Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Akcja z Buick Special 65
Autor Wiadomość
nyos 
Wspierający

Wiek: 34
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 1209
Skąd: Wild Wild West
Wysłany: 2012-07-17, 15:00   Akcja z Buick Special 65

Wczoraj mieliśmy akcję z Shogunem. Spotkaliśmy się pod klatką gdzie mieszka, bo w tej samej klatce mieszka moja matka. Wpadłem do niej odebrać córkę i przy okazji zadzowniłem do Shoguna aby się zapytać czy ma chwilę czasu aby pogadać ogólnie. Podczas rozmowy okazało się że widział na allegro Biucka Rivierę i Merqurego za 1-2 tyś. zł, oba bez silnika i skrzyni. Stwierdziliśmy że jeśli jest to w promieniu 200 km to warto pojechać i zobaczyć. Okazało się że jest to w Warce ok. 120 km od Lublina, zadzwoniłem do gościa i powiedział że możemy przyjechać. Wiec pojechaliśmy ... :)

http://moto.allegro.pl/bu...2487494601.html

Oczywiście Riviera nie była Rivierą tylko Specialem i miała włożoną V6 w dodatku nie działającą, a Mercury nie miał deski i miał pociętą wiązkę. Ogólnie Special ma bardzo zdrową blachę, ale brakuje kilku elementów, chromy pognite do roboty. Środek OK, deska cała ale boczki pozdejmowane i nie myło wykładziny. Rama zdrowa. Przednia szyba zbita. Powiedział nam że za 1800 sprzeda, ale jak wracaliśmy to zaczeliśmy sobie liczyć ile by wyszło zrobienie go i:

1. Zakup samochodu - 1800 zł
2. Laweta - 400 zł
3. Komplet uszczelek - 2000 zł
4. Szyba przednia - 1500 zł
5. Pogubione duperele - 2000 zł
6. Blacharka i malowanie - min. 5000 zł
7. Elementy mechaniczne, które wyjdą (12 lat tam już stoii) - ok. 3000 zł
8. Zrobienie środka - 3000 zł
9. Felgi i opony - 2000 zł
Razem: ok. 21 tyś. + 20% ryzyko projektowe = ok. 25 tyś.

a samochód nie miałby dalej silnika i skrzyni :)
taki Buick był wystawiony niedawno na Allegro za 15 tyś. kompletny i jeżdżący :)

Z drugiej strony jeśli ktoś potrzebuje ozdoby do ogródka to polecam za 2,2 tyś. będzie miał świetny kwietnik :)

Po za tym gość miał kilkanaście ciekawych samochodów nie tylko amerykańskich :)
Ale nie chciał nawet rozmawiać o sprzedaniu czegoś innego niż te śmietniki, zresztą rarytasów tam nie było - albo nie chciał nam pokazać :)

ps.
Dam Wam dobrą radę. Jak jedziecie oglądać samochód to najlepiej w dzień :)
My oglądaliśmy je o północy i z 1 latarką. 2 latarkę warto mieć, chociażby po to aby się nie wypierolić na jakimś dołku :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group