Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
DODGE Charger 5.7 czy 6.4?
Autor Wiadomość
herbatkowy 
Automaniak

Wóz: Póki co BMW
Wiek: 32
Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 2
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: 2018-09-18, 11:23   DODGE Charger 5.7 czy 6.4?

Witam. wprawdzie mój zakup nieco odłoży się w czasie z racji zmian w życiu (narodziny dziecka,budowa domu) ale chciałbym już zacząć zbierać informacje na temat tego auta. Zastanawia mnie kwestia silnika 6.4 z wersji scatpack, interesuje mnie jedynie Charger powyżej 2015 roku w wersji Daytona 5.7 lub Scatpack 6.4. Zwykły Charger na zwykłych zderzakach nie podoba mi się. Ceny daytony 5.7 jak i scatpacka są dość zbliżone, 5.7 to sprawdzony motor na którym można polegać ale jak jest z tym 6.4? Macie już jakieś informacje na jego temat? Chodzi mi o awaryjność i ewentualne problemy z serwisem/częściami w Polsce. Czy koszty utrzymania między tymi dwoma wersjami będą wyraźnie inne?

Ogólnie Charger jako taki ma chyba sporo wspólnego z 300c a zawieszeniowo z mercedesem racja ? Pozdr dla wszystkich .
[/b]
 
 
aro 
as far as u can


Wóz: Corvette '79
Wiek: 39
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 135
Skąd: Ujazdów
Wysłany: 2018-09-20, 08:19   

nie chce ostudzić Twojego zapału do forum, ale tu bardziej klasyki ;)
szersze info dostaniesz raczej na FB, ale pamiętaj święte słowa każdego fana amerykańskiej motoryzacji
There is no replacement for displacement
co do awaryjności moparowkich silników to się nie wypowiem, ale jakoś na 6.4 często się nie narzeka
_________________
The tendency is to push it as far as you can.
Vetta '79, cammed C4 LT1, anthracite wrapped, C5 front brakes for sale :roll: , or not?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group