Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Swap z V8 na V8 celem podniesienia mocy - czy jest sens?
Autor Wiadomość
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-02-10, 07:23   

Tyka napisał/a:
Ja mam w gto 6,6 350 Hp i nie jeden nowy disel mnie wyprzedza po prostu klasyka budzi respekt i niech tak zostanie


Stary, 350hp to mogło to mieć 40lat temu. Ja też mam deczko ponad 350hp, ale cięższą o min 300kg nieopływową furę i diesel 200hp znika mi w lusterku. Na ten sezon siedzi już testowy motor, który generować będzie między 480-500hp ale LSowski, będzie wesoło. Po testach leci do 2gena.
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-02-14, 16:44   

siwa napisał/a:
zreszta tak samo jak z autami te palstikowe choc zapierdalaja nie maja klimatu.. lepsze sa te stare prawdziwe bulgoczace muscle cary :twisted: :twisted: :twisted:


zgadza się :twisted:
_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=qulbRsifOiI
 
 
nyos 
Wspierający

Wiek: 34
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 1209
Skąd: Wild Wild West
Wysłany: 2012-02-15, 11:39   

kojot napisał/a:
siwa napisał/a:
zreszta tak samo jak z autami te palstikowe choc zapierdalaja nie maja klimatu.. lepsze sa te stare prawdziwe bulgoczace muscle cary :twisted: :twisted: :twisted:

zgadza się :twisted:


Proponuję kupić sobie klasyka np. Pontiac GP'79 i np. Corvette C5 pojeździć jednym i drugim a potem się wypowiadać co jest lepsze. Jeśli ktoś obiektywnie podjedzie do sprawy to nie zrezygnuje z jednego i drugiego. A jeśli chodzi o to czy trzeba zmieniać moc na wyższą to każdy normalny będzie dążył do tego aby mieć z czasem więcej i więcej, kwestia tylko czy go stać na to teraz czy będzie go stać na to później.
 
 
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-02-15, 23:23   

nyos napisał/a:
Proponuję kupić sobie klasyka np. Pontiac GP'79 i np. Corvette C5 pojeździć jednym i drugim a potem się wypowiadać co jest lepsze


a co ty myślisz że pisałbym takie rzeczy nie mając porównania ? dlatego wiem dobrze gdzie jest ten klimat.....ale są tacy co mówią że i w polenezie mają klimat..... a twierdzę że mają jak se szyby otworzą jadąc przez wieś..... sumując każdy ma inne pojęcie klimatu widzę...ale proponuję zajrzeć na listę mascle carów i tam znaleźć mi jakiegoś plastika....tworząc to forum takie mieliśmy założenie mi się zdaje...prawda Kuba?
_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=qulbRsifOiI
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-02-15, 23:40   

Bartek raczej nic złego nie miał na myśli. Po prostu jedne auta są lepsze do jednych celów inne do drugich. Zresztą jego kolekcja aut mówi sama za siebie - potrafi doceniać amerykańską motoryzację w baaaardzo szerokim spektrum :)

kojot, nyos - proponuję byście dokończyli tą gadkę w sobotę przy piwie! 8)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
kojot 


Wóz: Chevrolet Camaro
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 707
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-02-15, 23:59   

się zobaczy :twisted:

[ Dodano: 2012-02-16, 00:29 ]
ntr napisał/a:
Po prostu jedne auta są lepsze do jednych celów inne do drugich


np cinqucento czy jak to się tam pisze jest na zakupy... :mrgreen:

ale cel muscle carów jest trochę inny i dla innych ludzi były robione.... takie auta już nigdy nie powstaną niestety i zawsze ich będą bronił i nie porównywał z ich nowymi odpowiednikami niby bo te odpowiedniki nigdy takie nie będę.... zawsze będzie im brakowało tego czegoś...i zawsze będzie mnie wkurwiało świecące nowe radio w takim aucie..... ale to ja tak myślę...nie każdy musi..


i nie kontynuujcie już tego tematu bo się zrzygać można :-P
_________________
http://pl.youtube.com/watch?v=qulbRsifOiI
 
 
nyos 
Wspierający

Wiek: 34
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 1209
Skąd: Wild Wild West
Wysłany: 2012-02-16, 21:47   

kojot napisał/a:
a co ty myślisz że pisałbym takie rzeczy nie mając porównania ?


Właśnie tak myślę
 
 
siwa 


Wóz: CAMARO Z28 '79 350
Dołączyła: 21 Paź 2008
Posty: 66
Skąd: Głogów
Wysłany: 2012-02-17, 08:31   

nyos napisał/a:
kojot napisał/a:
a co ty myślisz że pisałbym takie rzeczy nie mając porównania ?


Właśnie tak myślę


to zle myslisz bo ja uwazam tak samo 8-) a tez jezdzilam i corvetta i prawdziwymi muscle carami ..

nyos napisał/a:

Proponuję kupić sobie klasyka np. Pontiac GP'79 i np. Corvette C5 pojeździć jednym i drugim a potem się wypowiadać co jest lepsze. Jeśli ktoś obiektywnie podjedzie do sprawy to nie zrezygnuje z jednego i drugiego.

co ty wogole za pierdoły piszesz...jakie nie zrezygnuje :lol: jak ci sie podoba to twoja sprawa nie znaczy ze kazdemu musi i ze kazdy ma sie tym podniecac :roll: ja obiektywnie stwierdzam ze plastiki sa nijakie bez klimatu ..i wyjebane mam ze moze sa szybsze bo nie o to tu chodzi.. w prawdziwym muscle tez mozna podniesc moc tak ze bedzie nawet szybszy :twisted: i w dodatku jaki to bedzie mialo klimat :twisted: prawdziwe piekło \m/
_________________
byl Śmierdziel '90 305 ... jest Parch '79 350
 
 
 
Saper 
Administrator

Wiek: 108
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 783
Skąd: PL
Wysłany: 2012-02-17, 09:52   

:idea: Hmm czyli różne osoby mają odmienne podejście do aut amerykańskich... do ich "klimatu", modyfikacji, użytkowania? SZOK! :shock:
_________________
WTFWJD?
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-02-17, 09:56   

Dlatego nie ma sensu dalej się kłócić kto bardziej czuje klimat ;)
Już wystarczy, że ustalona została wspólnie definicja wozu w klimacie i na tym poprzestańmy. Bo inaczej to powstanie zaraz 10for po 5userów każde, a chyba nie o to chodzi.. :roll:

Przecież nikt tu nie promuje jakichś neonów, stratusów, aveo czy innego badziewia :lol: 8)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
nyos 
Wspierający

Wiek: 34
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 1209
Skąd: Wild Wild West
Wysłany: 2012-02-17, 10:28   

ntr napisał/a:
Przecież nikt tu nie promuje jakichś neonów, stratusów, aveo czy innego badziewia


Zgadza się tylko, nie rozumiem dlaczego Veta nie jest w klimacie wg wielu osób na tym forum.
Nie raz widziałem na forum głupie i złośliwe komentarze pod adresem Vety.
Nie umiem zrozumieć w czym jest lepszy np. 3gen camaro czy firebird od Vety, gdzie jest tam klimat,
którego nie ma Veta.
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-02-17, 13:04   

nyos napisał/a:
Nie umiem zrozumieć w czym jest lepszy np. 3gen camaro czy firebird od Vety, gdzie jest tam klimat,
którego nie ma Veta.

No co do camaro 3rd gen to się nie zgodzę, bo jednak wygląda fajnie i hardcorowo, ale np. Firebird '91-92 z futurystycznymi ground efektami to dużo od Vette C4 się nie różni. Tak samo Vette C5 a Firebird 4thgen.
Ja tam bardzo miło wspominam jazdę C5 - w końcu to było pierwsze V8 jakie prowadziłem 8)

Nie mniej nie kupiłbym jej (chyba, że C4, bo fajnie pasowała do redneckowych klimatów w Trailer Park Boys :D No i w czarnym macie, na klasycznej feldze - moim zdaniem dawałaby radę), bo wolę bardziej klasyczne auta, a sportowego raczej nie wykorzystam i mi nie potrzebne. Ale to moja osobista preferencja - każdy ma swoją. Vette, czy Viper to jakby nie było kultowe bryki i bez sensu w ogóle jest się ich czepiać. 8)
Owszem, to inny typ samochodu, nie muscle a sportowe, ale jak ustaliliśmy parę lat temu - są równie mile widziane na tym portalu, tak jak np. pickupy, które z muscle carami też niewiele mają wspólnego, ale niech ktoś powie, że Blazer K5, czy Chevy C/K nie jest klimatyczny to z miejsca walę ostrzeżenie! ;)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Nygger 


Wiek: 30
Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 91
Skąd: Jaworze
Wysłany: 2012-02-17, 15:31   

Saper napisał/a:
:idea: Hmm czyli różne osoby mają odmienne podejście do aut amerykańskich... do ich "klimatu", modyfikacji, użytkowania? SZOK! :shock:

Każdy czerpie przyjemność z tego co mu/jej się podoba i go/ją podnieca. Według mnie to całkiem normalne i ludzkie.

Dyskutować by można o tym dłuugo, ale po co takie dyskusje, skoro każdy ma o klimacie swoje zdanie i nie ma ochoty go zmieniać? Nie ma szans dojść do kompromisu, jedyne co można tym wywołać to spiny
 
 
 
siwa 


Wóz: CAMARO Z28 '79 350
Dołączyła: 21 Paź 2008
Posty: 66
Skąd: Głogów
Wysłany: 2012-02-17, 15:39   

Nygger napisał/a:

Dyskutować by można o tym dłuugo, ale po co takie dyskusje...

jak to po co ;-) przynajmniej cos sie zaczeło dziac na tym forum :-P

p.s ntr ten napis pod Amerykany.com zrób wiekszy i jakism kolorem bardziej widocznym ;-) zreszta on mówi wszystko na temat klimatu :!: :twisted:
_________________
byl Śmierdziel '90 305 ... jest Parch '79 350
  
 
 
 
Nygger 


Wiek: 30
Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 91
Skąd: Jaworze
Wysłany: 2012-02-17, 15:46   

siwa napisał/a:
Nygger napisał/a:

Dyskutować by można o tym dłuugo, ale po co takie dyskusje...

jak to po co ;-) przynajmniej cos sie zaczeło dziac na tym forum :-P

p.s ntr ten napis pod Amerykany.pl zrób wiekszy i jakism kolorem bardziej widocznym ;-) zreszta on mówi wszystko na temat klimatu :!: :twisted:

Miałem na myśli to, że każdy próbuje przekonać innych, że jego definicja klimatu to jest właśnie ta prawidłowa. Bo dyskusja sama w sobie jak najbardziej ma sens :-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group