a raczej zmotywowania do stworzenia czegoś, czego jeszcze w Polsce nikt nie stworzył - długiego klimatycznego filmu, który można by puścić znajomym i pokazać czemu akurat jeździmy tymi wozami i jaka to naprawdę jest frajda z posiadania takiego "Rebel Car'a" 8)

Chętnie pomogę w tworzeniu, bo wiem ile to wymaga wysiłku! Tak więc jak do kwietnia nic nie wyjdzie.. to po prostu wezmę to do siebie i nie spocznę, póki coś z tego nie wyjdzie 8)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
tomekk 


Wóz: 4th gen camaro V6
Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 23
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-12-24, 10:47   

swoja droga jestem pelen podziwu dla kamerzysty - bo to co ja mam na swojej kasecie w zaden sposob nie nadaje sie nawet do obrobki ;-)
z nakreceniem dobrego materialu trzeba pewnie poczekac na cieplejsze czasy i zaplanowac co i jak. Ja bym ustalil kilka ciekawych punktow np rog ul X i Y wysadzil 1 kamerzyste i zrobil przejazd pomalutku bez pedzenia i moze cos by z tego bylo
 
 
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-12-24, 20:35   

Jest jeszcze trochę dobrego materiału i mam zamiar zrobić film wogóle o ekipie lubelskiej. Plan już powstał brak jednak jeszcze ujęć każdego z osobna. Chyba jednak trzeba będzie poczekać z tym do wiosny. Ja osobiście itak się cieszę, że przez to forum wyszliśmy trochę z cienia. Samochodów ogólnie przybywa i ludzi też 8-) to naprawdę dobrze rokuje.
 
 
infidel
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-25, 00:00   

problem jest jeden

nie mam qwa auta, wiec dopoki chlopaki z GSa nie zreanimuja mojego szrota, a pozniej og nie dotre ;], nie bedzie zadnego fajnego wypalu czy innego nawrotu :evil: :-P :lol:

zakladajac nawet ponadprzecietne umiejetnosci kamerzysty (ktorych nie posiadam) oraz montazysty (do których dazy kojot) nie bedzie dobrego filmu bez AKCJI

a AKCJI nie bedzie jesli ktos nie poswieci polowy bieznika z opon, który to przełoży się pewnie na 30 sekund zajebistych ujęć o które nam chodzi

z samymi flaj-bajami i ujeciami ze srodka, jakkolwiek dobrze by wygladaly na filmie kojota nie uda nam sie zrobic czegos naprawde interesujacego
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group