Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
El Camino
Autor Wiadomość
Pepesz87 
pasjonat muscle cars

Wiek: 37
Dołączył: 10 Sie 2015
Posty: 2
Skąd: Usa floryda
Wysłany: 2015-08-10, 19:03   El Camino

Witam jestem tu nowy ale liczę ze ktoś się znajdzie i mi pomoże. Mam na oku el camino z 81r v8 300km na zdjęciach widać ze został albo odrestaurowany albo ktoś dbał o niego od nowości bo nawet spód auta jest zakonserwowany i bez rdzy. Zdjęcia lub linka gdzie one są wrzucę jak będę w domu na PC bo chwilowo pisze z komórki w pracy heh. A moje pytanie jest na co mam zwrócić uwagę przy zakupie takiego auta bo niechcialbym natknąć się na bombę finansowa. Mam okazję podjechać i zobaczyć to autko.
 
 
Tomek Kulesza 
tomkey

Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 3
Skąd: Grodzisk Maz.
Wysłany: 2015-08-19, 16:48   

Pokaż focie ...ciekawość mnie zżera . Sam myślałem o el Camino ale chyba jednak kupie coś z napędem na obie ośki . Co do odpowiedzi na twoje pytania....ja się nie doczekałem żadnej.....w poście poniżej ;-) Może będziesz miał więcej szczęścia .
Pozdrawiam.
T
 
 
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-02-26, 10:41   

300koni w El Camino to jakiś swap musiał być. Dowiedz się jaki silnik tam siedzi i jakie modyfikacje były robione bo to różnie może być...
Ogólnie El Camino to fajna sprawa, daje dużo radości. Ja na swoim regularnie woziłem tapczan i grilla - kupa frajdy na lokalnych spotach :-)
_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group