Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Saper miał wypadek
Autor Wiadomość
ntr 
Administrator
GM driver :-)


Wóz: '87 El Camino
Wiek: 43
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 2311
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-02-12, 22:17   Saper miał wypadek

Nasz forumowy kolega Saper, współadministrator Amerykany.com i znany wielu ze wspólnych zlotów pasjonat amerykańskiej motoryzacji od przeszło 20lat, miał dziś poważny wypadek samochodowy.

Przebywa obecnie w szpitalu w stanie krytycznym.

Wszystkich pasjonatów i kolegów proszę w imieniu własnym i rodziny Pawła o modlitwę w jego intencji...

_________________
"Spalić gumę to nie grzech, ale jak grzech przyjemne!"
 
 
aro 
as far as u can


Wóz: Corvette '79
Wiek: 39
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 135
Skąd: Ujazdów
Wysłany: 2019-02-13, 07:48   

trzymamy kciuki za powrót do zdrowia.
powiesz coś więcej co się stało?
_________________
The tendency is to push it as far as you can.
Vetta '79, cammed C4 LT1, anthracite wrapped, C5 front brakes for sale :roll: , or not?
 
 
Maniek 
Wspierający

Wóz: Ford Thunderbird 1976
Wiek: 33
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 307
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-02-13, 22:35   

https://www.lublin112.pl/...-wideo-zdjecia/
_________________
www.geodezja.lublin.pl - Profesjonalny sprzęt geodezyjny
 
 
 
Saper 
Administrator

Wiek: 108
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 783
Skąd: PL
Wysłany: 2019-06-14, 12:41   

Dzięki za trzymanie kciuków!
:-D
Wyszedłem ze szpitala 3 tygodnie temu. Jeszcze czeka mnie jedna poważna operacja, jak znajdę kogoś kto się jej podejmie ;)

Ogólnie to cud że żyje, ale najbardziej mi szkoda straconego czasu. Nie będę dokładnie pisał co było wynikiem wypadku, ale z ważniejszych to miałem przerwaną aortę, zmiażdżoną miednice... Dopiero jak to zrobili (uratowali mnie) to okazało się że mam nogi połamane - już w miarę naprawione. Teraz tylko zakończyć leczenie i wrócić do projektów.

Aha sprawa na policji jeszcze nie jest zakończona. Ja nie pamiętam wypadku. Z tego co słyszałem, to kierowca audi próbował uciekać na lewy pas - gdyby jechał dalej swoim to pewnie nic by się nie stało. Mam nauczkę żeby zakładać większy brak umiejętności w zachowaniu innych kierowców :evil: , a jak skończę Trans Ama to będę nim jeździł tylko nocą ;)

Trochę szkoda mi samochodu bo pod koniec zeszłego roku był robiony swap budy. Teraz muszę posprzedawać to co zostało, części które mam gdzieś schowane i kupić w końcu auto które nie będzie projektem - chyba że kupię nową bude ;)

Pozdrawiam wszystkich, do zobaczenia. :twisted: Niektórych już spotkałem: NTR mnie odwiedził i dwie osoby na Lubelskich Klasykach Nocą 8-)
_________________
WTFWJD?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group