Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam serdecznie wszystkich "zakręconych"
Autor Wiadomość
makaron 


Wóz: Arcykapłan Meteor GTA 5.7 TPI 1987
Wiek: 53
Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 90
Skąd: Bystrzyca Kł
Wysłany: 2007-04-12, 02:33   Witam serdecznie wszystkich "zakręconych"

Siemka :mrgreen: Witam wszystkich zakręconych :mrgreen: Jestem Marek ale przyzwyczaiłem się już do <makaron> Posiadam ptaszka Trans Am GTA 5.7 TPI ...Część ludków już mnie pewnie zna, bo miałem chwilę zaćmienia i chciałem go oddać w dobre ręce... ale na szczęście dziś, kiedy zajżałem do niego, porobiłem parę fotek do anonsa i...miłość wróciła :mrgreen: Jak sami widzicie czeka mnie "ostra jazda bez trzymanki", ale co tam... ptaka za pióra trzeba wziąć i nauczyć znowu latać ;-) Wszystkich serdecznie pozdrawiam, a tym którym narobiłem smaka bardzo przepraszam... Szczególnie człowieka z Białegostoku proszę o wybaczenie (Szymon zna temat) mójGG 10088809 mail: marek_makaron@wp.pl

1.jpg
Plik ściągnięto 8882 raz(y) 18.5 KB

3.jpg
Plik ściągnięto 8882 raz(y) 13.46 KB

5.jpg
Plik ściągnięto 8882 raz(y) 13.48 KB

6.jpg
Plik ściągnięto 8882 raz(y) 11.2 KB

4.jpg
Plik ściągnięto 8882 raz(y) 13.12 KB

_________________
makaron
GALERIA - http://picasaweb.google.com/makaron1970
 
 
 
tomekk 


Wóz: 4th gen camaro V6
Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 23
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-04-13, 12:35   

jesli to nie tajemnica to zapytam sie o co chodzi z tym czlowiekiem z bialego stocku ;-) a pytam sie bo ostatnio wydzwanial do mnie w sprawie camaro taki jeden oszolom z tego miasta, jego sekretarka tez dzwonila :shock: wymyslil sobie zebym przyjechal do niego i wtedy on napewno kupi samochod, ale $$$ za koszt transportu oczywiscie nie chcial przeslac i koniecznie MUSI miec samochod do wtorku :lol: ...........

witam witam
 
 
makaron 


Wóz: Arcykapłan Meteor GTA 5.7 TPI 1987
Wiek: 53
Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 90
Skąd: Bystrzyca Kł
Wysłany: 2007-04-13, 13:47   

Witaj tomekk :-) wysłałem ci maila w odpowiedzi, bo nie wiem, czy wypada tak na forum ;-)
_________________
makaron
GALERIA - http://picasaweb.google.com/makaron1970
 
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-04-13, 17:42   

tomekk napisał/a:
wymyslil sobie zebym przyjechal do niego i wtedy on napewno kupi samochod, ale $$$ za koszt transportu oczywiscie nie chcial przeslac i koniecznie MUSI miec samochod do wtorku :lol:

Sorry, za OT (jak chcecie mogę wydzielić ;) ), ale miałem podobną sytuację. Jakiś koleś z Gdańska chciał "kupić" auto, ale jak nim do niego przyjadę i mu pokażę. Oczywiście się nie zgodziłem, bo też nie chciał pokryć kosztów wahy. Mi się wydaje, że to prosty sposób na wyłudzenie lepszej (niższej) ceny. W końcu jak za swoją kasę przejedziesz pół kraju, to liczą na to, że nie będzie Ci się chciało mocno targować i zejdziesz ciut więcej, mimo, że i tak te parę stówek za dojazd będziesz w plecy..
Dziwne jest, że tutaj koleś ma limit czasowy, ma sekretarkę, a nie ma paru stówek na wahę dla Ciebie - ja tam bym tej bajki nie kupił 8)

makaron napisał/a:
bo nie wiem, czy wypada tak na forum ;-)

Wypada wypada, jak chcesz mieć odrobinę prywatności, to poruszaj takie delikatne tematy na forum wewnętrznym - jest dostępne tylko dla Klimaciarzy, czyli posiadaczy i fascynatów V8, jednym słowem - swoich ludzi 8)

A swoja drogą - Witam serdecznie na amerykanach :!:
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
tomekk 


Wóz: 4th gen camaro V6
Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 23
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-04-14, 00:12   

tak czy inaczej wyjasnilo sie ze "to nie ten" ;-)
 
 
makaron 


Wóz: Arcykapłan Meteor GTA 5.7 TPI 1987
Wiek: 53
Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 90
Skąd: Bystrzyca Kł
Wysłany: 2007-04-14, 00:28   

Witaj ntr :mrgreen:
...Tomekk - cieszę się ze sprawa wyjaśniona. :-)
_________________
makaron
GALERIA - http://picasaweb.google.com/makaron1970
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group