Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: ntr
2016-02-26, 11:12
Srak się wyptał part II
Autor Wiadomość
Kabdul 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 243
Skąd: Zamość
Wysłany: 2008-05-31, 21:32   Srak się wyptał part II

A wiec przygód ciąg dalszy. Po tym jak rano bezproblemowo podjechałem pod stacje okazało się, że po zatankowaniu nie moge odpalić. Podszedł jakiś gość i stwierdził, ze to rozrusznik. Nic tel do Szymona i czekam na kawalerie. No ale co tam zepchnąłem go na bok wróciłem do domu. W międzyczasie wrócił do domu ojciec i podjechaliśmy tam jego polopolonezem. O ironio obok stanął inny amerykaniec (jakiś taki van) też poniszczony. Gość odpalił swojego kablami i to samo spróbowałem ze swoim. Okazało się, że dupa, ale rozrusznik kręci, wiec wina akumulatora. Zabrałem więc do domu akumulator podładowałem i chciałem wypalić na 0 to co mi tam w gaźniku zostało. Okazało się, że mój ptak wpierdala tyle prądu co las vegas i po dwóch paru sekundowych doładowaniach akumulator zdechł. Podpiołem wiec na sztywno kablami samochód ojca, ale dupa i też nie banglał. Będę zciągał jakiegoś mechaniora jutro albo go nocką holował w gdzieśgdziekolwiek bo narazie stoi na stacji. O co bangla, do tej pory smigał jak nowy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group