Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ntr
2016-02-26, 11:12
PROBLEMY Z TEMPERATURA PONTIAC FIREBIRD 3,1 92r
Autor Wiadomość
piter7525 
DRIVER

Wóz: FIREBERD
Wiek: 48
Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: GRYFICE
Wysłany: 2008-03-28, 09:40   PROBLEMY Z TEMPERATURA PONTIAC FIREBIRD 3,1 92r

witam mam problemy z temperatura silnika wydaje mi sie za niska w czasie jazdy jest dwie kreski powyzej 40 stopni czy nie powinna byc wieksza a podczas postoju rosnie i dochodzi nawet do 100 stopni wentylator sie nie zalancza nawet przy tej temp czy to jest normalne.Wskazniki mam wyskalowane w C stopniach celciusza czyli nasze europejskie.Czy to jest problem termostatu i przy jakiej tem powinnien zalonczyc sie wentylator .pozdr piter
_________________
DRIVER
 
 
Szymon 
Wspierający
Szymon Dąbrowski


Wóz: el camino '77 6.0 LS2
Pomógł: 42 razy
Wiek: 49
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 657
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-03-28, 12:22   Re: PROBLEMY Z TEMPERATURA PONTIAC FIREBIRD 3,1 92r

piter7525 napisał/a:
witam mam problemy z temperatura silnika wydaje mi sie za niska w czasie jazdy jest dwie kreski powyzej 40 stopni czy nie powinna byc wieksza a podczas postoju rosnie i dochodzi nawet do 100 stopni wentylator sie nie zalancza nawet przy tej temp czy to jest normalne.Wskazniki mam wyskalowane w C stopniach celciusza czyli nasze europejskie.Czy to jest problem termostatu i przy jakiej tem powinnien zalonczyc sie wentylator .pozdr piter


powyższe efekty wskazują iż masz uszkodzony termostat albo całkiem go nie ma, wentylator w tym aucie jest załączany przez komputer silnika (ECM), który robi to przy ok 106 st C, wentylator też może być załączany poniżej tej temperatury jak jest włączona klimatyzacja, dzieje się to w zależności od potrzeb
_________________
.:[ GARAŻ SZYMONA : Serwis Aut Amerykanskich ]:.
+48 796 51 66 51
ul. Emaliowa 15, 02-295 Warszawa
WWW: www.GarazSzymona.com
e-mail: biuro@garazszymona.com
www.facebook.com/GarazSzymona
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group