Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe "motto"/podtytuł Amerykany.com - dogrywka!

Wybierz nowe motto/podtytuł:
Real American Car Club
75%
 75%  [ 3 ]
Pure American Car Club
0%
 0%  [ 0 ]
100% American Car Club
25%
 25%  [ 1 ]
American Rebel Car Club
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-05-18, 17:58   Nowe "motto"/podtytuł Amerykany.com - dogrywka!

Ponieważ poprzednia ankieta zakończyła się remisem - a decyzja zapaść musi - robimy kolejną. Ostateczną. Jak będzie remis, to po prostu sam już wybiorę pomiędzy tym co zostanie, bo ten temat nie może dłużej opóźniać tematu koszulek :!:
Dodatkowo, w wynikach dyskusji o klubie.. jest zgoda i ogólna wola większości by powstało coś w stylu
klubu nieformalnego, jak rozumiem, dawało przynależność do pasjonatów konkretnej grupy aut amerykańskich, ale bez całej biurokratycznej otoczki?

Więc co powiecie na:
:arrow: Pure American Car Club
:arrow: 100% American Car Club
:arrow: Real American Car Club
:arrow: American Rebel Car Club
coś pominąłem?

Z tego co widziałem w google, to raczej bardziej naturalne są sformułowania "Real American [Muscle] Car", "Pure American [Muscle] Car" niż "Rebel Car". Więc namawiałbym do wyboru między nimi..

Dobry tytuł przyda się do lepszego wypozycjonowania strony, a to przełoży się, mam nadzieję, na jakiś dochód z reklam.
A chyba lepiej zaakceptować banner (który i tak już jest jakiś czas) niż jakieś składki itp.
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Nygger 


Wiek: 30
Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 91
Skąd: Jaworze
Wysłany: 2012-05-18, 19:00   

Głosowałem na Real American Car Club
 
 
 
Vini 
T/A 4ever


Wóz: Trans-AM GTA 6.6TPI T-Top
Wiek: 35
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 357
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2012-05-18, 19:52   

brotherhood of rebel rides...
_________________


Trans-AM 400 SLP
Camaro 305 Carb
Caprice 307 Carb
 
 
 
Midnite Tom 
Wspierający


Wóz: 94 Mustang GT
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 290
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 2012-05-18, 21:42   

w sumie taki chrysler neon to czysta, stuprocentowa, prawdziwa (bo przecież nie z bajki) amerykańska konstrukcja, a wystarczy walnąć flagę południa na dachu i będzie rebel car.
Więc i tak bedzie trzeba tłumaczyć o co tu chodzi.

Koniecznie musi być ten "Club" na końcu? W koncu to luźna banda maniaków i pasjonaci, jakoś nie pasują na członków grzecznego klubu.

Jeśli muszą być już takie motta to albo:
Real American Car Club
albo
American Rebel Car Club

Nie głosowałem bo nie mogę się zdecydować, więc się dostosuję do woli głosujących.


Co do pozycjonowania:
w <META NAME="Keywords" content="..."> wrzućcie wszystko co tylko kojarzy się z prawdziwymi amcarami np: v8, smallblock ,bigblock, ... im więcej ty, lepiej . A także: club, klub, forum itp. ta funkcja właśnie pomaga rozpoznać stronę przez wyszukiwarki, ale to podstawy więc na pewno to wiecie.
Podobno nawet dodanie do nazw zdjęć odpowiedniej formułki (powiedzmy motta) pomaga w podniesieniu pozycji na wyszukiwarkach (np. "01.jpg" zmienić na "amerykanycom.01.jpg" czy nawet "americanrebelcarclub01.jpg").
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-05-19, 10:41   

Tom, dzięki za uwagi i podpowiedzi odnośnie pozycjonowania. Google cały czas modyfikuje swoje algorytmy, więc chętnie skorzystam z rad i porad kogoś, kto jest na bieżąco..
Przyda się bardzo, bo generalnie, na zmianie nazwy i koszulkach nie poprzestanę, mam już kolejne niespodzianki przygotowane dla Was i po cichu gdzieś na boku realizowane :)

Klub, jak ustaliliśmy we wspomnianym wątku nie musi być sformalizowaną sztywną strukturą.
Bardzo podoba mi się wersja, chyba pierwotnie zasugerowana przez nyosa, by ten Nasz "klub" był nieformalnym stowarzyszeniem, którego celem jest przede wszystkim wzajemna pomoc i podsycanie Naszej wspólnej pasji do prawdziwych amerykańców.
Mam na myśli coś bliższe klubom motocyklowym, niż np. PZMotowi. Generalnie wspólnymi siłami mam nadzieję, że wypracujemy coś ciekawego.

Poza tym, jako bonus (wcale się nie upieram), nie fajnie by było, za rok czy dwa jeździć w barwach klubowych na ogólnopolskie zloty? I jakoś np. tam ze sobą klubowo rywalizować? To bardzo popularny model w USA. Te wszystkie dragracingowe wojny to rywalizacja mniejszych czy większych klubów :)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
mike 
Czerwone są szybsze


Wóz: 3gen firebird 4BlackBetty
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 214
Skąd: lublin
Wysłany: 2012-05-19, 10:51   

w końcu w głosowaniu wyszło że nie ma sensu zakładać oficjalnego klubu, więc może
faktycznie lepiej podarować sobie ten "club"??
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-05-19, 11:05   

No nie będziemy zakładać żadnego stowarzyszenia, ale wkrótce pojawią się zmiany uzasadniające jego istnienie.. jest szykowanych na czerwiec parę zmian (mam nadzieję, że fajnych).
Na forum może zarejestrować się każdy, jeden by sobie poczytać, drugi by się umówić na piwo, a trzeci się wkręci i będzie działał, pomagał i rozwijał. Fajnie byłoby nagrodzić tych 3cich, by czuli się doceniani.

Nawet nieformalny klub otworzy Nam opcje w postaci występowania do różnych sklepów o zniżki i promocje itp, ułatwi poszukiwanie sponsorów, itp. Oczywiście nie będzie żadnych składek członkowskich czy coś, sądzę, że wymyślimy ciekawsze zasady wstępowania do klubu (typu pomoc koledze w potrzebie na przykład). Więc spokojnie. Nie będzie się to wiązać z żadnymi wydatkami, ani też nie będzie podziału na lepszych i gorszych!
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Nygger 


Wiek: 30
Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 91
Skąd: Jaworze
Wysłany: 2012-05-19, 13:43   

Barwy klubowe na zlotach - całkiem fajny pomysł. Co prawda dopiero za niecałe 2 lata będę się rozglądał za amcarem i wtedy będę mógł dzielić skórę na niedźwiedziu, ale w końcu trzeba myśleć trochę o przyszłości 8-)
 
 
 
Midnite Tom 
Wspierający


Wóz: 94 Mustang GT
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 290
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 2012-05-19, 14:46   

ntr napisał/a:
Tom, dzięki za uwagi i podpowiedzi odnośnie pozycjonowania. Google cały czas modyfikuje swoje algorytmy, więc chętnie skorzystam z rad i porad kogoś, kto jest na bieżąco..

Nie jestem na bieżąco, to rady które dawno temu dostałem, ale na pewno takie rzeczy są brane pod uwagę, bo im więcej np. wpisów "american car club" na stronie tym większa trafność wg algorytmu dla zapytania w którym takie słowa wymieniono.
Więc może pomóc a na pewno nie zaszkodzi.
Choć wg google to liczba odwiedzi się liczy, i najlepiej byłoby wpisać: "Kasia Cichopek nago bez cenzury" :-D

ntr napisał/a:

Bardzo podoba mi się wersja, chyba pierwotnie zasugerowana przez nyosa, by ten Nasz "klub" był nieformalnym stowarzyszeniem, którego celem jest przede wszystkim wzajemna pomoc i podsycanie Naszej wspólnej pasji do prawdziwych amerykańców.
Mam na myśli coś bliższe klubom motocyklowym, niż np. PZMotowi. Generalnie wspólnymi siłami mam nadzieję, że wypracujemy coś ciekawego.

No coś na kształt motocykowego klubu jest jak najbardziej ok.

ntr napisał/a:

Poza tym, jako bonus (wcale się nie upieram), nie fajnie by było, za rok czy dwa jeździć w barwach klubowych na ogólnopolskie zloty? I jakoś np. tam ze sobą klubowo rywalizować? To bardzo popularny model w USA. Te wszystkie dragracingowe wojny to rywalizacja mniejszych czy większych klubów :)


I to jest zajebisty pomysł. nawet koszulki dużo zmienią na zlotach będzie można się w łatwy sposób rozpoznać.
Można zaistnieć nawet w nie amcarowych imprezach, np. na Classic Auto Cup gdzie amcary występują w liczbie 1-2 wozy na zawody. Oczywiście na luzie, bez silenia się na wynik, z racji naturalnych amcarowych właściwości jezdnych...
Zresztą z profesjonalnymi alfami, porszetkami czy subaru nie ma szans.
Ale nalepka na samochodzie a jeszcze lepiej kilka wozów z "Amerykany.com" nawet tylko stojących na parkingu to już byłboby coś.


ntr napisał/a:
Fajnie byłoby nagrodzić tych 3cich, by czuli się doceniani.

Taki dotychczasowy tytuł "klimaciarza" tylko bardziej?
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-05-19, 16:20   

Midnite Tom napisał/a:
Taki dotychczasowy tytuł "klimaciarza" tylko bardziej?

Tak coś takiego. Nie chcę tworzyć podziałów, ale jakoś trzeba delikatnie oznaczyć osoby identyfikujące się z Amerykany.com.. ten tytuł Klimaciarza trochę się rozmył i nikt już nie wie co oznacza, więc i tak trzeba by zastąpić go czymś innym i ustalić jasne zasady.

To temat do wspólnej dyskusji. W wolnej chwili trochę posprzątam te ostatnie tematy i wydzielimy wątek.
Nie chcę by potem mi zarzucano, że kogoś do czegoś zmuszam :)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group