Strona Główna AMERYKANY.COM
Tylko prawdziwe amerykańskie bryki, palenie gumy, bulgot V8 i cruzowanie ku zachodowi słońca!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
chcę kupić Pontiaca Firebird-a 3gen proszę o porady
Autor Wiadomość
mik 


Wóz: Fbird V6
Wiek: 39
Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 85
Skąd: Czerwionka-Leszczyny
Wysłany: 2009-02-03, 09:47   

Cytat:
mik zarzuc linkiem


tu jest cały temat odnośnie tej fury na forum fbody:

http://www.fbody.org.pl/viewtopic.php?t=16483
_________________

 
 
 
dobrus 

Wiek: 44
Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 33
Skąd: waw
Wysłany: 2009-02-03, 11:01   

mik napisał/a:
Cytat:
mik zarzuc linkiem


tu jest cały temat odnośnie tej fury na forum fbody:

http://www.fbody.org.pl/viewtopic.php?t=16483



eee... czyli kapa... Szymon jakbys mogl na niego rzucic okiem to byloby super :) ale z tego co pisza na fbody to troche ciezko z nim.

[ Dodano: 2009-02-03, 11:23 ]
no i betka poszla w p**du :D mam 11k PLN w ręku szukam f-body na gwałt bo nie mam żadnego auta w tej chwili !!
 
 
mik 


Wóz: Fbird V6
Wiek: 39
Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 85
Skąd: Czerwionka-Leszczyny
Wysłany: 2009-02-03, 13:30   

jest na allegro fajne camaro całkiem blisko to może wyskocz zobaczyć, o ile jeszcze się nie sprzedało, bo aukcja juz się skończyła :->

http://moto.allegro.pl/it...mpi_zobacz.html

tylko droższe niż 11 k, ale wygląda ładnie

no chyba, że szukasz tylko fbirda, a camaro odpada
_________________

 
 
 
dobrus 

Wiek: 44
Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 33
Skąd: waw
Wysłany: 2009-02-03, 13:37   

camaro raczej nie, f-bird duzo bardziej mi sie podoba.. w dodatku sporo przekracza moj budzet to autko.. :-?
 
 
mik 


Wóz: Fbird V6
Wiek: 39
Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 85
Skąd: Czerwionka-Leszczyny
Wysłany: 2009-02-03, 13:54   

Jak mierzysz się na V8 to obecnie nie ma za dużego wyboru w ogłoszeniach (jeśli chodzi o 3gen), ale co jakiś czas coś się pojawia

aha ten gość co sprzedaje tego czarnego, o którym pisales wyżej, sprzedawał też czerwoną formulę V8 (widoczna na fotkach z ogłoszenia tego czarnego) - to może też jeszcze ją ma i będzie chciał sprzedać
_________________

 
 
 
zaskar 

Wóz: 98 Camaro Z28 LS1/T56
Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 127
Skąd: S-ec / D-G
Wysłany: 2009-02-03, 15:27   

Szymon napisał/a:
, być może gość trzymał go 15 lat w garażu a to byłyby jaja


Na bank nie był trzymany 15 lat w garażu przez tego gościa :mrgreen: Jakoś tak w 2003 na wiosne ogladałem go w komisie Vector w Katowicach. Wtedy stan nie był bardzo dobry, raczej.... hmmm nadający się do jazdy ale z przeznaczeniem do remontu, no może odświeżenia. Z zewnątrz rdzy co prawda nie było (pod podwozie nie zaglądałem), ale na masce lakier odłaził dużym płatem, szyba boczna była porysowana i to ostro (w taki sposób jak często są porysowane szyby w tramwajach czy pociągach). W komorze silnika był niezły syf, to jedyne co pamiętam. Później po 2 latach był sprzedawany już w Warszawie (kilka razy), brakowało podsufitki i osłon przeciwsłonecznych. Właścicelem był gościu co organizował zloty FMR czy jakoś tak to było. Wóz ten był pokazywany w progamie Uwaga na TVN w odcinku o piratach drogowych (samochód robił nawrót o 180 stopni na skrzyżowaniu oczywiście z paleniem gumy a cytat do tego był jakoś tak: na ekstremalną jazde drogimi samochodami mogą sobie pozwolic jedynie dzieci mające bogatych rodziców :mrgreen: )

Zanim samochód trafił do komisu w Katowicach był w Dabrowie Górniczej.

IMO to mój ulubiony Trans am, w moim ulubionym malowaniu, moim zdaniem ten model w tym malowaniu to najładniejszy 3rd gen. Brakuje jedynie felg i dekli "Bowling ball". Bez względu na jego mankamenty brał bym go gdybym miał kasę i nie miał obecnego fbody. Oczywiście poszedł by do remontu ale... ;-)
 
 
hubiv6 

Wóz: Chevrolet Camaro Ls1
Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 17
Skąd: Kielce
Wysłany: 2009-02-03, 18:46   

mik napisał/a:
Jak mierzysz się na V8 to obecnie nie ma za dużego wyboru w ogłoszeniach (jeśli chodzi o 3gen), ale co jakiś czas coś się pojawia

aha ten gość co sprzedaje tego czarnego, o którym pisales wyżej, sprzedawał też czerwoną formulę V8 (widoczna na fotkach z ogłoszenia tego czarnego) - to może też jeszcze ją ma i będzie chciał sprzedać


Tamten czerwony manual już dawno sprzedany.W Lublinie jeszcze nie dawno było do sprzedania Pontiac V8 za 8900Zł moze jeszcze aktualne ale nie moge znalesc linku nie pamiętam nicka własciciela
 
 
 
Kabdul 


Wiek: 42
Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 243
Skąd: Zamość
Wysłany: 2009-02-03, 19:37   

To pewnie mój. Ciągle do wzięcia jest.
 
 
dzida 


Wóz: '88 Firebird 5.0 TBI
Wiek: 33
Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 231
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2009-02-07, 17:42   

No pochwal sie dobrus, bo zakup zrobiłes zacny oj zacny :-D Najważnejesze że z t-topami :mrgreen:
_________________

 
 
 
mik 


Wóz: Fbird V6
Wiek: 39
Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 85
Skąd: Czerwionka-Leszczyny
Wysłany: 2009-02-07, 20:56   

no dawaj dawaj co tam zakupiłeś ;-)

dzida, widziałeś już sprzęt dobrusa, ze tak piszesz?
byłem dzisiaj w Twoich okolicach przejazdam, smigałem na katowice
ale z katowic juz wracałem inną drogą
ale trzeba sie kiedys zgadac na jakiegos kruza, bo pogoda dopisuje :mrgreen:
_________________

 
 
 
dzida 


Wóz: '88 Firebird 5.0 TBI
Wiek: 33
Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 231
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2009-02-08, 12:12   

mik napisał/a:
dzida, widziałeś już sprzęt dobrusa, ze tak piszesz?


Taaa, widziałem dotykałem nawet własnym ręcami rzeźby usuwałem ;-) No i bez t-topów mnie Dobrus przewiózł, ja już na głodzie f-bodowym byłem niezłym :-D .
A co do kruza to moja padaka dalej nie jeździ i w tym sezonie raczej nie wyjedzie :-( , więc zapomnij, najwyżej sie do kogoś dosiade :-P
_________________

 
 
 
mik 


Wóz: Fbird V6
Wiek: 39
Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 85
Skąd: Czerwionka-Leszczyny
Wysłany: 2009-02-08, 18:48   

to przynajmniej zdradz co to Dobrus zakupił, bo sam jakoś nic nie napisał, chyba ciągle jezdzi :-P

pogoda na kruzy to była tylko wczoraj, dzisiaj jest juz kaszana :-/
ale bez ttopow tez sie troche udalo posmigac ;-)
_________________

 
 
 
dobrus 

Wiek: 44
Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 33
Skąd: waw
Wysłany: 2009-02-08, 20:52   

oj tak potwierdzam :-P wreszcie, po prawie 5 miesiacach od zalozenia tego tematu i wielu przygodach udalo mi sie kupić wymarzone auto :-P jest to firebird, rocznik '92 koloru czerwonego, wyposażenie: elektryczne szyby i lusterka, klima, tempomat, t - topy, centralny zamek,winda,halogeny,ori radio, automat, silnik 3.1 V6. :)

Fotek jeszcze żadnych nie mam ale ogólnie auto w ładnym stanie, wszystko działa itp.

Jutro może uda mi sie zrobic jakąś sesje jak bedzie pogoda :-?

Jak ktoś z okolic chciałby to możemy zrobić spota lajtowo, jak bedzie pogoda gdziekolwiek a jak jest snieg to u mnie w garage (jutro bede caly dzien tam siedzial od rana :P ) bo mam letnie kapcie.

pozdrawiam
 
 
mik 


Wóz: Fbird V6
Wiek: 39
Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 85
Skąd: Czerwionka-Leszczyny
Wysłany: 2009-02-08, 21:01   

Gratulacje
Dostałem juz info od Dzidy, że naprawdę fajna fura
Jak pogoda dopisze to pojawię się w sobote 14.02 u Dzidy

A fotki wklejaj jak bedziesz mial :)
_________________

 
 
 
dzida 


Wóz: '88 Firebird 5.0 TBI
Wiek: 33
Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 231
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2009-02-08, 21:07   

To co, walentynki z naszymi blaszanymi kochankami :-D Nie ma sprawy doktor Dzida zrobi kierunki :-P Ale 2 cylindrów to wam raczej nie dodam niestety :mrgreen:
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group